Acil buraya bakın ! Göz kanlanmasını geçirmek mümkün müdür?

gece 3 buçuktan beri uyanığım, zaten 1 de yatmıştım tekrar uyuyamadım bugün özel bir gün ve gözlerim kan çanağı gibi başımda fena ağrıyo ne yapmam gerekir uyu demeyin 2 saat sonra evden çıkmam gerekiyor

Güncellemeler:
uyandım mı bir daha uyuyamıyorum kafama takılıyor herşey. uyu demeyin lütfen bir çare söyleyin ya

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• soğuk su..damarları büzerek kanlanmayı azaltır..ama tam da geçmez...pc yi de kapatman lazım daha kötü olabilirsin

1|0
    0|0
    • soğuk suyla yıkayım mı açıp öylemi bekletiyim napıyım

• tesekkürler sağolun

• önemli değil..

Erkekler Ne Diyor 9

• çiğ patatesi dilim yap gözüne koy sırt üstü, 20-30 dakka kal.. şifa olur.. gözünden düşer gibi olursa bir tülbentle gözüne bağla... baş ağrısı içinde sağ burun deliğini kapat sol burun deliğinle nefes al, ağzından ver.. 5-6 dakika uygula... genelde geçiyor.. ben denemişim... geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • bugun gecmez o.. yarin erken yatcaksin gecicek

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda hemen acil servise gidin ve kendinize mufahale etmeye kalkışmayın unutmayın göz hayattır.

0|0
    0|0
  • bol soğuk suyla yıka yüzünü ve gözlerini uykun olduğu için dağıtman lazım, içebilirsen Redbull + gripin iç veya redbull onra kahve uykun dağılsın

0|0
    0|0
  • 1 saat uyu bari yaw

0|0
    1|0
  • Eczaneye Git Göz Damlası Var Ucuz Birşey . Genelde Madde Kullananlar O Damladan Damlatıyor Gözdeki Kanlanmayı Yok Ediyor Aksine Gözlerinin İçi Parlıyor İnsanın :)

0|0
    0|0
  • eczaneden damla alabilirsin madde kullanıyorsun sanırlar ama biz gözümüzü kaynak alınca öyle yapardık. ama kesin çözüm diyebilirim.

0|0
    0|0
  • çayla press yap gözlerine

0|0
    0|0
  • göz damlası var bembeyaz ediyor adının ne olduğunu hatırlayaamdım şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dün aksamdan kalan çayı pamuga bandırıp goz kapaklarına kapat 15 20 dakika kalsın farkı görceksin ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...