Niçin kadınları erkekler anlamıyor? vyea Kadınlar erkekleri anlamıyor?

Kadınların doğasını çözemedik gitti biz erkekler? niçin bir bayan bir erkeğin doğasını anlamıyor? ya da ne bilim bir kadının doğasını biz erkekler anlamıyoruz? ya acı çektirmek çok güzel veya çok kötü ama istenmeyecek durum niçin hala acı çektiriyoruz? anlamış değilim?

Ben arzularıma yeni düşmüş bir erkeğim yani kadınsızlık başıma vuruyor ama bunu niçin bir kadın hissetmiyor ya da hissediyor da acı çekmeyi daha fazla istiyor olabilir? Anlamak istiyorum artık.

Güncellemeler:
kadın bedeni arzulamak nasıl bir şey acaba kadınlar arzuluyor mu erkeği ya da erkek bedenini? anlamamış bir abazayım ya vaytttttttttt yaş 29 ne aptal imişim.
yorum için teşekkrüler. nasıl olsa bayanlar da eskyor değil mi? zamanla onları da göreceğim. acı çekmek kadar çektirmekde güzle.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Saklıyorlar çünkü arzularına yenik düşen bir kıza sü*rtk denir yenik düşen bir erkeğe de 'Heyyyt bee erkek oldun haa' denir. Yani bir taraf tükenir, diğer taraf artar. Bu haksızlık yüzünden ve bu haksızlığı önlemeye güç yetiremediklerinden de arzularını saklarlar ya da hiç yokmuş gibi davranırlar. Kimileri de daha derin olan dini duygularının gerekleri için bastırır duygularını. Yani bu durumda kadınlar daha fazla aklını kullanıyor demektir. Çünkü her dürtüye cevap vermek hayvanlarda olan birşeydir. İnsanlar ise bu dürtüleri, doğru zamanda ve meşru şekilde kullanmayı seçer ve bunu hayatına geçirir. Bence siz erkekler de dürtülerinin esiri olmayı bırakıp dikkatli olmaya çalışmalı. Belki kul katında güneş gibi doğuyorsunuz, ama Allah katında çok zelil bir hale düşüyorsunuz.

0|0
    0|0
    • doğrusun şekerkız ama arzulamak kadar güzel bir duygu var mı? yaşam dediğin nedir ki? Acı çekmek mi? her canlı çekiyor ama arzulayarak acı çekmek berbat bir şey. Evet s***k. diye bakarlar ama bilmesssin ki her erkek de bir derece aynı. heyt be demek senin de oğlun olacak ona göre yetiştir tavsiyem. ama ben öyle yetiştirmeyeceğğiiim...teşekkür yorumiçin.

• rica ederim bu arada ;)

• şekerkız bilmiyorum ama acı çekiyorum aynı acıyı yarin ben de başkalarına çektireceğim diye korkuyorum ve artık her şeyi daha da sert kestirip atıyorum. Aynı ustura gibi sert ve ne sonuçla karşılıyourm. Arzularıma karşılık gelmediğinde daha da nefret ediyorum ve zamanla daha da nefretim artıyor artık umursamıyorum ya bende sorun ya da çevremde ama o kadar çevre değiştridiysem sorun bende? dugyları anlamyor muyum ya da iletimiyor muyum bilmiyorum teşekkür yorum için.

Kızlar Ne Diyor 1

• gereksiz karşındakini anlamya çalışmak ekstradan anladıgın kadarıyla yaşamak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• boşver iyi böyle insan çok anladığı şeyden çabuk sıkılır. Yaradılış gereği merağa odaklıyız. Çözülemeyen çeker bizi

0|0
    0|0
  • çünkü her iki tarafta her zaman kendini haklı görüyor ve kimse birbirine anlayış gösterip karşı taraf sinirliyken ben alttan alayım demiyor

0|0
    0|0
    • olabilir katılıyorum ama her ben burada şunu daha iyi anlamak isterim. Bir bayan yaş ilerledikçe daha da bitiyor ama erkek bitmiyor. Bir bayan evlensen de evlenmese de bir yaştan sonra bitmiş durumda yani cinsel olarak da biyolojik olarak da ama erkek bitkinlik bulunmaz. Yani benim ailemdem biliyorum yaşlı olduğu halde bebesi olan. bayan bunuhiç mi düşünmüyor?

• cok ayri dunyalrin insanlariyiz :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani anlamadım? zaten her insan bir dünya usta

Yükleniyor...