Kızlar dayak yiyen erkek gözünüzden düşermi ?

Bu sorum özelikle kız arkadaşlara soruyorum sevgiliniz veya hoşlandığınız bir erkek olabilir gözünüzün önünde bir nedenden dolayı bir erkekten baya bir böyle sağlam dayak yedi gözünüzden düşer mi ? Dayak yemesi ondan hoşlanmanızı etkiler mi ? Ne düşünürsünüz onun hakkında ?... ve sorumu son olrak biraz daha ileriye götürerek farklı bir şey daha sormak istiyorum bir erkek bir kızdan dayak yerse (sakın olmaz demeyin örnekleri var bizzat ben gördüm) o erkek hakkında ne düşünürsünüz ? diyelimki hoşlanıyorsunuz vazgeçermisiniz ?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayir sevgilim ya da hoslandigim erkek nir erkekten dayak yerse gozumden dusmez, karsisinda kaba saba hoyrat, hayvanin teki varsa ve saldirip dovmeye baslamissa, o da vurup kendini korumaya calisacaktir, eli armut toplayacak degil, ama ondan guclu biriyse onu dovecegi kesin...dayak yemesi ondan hoslanmami etkilemez...Ama bir erkek bir kizdan dayak yerse, bu farkli bir durum, o erkek hakkinda iyi seyler dusunmem. Niye mi? her ne kadar kadin ve erkek esitliginden ve esit sartlarda oldugundan bahsedilse de , ben kendi adima konusuyorum, benim icin, bir erkek agirligi ve gucuyle karakterli tavirlariyla kendisini dinletmeyi ve sozunu gecirmeyi bilmeli daima, kadinin ya da kiz arkadasinin kultugunun altina girms bir erkege saygi duyabilecegimi hic sanmiyorum, ben 44 yasinda bir bayanim, saygilar

1|1
    0|0
    • ozman her zaman bir kadın bir erkeğin koltuğunun altında bulunmalı ve sözlerini dinlemeli terstende bakrsak böyle olmalı öylemi ?

Kızlar Ne Diyor 11

• yok niye düşsün ben sevgilime vurmuştum oda gülmüştü oysaki o bana vursa ben hastanelik ederdi.erkekler bunun farkına varırlarsa iyi olur

0|2
    0|1
    • bazı kızlar bazı erkeklerden daha güçlü sen bunu biliyormusun ?

• Şiddet kadını erkeği olan bir kavram değildir. Bir erkekte bir kadından şiddet görebilir bir kadın da bir erkekten şiddet görebilir sadece fiziksel olarak erkekler daha güçlü olduğu için biz genelde şiddet gören kadınlar ile karşılaşıyoruz ve bir erkeğin bir kadından şiddet gördüğünü duyunca da şaşırıyoruz..Benim kendi görüşüm dayak yiyen erkekten soğumam şiddet becerilebildiği zaman gurur duyduğum bir şey değildir çünkü.

0|1
    0|0
    • helal olsun sana ! ama şuan senin gibi düşünen okadar az kişi varki ama biliyolarki bir erkeğin erkeğe şiddteti ne zaman biterse kadına şiddtte ancak ozman biter...

• Hayır kesinlikle gözümden düşmez aksine ona destek olurum.

0|2
    0|0
    • Tebrik ederim gerçekten çok doğru bir davranış hem kadınlara şiddete kaşrı der bazı kızlar sonra gider sevgilim dövsün onu bunu diye bakar bende bunu anlamıyorum

• Evet düşer.

0|0
    0|0
  • İstemeden de olsa soğurum sanırım..

0|1
    0|0
    • neden herşeygüç kuvvetmi işte bende bunun nedenini anlamıyorum ?

• admin hakaret etti üyeliğini silin lütfen yoksa ben gerekli hukuki işlem için yarın başvurucam.. ama sanmıyorum siz gerekli işlemi yapıcaksınızdır güvenim tamdır... teşekkür ederim

• Gdjfjfh harbi iyi bir dayak yemis bu

• üzülürüm.

0|0
    0|0
    • zaten normal olan herkes üzülürde duyguların değişirmi ona karşı ?

• ne diyon be kafamı şişirdin duygudan düşünceden polise geçtin

• anlamaycağını tahmin ettim zaten yazık..

• erkeklerdeki güç kavramı bayanlarda biraz farklı olduğundandır, bir azınlık hariç bayanlar böyle şeylere ehemmiyet vermezler.

0|0
    0|0
    • hiç snamıyorum çoğunluk erkeğim güçlü olsun herkesi dövsün diyor baksana aşağıya

• güce tapan değil, erkeğine tapan bir kız bulursan bu durumun değiştiğini göreceksin.

• dayağı neden yediğine göre değiişir ilk şıkta. ikinci şıkta soğurdum kızdan dayak yese sanırım

0|1
    0|0
  • Tıfıl der geçerim ya. Dayak yedı ileride evlendik ve bana bırı bulaştı onu bıle dövemez o yani ne bıleyım ağır konusmak ıstemıyorum ama bıterdı yani

0|0
    0|3
    • bi sopa alda yardım et vicdansız:)

• bak sımdı kavgaya göre değişiyor o işler durduk yere kendı sorun cıkartıp dayak yiyip giden erkeklerde var? boş yere dayak yiyen erkeklerde var

• bak seneler önce başımdan geçen bir şeyi çok kısa yazayım ben sana.. bir okulun kıyısından geçiyordum burnum kanıyordu ogünlere özelikle lise öğrencileri özlikle top atıyolar gitit oda benim burnuma çarpnı bende özelikle öğretmenini çağırmalarını istedim ama orda toplanan kırtasiyeci ve birkaç esnf hemen durma burnunu soktu ve eğer fit biri olmsaydım linç ediyorlardı beni al memleket böyle şerefsizlerle dolu oyüzden her ne nedenle olsun şiddet ysaktır..

• sadece onun canının yanmmasına çok üzülürüm :(

olabilir herkes güçlü olucak diye bişi yok ki

0|0
    0|0
    • çok doğru bir düşüncede bekliyorum ama kimse demiyor.. ne güçü kardeşim güç kuvvet hukuk adalettir güç haklı olmaktır demiyor

• Tabi ki hayır tam tersine içim içimi yer onun başına öyle birşey gelse ve en büyük destekçisi ben olurum onun canının yanmasına dayanamam hele ki gözümün önünde olursa kahrolurum ya bu yüzden insan sevdiğinden soğur mu arkadaş daha çok yanında olması gerekir

0|1
    0|0
    • çok güzel bir davranış takdir ettim seni doğrusu keşki herkes senin gibi olsa ama genelde barbarca bakıyor kızlar ve erkeğim güçlü olmalı herkesi dövmeli gibi bakıyorlar aşağıdada göreceğin üzere.. ama bilmiyolarki böyle düşündükçe kadınada şiddtet asla bitmez çünkü bu pozisyonu kadınlar veriyor erkeklere

• Çok haklısın.. Benim sevgilimin erkek kuzeni var onun kız arkadaşıda kavga etsin istiyormuş onun için o kadar saçmalıyorlar ki bu sayede egolarını tatmin etmek istiyorlar işte çok aptalca. Allah korusun inş. öyle bir durumla karşılaşmam yoksa benim yüreğim dayanmaz onun canının yanmasına onu o durumda görmeye..

Erkekler Ne Diyor 5

• ya kardeşim sen dayak yedin die senden soğuyan kızın ben ... neyse burada küfür etmeye izin yok

0|1
    0|0
  • Neden dayak yedigine bagli karsilik verdinmi kendini korudunmu savundunmu ?

0|0
    0|0
    • cezayi kendisi keserse herkes polis ne iş yapar ?

• Ben sana burada git adami oldur bicakla 10 kisi topla git demiyorum bunun bir kizla alakasida yok o anda kendini savunacaksin dayak yersen yersin

• Kardeş kızın yanında dayak yiyeceğine git minareden atla daha iyi bence

0|0
    0|0
  • soğurlar :) çok net söylüyorum başımdan geçmişliği var :)

0|0
    0|0
    • iyide aynı kişiler kadına şiddte hayır diyo... eee ozman erkeğe şiddete evt kadına neden hayır

• çok ince konular. kavga etmeye hiç gerek yok :)

• kızdan dayak yiyen mi var yok artık adamım

0|0
    0|0
Yükleniyor...