Beşiktaş nasıl bir takım?

Ben Beşiktaş'ı son 3-4 senedir çok başarısız buluyorum. siz ne düşünüyorsunuz?

• Başarılı bir takım
    33% (2)35% (6)35% (8)Oy Ver
  • Başarısız bir takım
    67% (4)65% (11)65% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• 2buyuk kaldi artik ligde...

2|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Galatasaraydan daha iyi olduğuna hic küskün olmasin

0|1
    1|4
  • Trabzon nasıl bir takımsa beşiktaşta öyle sıradan takım

1|2
    1|3
  • şikeyle türkiye kupası aldılar en son ondan sonrası sürünüyorlar işte

1|1
    0|1
  • Beşiktaş bunu Sinan Enginde açıklamıştı malesef GS ve FB nin gölgeinde kalan bir takım oldu çıktı kim yaptı nasıl olu nasıl açıklarsanız açıklayın ama olay bu olu gerçekçi olmak gerekirse..

0|1
    0|0
  • Bencede çok başarısız özellikle son 4-5 yıldır bir başarısıda yok

0|0
    0|0
  • Sadece Fenerbahçe'yi yeniyor, başka da bir işe yaramıyor. Bir GS'li olarak işimize geliyor tabi. Biz de Fener'i yenemiyoruz.

0|1
    0|0
  • istikrar yok

0|1
    0|1
  • büyüklerin gölgesinde yaşayan bir takım

0|1
    0|1
  • biz sevinmek için sevmedik beşiktaşışu anfutboldaki sıralamada hiç bir takım hakkıyla durmuyor ki orda tamamen siyasal olaylar futbolun içinde olmus durumda evet takım başarısız olabilir ama büyük payı futbolculardan degil yönetimden kaynaklanan ve siyasal olaylardır.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş maddi yönden fb ve gs nin çok gerisinde kaldı ve hep yanlış transferlerin kurbanı oldu olmayada devam ediyor tek umudum yapılan yeni stad bu stad belkide beşiktaşın tekrar yükselmesine sebep olacak inşallah ayrıca bence bu sene beşiktaş kısıtlı kadrosuna rağmen çok başarılı şampiyon olamasalarda yükseliş adına büyük bir adım olacak

0|0
    0|0
  • Bende beşiktaşlıyım seninde dedigin gibi bir başarısızlık var takımın sagı solu belli degil bir bakıyorsun en güçlü takımı yeniyor bir bakıyorsun iddası olmayan bir takımj yeniliyor bence yönetim içindede bir huzursuzluk var

0|1
    0|0
  • Çok açık söyliyim bjk'nin,Türkiye'deki şampiyn olma olasılığı bir and.takımıyla eş değerdir.Fikret Orman'a ve Biliç'ede ciddi manada üzülüyüyorum.Her ne kadar Gs ' lide olsam Beretiko klubüne gönülden saygılı ve bağlıyımdır.

0|0
    0|0
  • Artık etkisiz eleman gibiler bunun değişmesi lazım fb gs bjk kafa kafaya çatır çutur oynanan bi' lig olsun.

0|0
    0|0
  • Başarılı bir takım

0|0
    0|0
  • başarılı bir takım

0|1
    0|0
  • normaldir üzerinden yıldırım demirören geçti

0|0
    0|0
  • Ortada dolaşan bir takım. Gitsem mi kalsam mı diye düşünmekten bi'şey yapamıyor.

0|0
    0|0
  • evet beşiktaş başarısız olamk için üstün gayret gösteriyor :)

0|1
    0|0
    • İşte bizim diğer takımlardan farkımız bu :)

Yendiğinde sevgimiz, yenildiğinde sadakatimiz artıyor.

Küme düşse bu çArşı aynı kalıcak emin ol

• ben fenerbahçeliyim. Fenerbahçe beşiktaş gibi oynarsa Fenerbahçede isyan çıkar valla :) beşiktaşı demirören s.kti. Ama çarşı hiçbir yapamadı bile :) feneri de aziz tabiki :)

• ekonomik sorunu aşamadılar ama bana göre iyi gidiyor böyle devam

0|0
    0|0
  • Cincon kümeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• B: Başarısız bir takım

1|0
    0|1
  • Kanım, canım

Yendiğinde yenildiğinde

Daracağına kadar

BEŞİKTAŞ

çArşı yeter

link

0|2
    0|1
    • çarşı grubu maçı gözlerini kapatıpta mı izliyor acaba :) ben beşiktaş maçını izledim izlemez olaydım. çok kötü oynuyor. Çarşı bu beşiktaşa nasıl tahamül ediyor anlamıyorum :)

• Sevinmek için sevmedik

• Başarılı bir takım

0|0
    0|0
  • Aynen başarısızlar stadları olursa ve iyi transferler yaparlarsa anca büyürler

0|0
    0|1
  • farklı yorumlar gelir herkesten

0|0
    0|0
Yükleniyor...