Amerika'nın Rusya'yı tehdit etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Amerikanin Rusyayi tehdit etmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Gercekten bir yaptirim uygular mi?

Yoksa sadece laf mi yapiyor?

Bundan sonra olacaklar hakkinda fikri olan var mi?

Sizinde fikirlerinizi alalim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ruslar ve amerikalıların gücünün temeli çok milliyetçi olmaları.. bizde ne yazıkki yok.. adam diyor ya türk olmasak ne olur hepimiz müslümanız.. öylede işte ne yazıkki öyle olmuyor.. bu cografyada tehdit altındayız..

0|0
    0|0
    • evet ruslar milletine baya duskun ama amerika cok milletli bir yapida.

haklilik payin var fakat amerikanin sadece gucunu koruma ve herkese soz gecirebilme derdind eoldugunu dusunuyorum. yani milliyetcilikten daha farkli bir politika gibi geliyor bana..

• şimdi bizde 7 milyon kürt 3 milyon kadarda çerkes gürcü arap boşnak arnavut v.b milletlerden gelip yerleşmiş insan var toplam 10 milyom.. peki bunlar ülkemizde yaşıyor diye geri kalan 70 milyon türk soylu ayıp olur diye diye günah olur diye Türk milliyetciliği yapmazsa amerika rusyaya rusya amerikaya sataşıp güç gösterisi yaparken biz ancak agzımızı açıp ne yapıyorlar diye bakarız.. milliyetcilik şart.

• soyle ddusunuyorum,

eger ulkemizde bulunan yabanci asilli milletlerden insanlar turke laf etmiyor , yurdumuza goz dikmiyor ve bizim yurdumuza kendi bagimsizligi icin ugrasmiyorsa, yurdumuza zarar vermiyorsa tamam basimizin ustunde yerleri var. ama hem bize laf edecekler hem ic savas cikartacaklar hem de imkanlarimizdan yararlanirken bize boyle yapacaklarsa pardon ama o zaman bende onlara ssaygi gostermem . o zaman devreye milliyetcilik girer.girmelide.

kardesiz muslumaniz diye yurdumuza zarar verenlere goz yumamayiz.

ha bir derdimiz yok normalde lafimda yok.ama bizden faydalanip hemde bize baskaldirirlarsa o zaman durum baska.

• Hep yaptırım yapsalar rusyaya ne olacak.Rusyanın işbirlikcileri belli amerikanın belli :) Bence amerika hiç bişe yapamıcak rusya ya

0|0
    0|0
    • bend eoyle dusunuyorum. Hele bir de Amerikanin cikarina bir sey olsun parmagini bile kipirdatmaz . Rusyayla savasmayi goze alacagini da sanmiyorum

• Aynen dediğin gibi Amerika anca sömüre bileceği ülkelere lafını dinşetir.

• sadece tepki vermis olmak icin yapti bence.

Rahatsiz oldugunu da sanmiyorum.

• rusya tek isirikla yutulacak ulke degil.super gucler bunlar bir birlerinie boyle kuck tehditler yapmalari dogal

0|0
    0|0
    • belkide Dunya kamuoyunda kotu durumuna dusmemek icin iki uc laf salladi Amerika. olur olur beklerim

• Bir şey olmaz rusyaya da kafasına göre takılır kimsede gıkını çıkaramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlara bir şey olmaz filler tepişir çimenler ezilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...