Cilt bakımı yaptıranlar veya anlayanlar.

Daha önce cilt bakımı yaptıran oldu mu? sivilce izlerine iyi geliyor mu? ben ilk kez yaptırdım bana iyi geldi gibi 1 yıllık paket aldım sürekli gideceğimşu annerden baksan 4 tane iz var fakat giderken nerdeyse 8 9 tane iz vardı ordan çıktığımda yüzüm kıpkırmızı ve berbattı krem sürmelimiyim dedim hayır diyip clean clearın ürününü önerdi fakat tereddütte kaldım kozmetik ürünü önermek yerine eczaneden ürün önermesi gerekmiyormu? kadına izlere iyi gelir mi dedim pek sanmıyorum dedi fiçok yerde okudum izlerede izi geliyormuş ki geldide zaten ya da ben uzun zamandır birşey sürmediğim için bana böyle geldi normalde bu tarz bakım yaptıranlara krem önerildiğini duymştum clean clearın kozmetik ürününü kullan dedi sadece hayatta fondotensiz çıkamayan ben su sıralar fondotenden tiksindim yüzümde yumusacık bebek gibi fakat kadının bilgisizliği hakkında çok tereddütte kaldım ben. bana karaciğerine baktır sivilceler ondan olabilir dedi netten doktor sitelerinden araştırdım karaciğer bu tarz şeylere sebep olmazmış. hani iyi geldi gibi ama ne bileyim kadın çok mu bilgisiz ya korktum şimdi gitmesem mi bir yan etki yok cildin kusabilir sivilcelenebilir dedi ama o yan etkide yok gayet güzel herşey ama bu kadının bilgisizliği bana zarar verir mi sizce?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Okumadım sorunu çok uzun olmuş Ablamdan biliyorum bir formül toprağı sıcak suylan çamur yapıp yüzüne maske yapıyordu banyoya girmeden önce bayada etkisi oluyodu sivilce olsun kırışıklık olsun birebir tavsiye ederim

0|0
    1|0
    • soruyu okusaydın benim cilt bakımıyla ilgili maske vs istemediğimi anlardın! okumadığın soruya cevap verme birdahada!

• soruyu okusaydın yardıma ihtiyacım olmadığını zaten cildimin yeterince güzel olduğunu anlardın beyinsz gerzek!

• Saygısızlık yapma

• Bi bilgim yok bu konuda xperimi alıp kaçıyorum :D

0|0
    1|0
    • oysa bu sadece kadınlar için değil erkekler içinde olması gereken bir bakım rutinidir bakım sadece kadınlara özgü değildir.

• cilt bakımı sivilce için gerekli birşey değilki zaten aksine sivilceli cilde cilt bakımı yapılmaz dağılır çunku. temizlik için yapan erkeklerde var onun için söyledim

• Suratla o kadar oynamaya gerek yok.Her sabah suyla yıkıyorum.Hafta 4-5 gün yıkanıyorum.Traj oluyorum.Daha başka bişeye gerek yok erkekler için.Temizlik sadece krem vs. sürerek olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...