Başkalarının hayatını kıskandınızmı?

Bakıyorum şöyle bir çevreye güzel bir bayanla gezen güzel bir arabası evi çocukları vs bu örnekleri çoğaltabilirz hemen o kişi hakkında olumsuz yersiz sacma sapan iftiralar yersiz ve amacsız kıskanmalar siz bunlara ne dersiniz?

Güncellemeler:
İnsanoğlu hakettiği yerde değil maalesef sadece bakıyorum bazen anadoluda karadenizdeki kadınlara sırttında tütün sepeti çay sepeti eşleri kahvehanede okey oynuyor içki sigara kumar hatta hovardalık, eşleride akşama kadar tarlada çalışıyor kadın ve eve geliyor elde çamaşır bulaşık yemek hadi buyur öyle güzellerki ruhları temiz olanlar varki bu adaletin ben ...gerisini siz getirin.

1|1
27|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• kıskanma fesatlık yok Allah olmayana daha çok versin derim (hakedene)

1|0
    0|0
    • hakedene evet de haketmeyen yanlış yoldan bir sürü kazanan var son günlerde bu iyice arttı

• Hiç kimseyi kıskanmadım.

0|0
    0|0
  • Kıskanmak değilde , imrendim diyelim.. Bugünkü konumumu ona borçlu sayılırım.

1|0
    0|0
  • kıskanmadım valla bak:((

1|0
    0|0
    • inanıyorum :))))) neredesin sen uzun süredir yoksun hayrola

• artık sıkıldım gitmeye alıştırma turları atıyorum asadgh

• ooo buna sevindim en kısa zamanda ensende güneş dolaşman dile ile

• Maddi seyleri hic kiskanmadim. Gorselligide kiskanmadim ama zekayi, kulturu bilgiyi kiskandim acikcasi kiskanmakda degil fazlaca begendim...

0|0
    0|0
  • onu her gün görebilen insanları ölesiye kıskanıyorum

tamam yalnız olabilirim ama bu onu kıskanmayacağım anlamına gelmez.

hiç görmediğim birini kıskanıyorum. :(

1|0
    0|0
  • ne diyim fil derim herhalde ya da habahibala derim

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım vardı dubai de hergün partilere falan gidiyodu onu çok kıskanırdım hala da kıskanıyorum benimde istediğim bir hayat ama asla iftira falan atmadım içten içe kıskandım

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle bu bende hep olur. şimdi hayır kıskanmam diyen olursa eminim yalan söylüyordur. çünkü hep derler insanoğlu aç gözlüdür. o hesap

0|0
    0|0
    • var var kıskanmayan haset etmeyen cok kişi var kardeşim

• böyle şeyler? :)

• yalana dolana gerçek olmayan tüm hayvanlara inanma bu tür şeyler

• çok kıskanırım hele bide benim hak ettiğim mutlulugu o kişi yaşıyorsa

0|1
    1|1
    • senin hakettiğin mutluluğu başkası neden yaşasın sen ikinci plandamısın birisinin hayatında

• Senin hak ettiğini nerden biliyorsun ? bu tür düşünceleri saçma buluyorum...

• onu aldatsaydım hak etmezdim onu biliyorum ..

• Kıskanırım ama asla iftira ya da olumsuz bir şey söylemem.

0|0
    0|0
  • Güler geçerim kimsenin hayatını kıskanmam asla

0|0
    0|0
  • Kıskanma değil özendim istedim öyle olabilirim diyerekten .

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • calis seninde olurona buna imrenirsen mutlu olamazsin .

0|0
    0|0
  • Kıskanırım ama imrenirim anlamında öyle fesat bir kıskançlık oluşmaz..

0|0
    0|0
  • Her şey benim elimde o yüzden kıskanmam

0|0
    0|0
  • kıskanmadım.. herkes arzu ettiği hakkettiği derecede bir hayat yaşasın..

0|0
    0|0
    • inşallah bakıyorum bazen anadoluda karadenizdeki kadınlara sırttında tütün sepeti çay sepeti eşleri kahvehanede akşama kadar tarlada çalışıyor kadın ve eve geliyor elde çamaşır bulaşık yemek hadi buyur öyle güxelleri ruhları teniz olanlar varki bu adaletin ben gerisini sen getir.

• hayat herkese adaletli degil..

• Onlar beni kıskansın ben niye kıskancak mışım.

0|0
    0|0
  • Kıskanmadım özendim bazen istedim

Ama şimdi pek umursamıyorum çünkü elimdekilerle mutluyum :)

0|0
    0|0
  • hayır hiç kıskanmadım herzamn halime şükrettim ve kendimden kötü olanları düşünüp üzüldüm aksine :@

0|0
    0|0
  • Kıskanmak, hele ki iftira atmak hiç hoş şeyler değil. Kimseyi kıskanmam. Belki imrenirim ama o zaman da 'Maşallah' derim mutlaka.

0|0
    0|0
  • Hasetlik derecesinde değil, yalnızca gıpta ve takdir ediyorum. Onun kadar güzel, onun kadar başarılı, onun kadar mutlu bir hayata sahip olmak isterdim. Bir de bebeği oldu yeni... Ben belki de hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacağım.

0|0
    0|0
  • Mira ile yamanın aşkını ve miranın hayatını kıskanıyorum diziden oldu ama çok özendirici bir dizi :DD tabi böylede mutluyum şükretmek gerek :D

0|0
    0|0
  • Kimsenin yaşantısına özenmem hiç

Ama pek fazla şeyi olmayan benim

Bazı şeylerim kıskanılıyor nedense

Nazar var bence sdfghjklş:D

0|0
    1|1
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır. Ütopyam "güzel bir bayan", "güzel bir araba", villa, para, şu bu değil. İmrenmem böyle şeylere.

Eleştirdiğim hayatlar olmuştur da rezil hayatlar oldukları için eleştirmişimdir. Mesela "güzel bayan"la gezen adam, karısını aldatan şerefsizin tekiyse ben onu eleştiririm, ama o bunu "güzel kadında gözü olan kıskanç" diye algılar çünkü kafası sakattır. Bilmem anlatabiliyor muyum?

0|0
    0|0
  • Kıskanıırm ama masumane bir kıskançlık. Kesinlikle kötüğülünü istemem. Haset etmem

0|0
    0|0
  • kıskanma değil de bazen imrenme diyorum kendi kendime,ama çok arzulu ve istekli değil,nefis bu bazen alıkoyamıyosun...

0|0
    0|0
  • İnsan illaki yer yer bir yutkunuyor, iç geçiriyor ama ne olursa olsun, hangi şartlarda olursam oluyum her zaman şükretmesini bilmişimdir.. Allah herkesin gönlüne göre versin.. Amin.

0|0
    0|0
  • başkasında ki hep daha çekici gelir...

0|0
    0|0
  • Mutlu Aileleri sadece :/

1|0
    0|0
  • Kıskanıyorum tabi ister istemez beni niye öyle bir sevgilim ya öyle bir mesleğim yok diye içimden geçirmiyo değilim ama doğanın gidişatı ve herkes hak ettiği yerde olarak bakarsak sonradan pek tınlamıyor kendi önüme bakıp akışına bırakıyorum

0|0
    0|0
  • Kimseyi kıskanmam...Herkez kaderini yaşar. ellindeki imkanları bileceksin...

1|0
    0|0
  • kıskançlık çok büyük bir günahtır gıybetde öyle.

0|0
    0|0
  • zaman veya mekan değişiklik gösterebilir

0|0
    0|0
  • meyve veren ağaç taşlanır

0|0
    0|0
    • ağaca atılan taş bazen kafana düşer buna dikkat etmelisin ( genelleme şahsına algılama )

• gezgin kişilerin hayatını kıskanıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Mutlu çiftler haricinde hiç birşeyi kıskanmam , herşeye ragmen hayırlısı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...