Mantığına güvenen cevabına güvenen gelsin yardım etsin lütfen

Ocağın 9unda dogum günüm vardı, ve her gün mutsuz her gün ağlayan biriydim. Çünkü bir vicdansızı sevdim ne yaptıysam olmadı unutamadımda başkasıyla olmak istedim beceremedim. Ama dogum günümde tamda o gün biri facetten böyle yaptığın sürece karşına çıkmıyacagım dedi. Şaşırdım normalde farklı mesajlar gelirdi tanışalımmı çok güzelsin flan filan bu farklıydı üstelik foto yok fake bir hesap belli kimsin flan dedm sanane dedim tartıştım sonra söyledi seni 1buçuk yıldır uzaktan seviyorum zerre tanımıyorsun beni flan dedi içimden kim benle eğleniyor flan diyorum. Aklımdan kesin çirkin tipsiz malın teki diyorum karşıma çıkmadığına göre neyse konuştuk ertesi gün arkadaşımla bir yere gittik yemek söyledik foursquaredan check I'n yaptım ve biranda masama seni seviyorum iyikki doğdun diye pasta geldi adı yazıyordu flan sonra ertesi gün buluştuk hiç fotosunu görmediğim bir insanla buluşmak tuhaf geldi ama gittim tipsiz birini beklerken 1.89boyunda acayip yakışıklı esmer bir çocuk geldi oturdu masama konuştuk çok kibar flan baya bir anlattı sonra nasıl olduysa başladık ve her gün sevgililer günü tadında güller geliyor her gün evime şimdiden 3kutu gülüm oldu ve 2.ayımıza yeni girdik ayıcık cüzdan pandif parfüm durmadan şımartıyor çok seviyor beni ilk defa böyle bişey yaşıyorum ve agustosta nişan düşünüyor fakat ya değişirse herşey o zaman diye korkuyorum onun ailesiyle tanıştım bizimkiler biliyor herşey çok hızlı ilerliyor sizce ne yapmam gerekiyor 4 5 defa ayrılmaya kalktım bırakmadı bazı nedenlerden bugünde yalan söyledi sizce ne yapmalıyım küçük bir yalandı fakat yalanın küçüğü olurmu birde çok kıskanç ben onun kadar degilim ama bana çıkma diyor cidden sanki ona bende demişim gibi çıkmıyor sizce napmalıyım...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle Tebrik ederim

bir arkadaşımda 2 yıldır sevdiği bir kıza açılmış ama böyle yapmaya cesaret edememişti neyse

bak karşına ne güzel seven birisi çıkmış ne mutlu sana onu da kaybedersen öyle biri çıkmaz ben devam etmeni tavsiye ederim.ama bazı işleri yavaşlat öyle nişan ffalan erken 1-2 sene geçsin ozaman adı konulur böyle birşeyin.

erkek arkadaşınıda tebrik ederim

ve bişey soracağım o attığı yalanı merak ettim neden bir insan yalan atar ki ?

0|0
    0|0
    • Bir arkadaşı bişey demiş anlattı bana bida konuşmam ben bu insanla dedi ertesi gün buluştugumuzda konuştuğunu fark ettim öyle degil böyle dedi sonra bir gün telde konuşuyoruz adamın teki kardeşim nerden geliyorsun dedi tanıdıgıydı okuldan dedi halbuki okuldan gelmiyordu sonra bu 2 3 defa oldu aman o ne. Bilirse bilsin dedi umursamadım bugünde uyandım aradı nerdesin dedim evdeym dedi bu sesler ne dedim oda ya balkondaym dedi sonra adamın biri çağırdı öğrendim dükkanda sordum neden senin için ddi

• Oda tamam aşkım bida yapmıycam söz dedi ama ben takıyorum ya diğer yalanlarını yakalayamazsam ya söylerse diye düşünüyorum ne yapcam ben

• bak dikkat et .. 3 ay once yogun bakımdan cıkmıssın sana soyle diyim seni o k adar cok sever belkide ki senin uzulmemen icin gercekten ufak tefek yalanlara basvurabilir .. seven adam sapıtır .. iyi ayırt et .. gerekirse bir şekilde test et yokla .. gerekirse sahte feaceten yaz buna bakalım en azından karsılık vericek mi yoksa sadıkmı sana ama bunu en son karar vercegin zaman yap ... en onemli sey sadakattir .. ufak tefek yalanlar illa olur zamanla akıllanır ..

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 adam sevmese bunca şeyi sana niye yapsın

2 seven insan kıskanır bu gayet dogal

3 senin lafıni dinlemesi güzel bişey tek ciddi düşünüyor ki zaten seninle yaşıcagi için seninde düşüncelerini önemli kılıyor

yalan k0nusunda bişey dıyemem çünkü ne söyldgi hakkında bilgim yok

mesela ben askerden teskere alıcagım gün için yalan söylemiştim süpriz olsun diye söyldgi yalandan bahsetseydin iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Bir kaç tane oldu hepsi küçük yalan sohbette giden biri yalan neden konuşur bunuda anlamıyorum açıkcası seninki sürpriz benimki degil işte. Bugün aradı nerdesin dedim evde dedi nie araba sesi geliyor dedim balkondaym aşkım ya dedi inanmıyorsan çekip atayım dedi bende yo ben sana güvenmiyorum demedim dedim sonra işim çıktı dedi benle konuşurken ne işi balkonda dedim iş dedi kapat dedi o sıra kapatmadı bende dinlerdm biriyle konuştu sonra aradım işteym yalan söyledim dedi neden dedm üzlme die ddi

• Kolay degil ki yakamdan olmuyor. Ya tansiyonu düşüyor ya bayılıyor ya kapıma dayanıyor ya annesi arıyor daha niceleri

• ailenle tanıştırmadıysan ailem izin vermıyor gbi bahaneler üret

• kardeş cok uzun yazmışsın

1|0
    0|0
  • seni sevenden kaçma yanlışını düzelt

0|0
    0|0
    • Ama ya düzelmezse diye korkuyorum bazı yanlışlar düzelmez. Birde herşeyi sanki uzaktan izliyorum herşey çok çabuk gelişiyor çok korkuyorum

• hızlı gelişirken onu daha iyi tanımaya bak korkma

• evlenmeden sakin verme...

kulagina kupe olsun

0|0
    0|0
  • bence bunu kimse okumaz (üşengeçlikten) :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cok didikleme...olayları akısına bırak...sonucta davranısları mükemmel bir insan bulamazsın bunuda unutma... seni bu kadar seven bir insan bulmussun sıkıntılarda cözülür bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...