Bir kızı etekilemenin en kolay yolu sizce nedir beyler?

Bir çok taktik bir çok alengirli yola giriyorsunuz bu uğurda peki sizce en başarılı yöntem hangisi?

Güncellemeler:
etkilemek*

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Maalesef para yani zenginlik ve güçlü, havalı, hükmeden bir karizmadır.

0|0
    0|0
  • ona yokluğu belli etmeden ölümüne iltifatlar söyleyip kız güzel olmasa bile güzelmiş gibi davranmak ve sadece nefes aldığı için bile bir umutla onun size verebilme ihtimalini sevmektir...

0|1
    0|0
  • doğal olmak ben başka yol taktik bilmem içimden geleni söylerim ilk taışığım kişiyşe bile konuşurken içimden küfür etmek gelirse a ayıp olur daha yeni tanıştık bu bayandır vs farketmez neysem o

0|1
    0|0
  • Kolay mı bilmem ama en iyi yöntem bence konuşmaktır yani iddialı degilimdir bu konu da ama ekonuşmak derdini anlatmak. Onunla paylaşmak en iyisi gibi

0|0
    0|0
  • Hemcinslerime ihanet edemem.Bu sırrı söyleyemem.

0|1
    1|0
  • sen bir kız olarak bu soruyu nasıl sorabiliyosunki?

0|0
    0|0
  • Sence nedir ?

0|0
    0|1
  • kaba bir cüzdan

0|0
    0|0
  • doğru ,dürüst ve onu yürekten sevdiğini belli etmek.

0|0
    0|0
  • bi lambo yeter :)

0|0
    0|0
  • sex seks seks seks seks seks seks seks

0|0
    0|1
  • genç bir kız romantizm ile. olgun bir kadın aşk ve parayla :D

1|0
    0|1
  • ilginç konu seni nasıl etiketliyolar

0|0
    0|1
    • özel bir ortam gözünün içine bak dürüst ol dudaklara yapış ya da son kısım duruma göre bence bu yeterli

• Bir tarza sahip olmak ,samimi olunması çok fazlada da üstüne düşmemek lazım :)

0|0
    0|0
  • birisi kıza ters hareket yaptığında onu korumaya kollamaya çalışmak :)

0|0
    0|1
  • sanırım bir yöntem yok insanın tipiyle alakalı bir durum 23 yıldır tek tabancayım kız arkadaşım olmadı taktik olsa inanki denerdim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim etkilendiğim bir kaç şey var eğer bir erkek beni oradan yakalamayı başarırsa tamam bitti olay

Bağlanırım ona net!

0|0
    0|0
Yükleniyor...