Aşık olduğunuz ve sevdiğiniz bir kız var ya da erkek ve tanıştınız..!

mesela sevdiğiniz insan var onunda sizinle aynı adda olduğunu öğrendiniz yani ortak isimleriniz var..aa birde baktınız oda ne evlenme arifesinde soyadlarınızda aynı mesela senin adın alev sen kızsın ya da erkeksin..sevdiğinide öyle..birde bakmışsın ki soyadlarınızda aynı..mesela ikinizde alev yılmaz ad ve soyadına sahipsiniz..peki ne gibi bir çözümü olacak bunun yoksa o şekilde evlenilecek ve kadının anne kızlık soyadıyla birliikte alev yılmaz yılmaz diyemi çağrılacak..yada adı ayhan kadının ve oğlu oldu onunhda adını ayhan koymak istedi..sizce sorun yaratabilirmi yaratırsa nasıl sorun yaratır ve nasıl çözülür..?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alevden sonra film koptu bende .d biri ozet gecsin adsaffac

0|0
    0|0
    • ya sevdiğinin adı senle aynı ad ve ilginçtirki soyadıda aynı..nasıl olacak evlenme işi..!

• bu arada yahşi cazibeyi izledim..çokta sevdiğim bir diziydi eğlendirirdi..ama o son bölümü yok muo son bölümünü izleyince izlediğime izliceğime Lanet ettim..yani o son bölümü kurgulayan yönetmen elime geçse azını burnunu kırarım..o derece pis sinirlendim yani..!

• yanlız birde evlenme arifesi var orda öğrenio soyadı sanırım içmişte gelmiş :)

• Bayan alev yilmaz ve bay alev yilmaz olurlar

0|0
    0|0
    • oğulun adıda alev olsa oda oğul alev yılmazmı..!peki bunlara bir miras kalsa ve kadının akrabalarından kalsa alev yılmazlar birbirine karışmazmı mahkemede..!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...