Evlilikte bayanın mı daha çok kazanması önemli yoksa erkeğin mi ?

Arkadaşlar mesala evleniyorsunuz evleniceğiniz kızın sizden daha fazla para kazanıyor ne düşünürsünüz ? Kızlar sizde erkek arkadaşınızdan daha fazla kazanıyorsunuz bunu gurur yapar mısınız ? Bu evlilik ne kadar sağlıklı olur ?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Allah korusun.

Şimdi kimse burada para önemli değil cart curt demesin.

Genelleme yapmıyorum ama kadınlar erkeklerden daha fazla para kazandığı zaman, erkeğin bir yanlışını dahi görse ister istemez parasıyla ezer o erkeği.

Ve zamanla bunu açık açık dile getirebileceğini tahmin edebiliyorum.

Herkes aynı değil tabi.

2|2
    0|0
  • her ikisi de bn bunda ayırım yapmıyorum .

cünkü allah evin rıskını karı ile kocanın muhabbeti arasına koymuştur.

1|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz zaten evlilik derecesinde gelmişken umrumda olmazdı benim param onun parası onun parası benim param

1|0
    0|0
  • kazanabilir, bundan rahatsız olmam... ama evimi ben geçindiririm, o gitsin parasını kuaföre falan yatırsın ;)

1|0
    0|0
  • bu durum bireylerin karakterine ve kişilik yapısına göre değişir. Evlilikte herşey ortaktır ve tektir mantğıyla hareket ederseniz mutlu olursunuz aksi olunca mahkemelerdeki yoğunluk artıyor.

1|0
    0|0
  • Evlilik bir paylaşım ortamıdır gurur yapmanın anlamı yok

1|0
    0|0
  • erkek daha fazla kazanmalı çünkü kadınların ipiyle kuyuya inilmez ben kadınlara hayatda güvenmem anneme dahil güvenmem o yüzden her alanda onlardan üstün olmalıyız yoksa kadınlar hemen seni asagılamaya ezmeye baslarlar yapıları öyle hepsi kendini zeki zanneden salaklar

0|0
    1|0
  • kimin ne kazandıqına diil ne kadar mutluyum ona bakarım

1|0
    0|0
  • Evlendikten sonra sen ben yoktur biz vardır

1|0
    0|0
  • erkek kazanmalı :P

2|0
    0|0
  • bayan fazla kazansa varya vay vay

allah o yüzden erkeğin nasibini fazla vermiş

1|0
    0|0
  • erkek çok kazanmalı ve kadın da o parayı korumalı

1|0
    0|0
  • bnce skntı kadın daha çok kazanıyorsa erkek gurur yapar şahsen ben yaparımmm:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence mutlu olmalı. ne kadar para o kadar huzur.

1|0
    0|0
  • Erkek bir süre sonra sorun eder bunu mutlaka.

1|0
    0|0
  • erkekler başta sorun olarak görmesede ailelerinde etkisiyle erkek kendini zayıf ve yetersiz görüyor illaki sorun oluyor bu

1|0
    0|0
    • senin başına böyle bişey geldi sanırım

• 300 lira çok büyük bir rakam değil sevseydi problem etmezdi. Tabi çok büyük fark olursa sorun yaşanır.

• canım evlilikte işler sadece sevgiyle yürümez ne yazıkki. keşke sırf sevgi yetse herşeye

• Ne farkedecek ki? Hayatı paylaşacaklar paranın lafımı olur? Ortak kazançları olmuş olcak birinin fazla kazanmasının ne önemi var. Öyle düşünen insanlar zaten evliliğin ne olduğunu kavrayamamıştır.

1|0
    0|0
  • para olsun da kimin kazandığı önemli değil

1|0
    0|0
  • ikisi de önemsiz. kafalar çok kazansın yeter.

1|0
    0|0
  • kadın fazla kazanınca daima sorun olur bence.tribinden geçilmez

1|0
    0|0
  • Bunun bence bir anlamı yok ama fazla kazanan yüzsüzlük yaparsa denge değişir

1|0
    0|0
Yükleniyor...