Mutsuz hissediyorum. Anlatılamayacak kadar Mutsuz..

23 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım bazı nedenlerden dolayı önce ben bıraktım onu sonradan tekrar barıştım. bir daha ki sefer yine aynı şekilde bıraktım bu sefer bitti dedim. en sonunda o da çabalamadı tamam bitsin dedi. aradan 2 gün geçti aradım. bir daha aramamamı söyledi. konuştu açıkladı herşeyi. şans diliyormuş banada kendisine de. arama sorma dedi. bende tamam dedim. öyle böyle ondan uzak 23 gün geçti gitti onunla hiç konuşmadan. arayamazdım da zaten çünkü arama demişti halada aramıyorum zaten ama öyle mutsuzum ki anlatamam. onu sevip sevmediğimi anlayamıyorum hislerimi kontrol edemiyorum. onu sevmediğimi biliyorum ama onun ilgisine muhtaç olduğumu düşünüyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. ne yapmam gerektiğinide. acaba acil olarak sevecek birine mi ihtiyacım var. yoksa gururu falan bir köşeye atıp onu aramalı mıyım yani bu mutsuzluk nasıl geçecek yerime kendinizi katın ve benim için bir yorum yapın yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Problem uzerine problem cikarma bir kere bu olmayan sevmedigin kisiyle iliskin bitti cok sanslisin bir dert bitti.

Sen ne istiyorsun ?

Evet gercekten yok ilgiye muhtacmisin konusacak adam bulamiyorum demek gibi bir sey bu

kendine gel titre ben ne istiyorum de ?kENDINE BUNU SOR

Mutlu olmak icin kendinle barisik olmalisin bu birinci sart sonra ne istiyorsun geliyor ?

ACIL SEVECEK BIRINE MI IHTIYAC VAR ?

boyaci kupu sok cikar hoop bir sevgili ne soyledigi farkindamisin?

Sevgi cok uzun zaman alir hoslanmayla baslar ama sevgiye ulasmak zordur senin oradaki fikirlerinde eksiklik var

en basa donelim sen ne istiyorsun?

0|0
    0|0
    • yukardada söyledğimin gibi ne istediğimi bilmiyorum.

• bilmek durumundasin

eger bilmezsen ne yapacagini kestiremezsin hayati rastgele yasamiyoruz

duygu boslugu yasiyorsun en onemlisi bu seni cok mutsuz eder.

Erkekler Ne Diyor 5

• gayet normal.

0|0
    0|0
  • Cocuk sana acik bir kapi biraksa girerdin ama bitti demis arsdiktan sonra arama demis bunun gurula bir alakasi yok hem kendine. Hem ona zarar verdigini dusindugu icin boyle soylemistir sana basini yasliyacak bir omuz lazimşu anicin

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem arama. Ne kadar çok peşinden koşarsan o kadar zararlı çıkarsın. Biraz kendine zaman tanımalısın bence

0|0
    0|0
    • bazen içimden öyle bir aramak geliyor ki kendimi zor tutuyorum ama kimi zamanda diyorum ki öff şimdi bu sese bu laflara hiç tahammül edememm. yani ne istediğim ne yapmaya çalıştığım hakkında en ufak bir fikrim yok.

• ufak bir tavsiye yine de sen bilirsin ama dediklerimi emin ol yaşama ihtimalin çok yüksek

• haklısın bildiğim için 1 aydır aramıyorum sanırım

• çocuğa yeterince zarar vermişsin. arama demesi bunu gösteriyor. arama da bende seni unutayım demek istemiş. arama bence cocuga yazık etme

1|0
    0|0
  • sevıyosan koscaksın pesındensevmıyorsan ılgısıne ıhtaycaınvarsa dandık bırıyle cıkma:) tum teknolojık aletelrı bır haftalına kullanma ask srkıalrı dınleme tek kalma:) busekıdle egcer ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer sevgi olduğunu düşünmüyorsan bitmesi daha iyi olmuştur illa ki karşına biri çıkacaktır sevebileceğin ve eksikliğini tamamlayacak biri ama gerçekten ben bu adamı seviyorum diyorsan şansını dene bir kez daha..

0|0
    0|0
    • seviyormuyum sevmiyormuyum ikisinden de emin değilim. ne hissettiğimi bilimiyorum. kocaman bir boşluk var içimde

• işte buda zor

• Başka çareside yok ne yazık ki :(

• öpüşün barışın

0|0
    0|1
  • Kiyamam sana.hayirlisi bu demekki senin icin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...