Komşum olan evli kadının ilgisi

Evli ve kapalı da bir bayan güzel bir kadın aynı zamanda. Sürekli bana bakıyor tebessüm ediyor gidip kendisiyle konuşmamı istediğini biliyorum işin varacağı noktayı da. Fakat bu durumlar bana çok ters evli bir bayanla en son isteyeceğim şey bir ilişki yaşamak. Yalnız şöyle bir durum var bu kadın şimdi benden yüz bulamayınca başka birine yönelecek diye düşünüyorum çünkü aklına girmiş bir kere bu işler. Hiç karışmamak mı doğru olan yoksa yapmak istediğinin yanlışlığını anlatmak mı

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzak dur tek kelime etme konuşma bakma.

0|1
    0|0
  • bence hiç karışma. yanlışı anlatsanda bu tip insanlar değişmez

0|1
    0|0
  • Yuzune bakma hic o siritsin sen siritma yuz bulamaz kimle naparsa yapsin karisma insan gibi konusmaya calisirsin cazgirlik yapar bosver

0|1
    0|0
    • Ben yeni taşındım buraya ve ilk başlarda komşudur merak eder bakar diye düşündüm ve bir kaç kez ben de tebessüm etmiştim geçerken ama sonradan normal olmadığını anladım, kocasına üzülüyorum gayet düzgün bir adama benziyor

• Tamam iste anladim seni bence orali olma

• Haklısın

• yyanlışı anlat.fakat inkar edebilir önce emin ol emin olabilmen icin ona onun istediği gibi yaklaş

0|1
    1|0
    • Ya yaklaşırsam pişman eder beni diye düşünüyorum, umut verdin falan diye, hem kaftan anlayacak mı ki bilemiyorum

• Bu yaşa gelmişsin hala böyle bir durumda ne yapman gerektiğini bilmiyorsan boşuna yaşamışsın.

0|0
    1|1
    • Sen söyle ne yapmalıyım kendimi geliştiremedim ben fazla ne yapayım

• Neyse insanın kendini bilmesi de güzel :))

• öyle tabi:)

• bırak kimle ne yaparsa yapsın ^^ senle adı cıksa dahamı iyi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana gülmesi kibarligindanda olabilir belkide senin niyetin kötü birader.

Bu ön yargi yüzünden bayanlar erkeklerden dahada soguyor.

Gülümse sende selam ver gec. daha ne olcak

0|0
    0|1
    • Normal bir şey olsa buraya yazacak kadar ergen değiliz, detaylara girmiyorum fazla

• İyi niyetli biri 2 güldü diye ne b*ktan şeyler düşünüyosun.Ya başka bişeyler yaptıysa söyle.Bu söylediklerine ben sapık ruhlu derim sana.Başka bişe demem.Bence zihninden cıkar bunları.Her gülen sana verseydi ohooooo :D

1|0
    0|1
    • Bak hocam kadın balkondan bakıyor sürekli ben aşağıda biriyle muhabbet halindeysem hemen aşağı iniyor bakarak gülerek öteki sokağın köşeyi dönüyor, peşinden gitmemi istiyor saf değilim

• O zaman bidakine git bakayım ne olacak

• Benimde komşularım var bakıyorlar tebessüm ediyolar nezaketen olabiliirmi acaba dostum bence sen hiç bişey yapma rezil olma ihtimalin yüksek binadan def ederler adamı :D

1|0
    0|1
    • Dediğin gibi sapık biri değilim 2 tebessüme insanlar hakkında kötü zan beslemem,

• Dostum Bence Uzak Dur . Birde Eviniz Yan Yana Olurda Biri Görürse Sabah Haberlerine Manşet Olarak Görmeyelim Seni :)

0|0
    0|1
  • n olursa olsun uzak dur.sen iilgilendirmez belki tahmin ettiğin gibi bir durum yoktur bilemezsin.ortalığı bulandırma.

0|0
    0|0
  • belkide kardeş gibi seviyodur yaw

0|0
    0|1
  • yürü bence

0|0
    0|0
  • hiç karışma alet olma. çünkü bir kere temas kurarsan işler çığırından çıkabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...