Siz olsanız bu durumda eklermıydınız

hoslandıgım bı kız vardı mılyoncuda calısıyordum her gun oje almaya gelırdı galıba benım ıcın ama 3 ay o sehırdeydım 2 sne sonra unı olrak bu sehırı sectım ve artık buradayım o kız gecenlerde 2 arka mahalleye tasındılar bende bos kutu konusunda yardmcı oldum o gunden berı yolda gordugumde uzaktaan merhabalasıyoruz ama tek yakalayamadıgım ıcın konusmadım bı turlu hep kız arklarıyla ortak arkadasta yok facesını buldum sızce eklemellımıyım ama ben ısmını duydum facesını buldum obılmiyordur buyuk ıhtımalle ısmımı eklemk ıstıyorum ama gercek hayatta ısmını orenmeden faceyede basvurmak ısteıyorum hoslanıyormu hoslanıyor olaılır sahdan gcerkn mac yapıyordum bı gun uzaktan benı arıyordu sankı gordum ama gercekte ısmını orenmeden en azından eklemek facede dorumu

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bence olur kızın hoşuna gidebilir

0|0
    0|0
  • onun senden hoşlndgnı düşünüyorsan eklee merabanzda varmşş hemm

0|0
    0|0
    • sız bır bayansınız sız olsanız bu durumda sızı eklese o cocuk hosunuza gıdermıydı

• ya hoslanmıyorsanız o zaman ıste dusunce bu :(

• valla aslnda bende aynı durumdym sevdgm cck bna sürekli bakar eder konsmya clsrdi ama istek falan yollamdi en sn ben ekledm onyldı ama facede hiç grsmedik eklemkten bsey olmaz yani

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence direkt bir mesaj at bırak o seni ekler zaten

0|0
    0|0
    • saolasın abı yılların tecrubesısındır

• Estağfurullah . Sadece eğer bir kız seni istiyorsa ne yapar eder elde eder sende sanki kendin tavlamış sanırsın . Yıllar sonra öğrendiğim bir tek bu oldu :))

Yükleniyor...