Sizcede çokmu geç ???

22 yaşındayım, küçüklüğümden beri hep futbolcu olmak isterdim. Her hafta arkdaşlarla halısaha maçında takılırız. Çokta iyi oynuyorum, bu saatten sonra bir klube yazılmak geçmi sizce ? lisansım yok..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana şöyle soyliyim ben 12 yasimdan beri lisansli oynuyrm şu an ise ne futbol ne bise kaldi. O yuzden hic zorlama kardesim Türkiye de yaşıyorsun elinden tutan olmadığı sürece bir hicsin. Sonuc olarak sen bitmissin :)

1|2
    0|0
    • Sana benzeyen bir kaç arkdaşım daha var, :)) her ne kadar çok başarılı olsan bile torpil olmayınca olmuyor. Sende haklısın kardeşim.

• Gazla gelme gaza hali sahada ben puyol oluyorum arkadaslarima göre. Onlar kötü örnek hali sahada devam kardeşim hayallere dalma sikeden çökmüş igrenc bir hal alan futboldan sana ekmek cikmaz gercekli olalim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu yaştan sonra hayal kurmak manasız çok geç kalmışsın ve ülkede futbolcu adayı çok fazla ben bir şey söyleyeyim bir de bence bu ülkede futbol falan oynanmaz alt yapıda o kadar çocuk var fakat hepsi harcanıyor bir erkek olarak bu ülkede voleybolu ilerleten erkekler lazım

0|0
    0|0
  • yinede bir dene bencee

0|0
    0|0
  • daha önce neredeydin diye sorarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Maalesef elinden tutan olmazsa zor olur kardeşim. Bir de uzun süredir futboldan uzak kalmış bir insana çok sabreden pek olmaz , özellikle Türkiye'de çok zor bu. Ama pozisyon alma, topsuz alandaki futbol(rakibi dirseklemekten bahsetmiyorum yalnız), konsantrasyon, soğukkanlılık, agresiflik(tatlı sert olanı makbuldür) , kararlılık, takım oyununa uyum gibi zihinsel özelliklerin iyi durumdaysa bir şansını dene derim. Gözle görülür bir fark yaratırsan belki takıma alınırsın ama direkt İBB'de falan oynamayı da bekleme, 3. ligden başlarsın en fazla. Bu işten ekmek yemen ise en az 3-4 yılı bulur bence. Hem çalışıp hem futbol oynamak ya da çalışmadan da olur ailem bana bakar diyorsan buyur seni de görelim :)

0|0
    0|0
  • Olunur niye olunmasın cok iyi oynuyorsan cok ıyı yerlere gelebilrsin ama ilk önce yakınlardakı bir kulübe başvur onlar senı antremana cagıracaklardır orada kendını göster sonrada bir iki maç daha kendini gösterirsin ondan sonra gerisi gekir ama cok ıyı oynarım dıyorsa hedefleri olan bır süper amatör takımlarında ve ya bölgesel amatör lig takımlarına basvur yoksa 1. amatör ve ya 2. amatörde başlarsan futboluda buyuk ıhtımallle amatör ligde bitirirsin :)

0|0
    0|0
  • Şans hocam belki olur belki olmaz ben bir yerde duymuştum brezilyalı hulku porto halı sahada maç yaparkrn keşfetmiş 23 yaşındayken dogru yalan bilmiyorunlm

0|0
    0|0
  • evt çok geç. amatörden başlasan profosyonel bir lige çıkman 5 6 sene . buda 27 28 e tekabül eder. profosyonel bir kulube transferin gerçekleşse bile hayalindeki ücreti alamazsan. anadolu kulüpleri pek fazla ödeyemiyor. süper ligde oynama hayalin varsa yaşın bayağı geç. ama cok yetenegin varsa şansını dene

1|0
    0|0
    • Yeteneğim var halısaha maçındaki arkdaşlarım bile diyor, klublere başvur diye ama işte yaş çok geç, zamanında oynuyordum atıldım sigaradan dolayı. Sonrada pek tutunmadım, pes ettim şimdi pişmanlık yaşıyorum.

• haftda bir halı saha maçıyla yeterli kondisyonu bu saatten sonra yakalayabileceğine inanıosan dene derim ama dediğim gibi para kazanacağını düşünme. yaş geçmiş biraz

• Amatör klüblere gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Henry gibi biri 20yaşında futbola başladığına göre 22 yaşındada futbolcu olunur (türkiyede olunurmu bilmiyorum) ama lisans çok önemli vakit kaybetmeden bir klüp aracılığı ile lisans çıkar.

0|0
    0|0
  • olsam ben olurdum ben bile hala amatörde sürünüyorsam olamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...