Wing tsun yapan varmı??

wing tsun hakkında bilgilerinize bekliyorum. benim duydugum dövüş sporlarının babası yönünde

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Wing Chun sporu cok iyidir evet ama antrenmanları serttir.Darbe almaya alışkın olman lazım hemde baya baya.Ben 3 yıldır kick boks ve muay thai yapıyorum şu anda MMA (Kafes) Maçlarına girmeye başladım 1 ay Wing Chun yaptım ve gerçektende cok dayanıklılık isteyen bir spor.Geçen sene Çin de yapılan turnuvasında finale kadar 20 spor katılmış ve 12 si ölmüş.İlla gidicem diyosanda iyi bir hoca bulman şart Türkiyede spor konusunda cok fazla şarlatan insan var..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim hangisini sorduna bağlı
    wing chun
    wsl ving tsun
    wing tsun
    yazılışı wing tsun olan emin ol hayatta göre biliceğin tamamen öğrenmen için 25/30sene lazım genede kendini korurmusun meçhul distemin kurucusu sahtekarın biri boş yere cep lerine para dökersin ama wsl vt farklı onda ustalaşman için 6 sene yeter senden hiç bir teknik gizlemezler ip man gençlik yıllarında ondan en uzun süre eğitim almış öğrencisi woung shoung leung ve ipmanın oğlu ıp ching gin kurduğu federasyonda öğreti yolar ving tsun atlettic assortion o da türkiyede sadece İstanbul 4 leventte var (herşeyin orjinalı 4 leventte jkd vt)

0|0
    0|0
  • Dövüş Sporları Arasında En Güzel Dövüş , Sokak Dövüşü ( Street Fighter ) Belli Bir Süre Eğitim Alıyorsun Ve Bir Zaman Sonra Kafes Dövüşlerine Çıkıyorsun.

0|0
    0|0
    • Neyin kafası bu :D En az 2 dövüş sporunda usta olmazsan kafeste yerler adamı, öyle 1-2 yıllık eğitimle olmaz o iş :D

• Hocam Orada Zaten Sana Sırf Birşeyi Öğretmiyolar . Güreş + Boks + Kick Boks + Yakın Dövüş Sanatlarının Alayı ve Bir Ton Teknik Öğretiliyor. Günde Çalışma Saatleri 6 saat ile 8 Saat Arasında Değişiyor ve Sokak Kavgalarında En Çok İşine Yarıyacak Spor Dalı Street Fighter ' dir . Diğerleri Bence Fazla Faydalı Değil. Çünkü Gösterilenleri Uygulayabilmen İçin Karşındakininde Senin Gibi Belli Teknikle Saldırması Lazım Tekniğe Karşı Savunma Gösteriyorlar. Sokakta İse Kafa Göz Saldırıyorlar. :)

• Olm kim aklınıza getiriyor bu tip dövüş sanatlarıyla uğraşmayı anlamıyorum ki, git kickboks-muaythai-karate falan yap vingtusun nedir o tip sporlarda uzmanlaşmak çok büyük zaman alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...