Kadınların duygusal romantik hallerinden sıkıldım

kadınların duygusal romantik hallerinden sıkıldım. sen her şey yap iyi bir eş ol. ama doğum günü ,evlilik yılını unuttun diye küs olacak şey mi ya. içki içmem ,sigara kullanmam, karı kız ayağım yoktur. evime ve eşime iyi bir koca olmaya çalışırım. gece mi gündüzümü katar çalışırım ama yine de yarana mam neymiş günleri hatırlamıyor muşum . kadınların bu duygusal triplerin den sıkıldım...

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar bakış açısı olarak erkeklerden farklıdır, daha ayrıntılı görürler olayları, senin önemsemediğin şeyi eşinin önemsemesi normal. özel bir gün, sen ve eşin ait bir gün yani sizin gününüz o hatırlıyor çünkü seninle bu mutlu hayata başlamanın anlamını değerini biliyor, onu seviyorsun değil mi? onun değer verdiği şeyleri de sevmelisin o halde veya onu mutlu etmek adına bişeyler yapmalısın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• eşimin de bir kere başka kadınları görmemekle başla işe :)

hem küsmeler evliliğin tuzu biberi sen evlilikten sıkılmışsın gibime geldi .

0|1
    0|0
  • Kadınlar böyle şeyleri önemserler. En azından doğum günü ve evlilik yıldönümlerini. Yemişim sevgililer günüymüş yılbaşıymış bilmem ne. Ama doğum günü ve evlilik yıldönümleri önemlidir.

Edit: Bnimkisi de ikisini de kutlamadı.

0|1
    0|0
  • Özel günü unutmak ve hediye almama yüzünden arası bozulan insanları anlamıyorum bende. Ben bu tür şeyleri takmam. Ama işinin olmadığı bir zamanda bir sürpriz yapılması, insana sevildiğini, özel olduğunu hissettirir.

0|1
    0|0
  • ben de hatırlamıyorum hatırla diyenleri de unutmak istiyorum:) haklısın bari iyi olduğun 3 şey bir yanlışını götürse ki yanlış bile değil..:)

0|0
    0|1
  • Şimdi buraya bir bayan gelir ''bizim hallerimiz vaaar .s.s'' yazar -_- sana şunu söyleyeyim ağabey bayanlar çiçektir ilgi görmek ister sen ne yaparsan yap yaranamazsın.. Arada yemeğe çıkar beraber alışverişe çık ha birde çiçek al tamamdır.

0|0
    0|0
  • bi tlfnuna hatirlatma yazacan iki güzel söz sölicen görende karşı dağdan su getir dedi şirin gibi pehhh :))

0|0
    0|0
  • normalde hediyeler alıyorsan ki hiç sanmam bu yazıdan haklısın denebilir

0|0
    0|0
    • bu mu yani hediye alacağız ,günleri hatırlayacağız bunu mu istiyorsunuz . ama her gün eve içkili geleceğiz ,dışarıda bayanlarla olacağız . bu kadar ucuz mu

• sorun nerede biliyor musun?

yapılması zorunlu olan durumları lüks gibi anlatmanız.şöyleki 'düzgün biri zaten başka kadınlara bakmaz' olumsuz durumları örnek göstermek kadar saçma bir şey de olamaz

• haklısın ama karşındakinden de anlayış bekliyorum ben ,nasıl çalıştığımı biliyor ama anlayış sıfır ...

• ayrıl; olup bitsin !

0|0
    0|0
  • yok ben o tıplerden degılım.. romantık erkek sevmem...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her şeyi bu kadar düz görmek seni de üzer eşinide.. İnsan özel olduğunu hissetmek ister ki bu kadın içinde erkek içinde aynıdır. Sen bu konuda biraz daha hassas olmayı ve eşini mutlu etmeyi dene. Emin ol karşılığını fazlasıyla alacaksın..

0|0
    0|0
    • hayat pembe gözlüklerden ibaret değil , sadece karşımdakinden anlayış bekliyorum ben ,

• değil ama ,geçte olsa kutlama yapmamısa rağmen afettilmemem

• 5 yıllık evliyim, 4 yaşında kızım var.. Bırak özel günleri, sıradan bir günde bile süprizler yapan, çiçek alırken sadece sevgilime değil 4 yaşındaki kızıma bile çiçek alan biriyim.. Sadece bir sevgililer gününde hediye almadığım için dünyanın sorununu yaşadık.. Ve kendimi affettirmek için süpriz üstüne süpriz yaptım.. Sonun da gönlünü aldım ve mutluyum, mutlu, mutluyuz... Ve bir erkeğin bir kadından bekleyebileceği her şeyi veriyor bana... Bence sen de sıradan bir günde şaşırt onu...

• ayrıl gitsin. hayat kısa

0|0
    0|0
  • ya kofteninin bedelini odersin ya da elizabeth

0|0
    0|0
Yükleniyor...