Başkalarının fikirleri sizin için önemlimi?

başkalarının fikirlerine ne derecede önem verirsiniz?

ne derece dikkate alırsınız. umrunuzda olurmu?

Güncellemeler:
bu arada herkese ++++1

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence herkes icin birilerinin fikri onemlidir. Guzel giyiniyorsak baskalarinin ilgisini cekmek icindir, her ne kadar kendim icin giyiniyorum desekte. Makyaj yapiyorsak, gercek maskemizi yuzumuzu gormesinler, bizi begensinler diyedir. Ha baskalarinin fikri onemli degil benim icin diyenler bile bu cumleyi soylerkene, aslinda baskalarini dedikleriyle etkilemek ister. Evet maalesef, baskalarinin fikri onemli oluyor ne kadar kabullenmesekte.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yarın benım dogum gunüm müş önemli tabi

0|1
    0|0
  • basıma ne geldise saten burnumun dikine gitmekten geldi artık insanların fikirlerini dinliyor ve önemsiyorum.

0|1
    0|0
  • Başkalarının kim olduğuna göre değişir.

0|1
    0|0
    • genel:)

iş hayatı özel hayat aile

• Bu çok küçük bir olay, ben daha önemli kararları kasdetmiştim.

Önerdiği model hoşuma giderse denerim.Mevcut halimi beğenmediğini düşünmem, değişiklik istediğini düşünürüm sadece.

• ben en küçük örnekten başladım zaten detaya girmedim buradan

• hayır. bu hayatta bir tek ben varım.

0|1
    0|0
  • fikirlerine az çok katıldığım biriyse fikrini almak hoşuma gider

0|1
    0|1
  • Baskı düzeyinde olmadikca onemserim.

0|1
    0|0
  • kim olduğuna bağlı ^^

dışardan biriyse dinlerim ama işime gelirse önemserim

0|1
    0|0
  • evet önemli ama sevdiklerimin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her fikirde doğruluk payı oluyor azda olsa.Eğer hiç doğruluk payı yoksa bu seferde ibret alıyorum ama bir fikiri direk benimsemem.

0|1
    0|0
  • Fikirler değerlendirilmek için var kimsenin umrunda olmasa nasıl gelişicez fikir alışverişi çok güzel birşey çok önem verdiğim bir konu

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorsam, seviyorsam ve güveniyorsam tabiki de fikirleri önemlidir.

0|1
    0|0
  • bu herkeste böyledir ve başkalarının fikirleri önemlidir önemli değil diyene inanmam öyle ya da böyle önemsediğimiz kişilerin hatta bazen önemsemediğimiz kişilerin bile fikirleri bizim için önemli olabilir.

0|1
    0|0
  • Hastaysam, doktorun fikri önemlidir mesela.

0|1
    0|0
  • fazla önemsemem. okurum güzelse kulağıma küpe ederim ama son sözü ben kendi bilgimde harmanlayıp kendim söylerim.

0|1
    0|0
  • benimde düşündüğüm fikri bir başkası da söylerse umrumda olur. yapamayacağım şeylerle ilgili fikirleri dikkate almam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...