Hiç birilerine yüzme öğrettiniz mi?

Uzmanlar boş durmamış gene bir şeyler araştırmışlar,mesela insanlar yüzmeyi kendileri öğreniyormuş,başkalarından öğrendikleriyle değil.

Burada da Ronaldo kız arkadaşına yüzme öğretirken link

Yengenin de kendi öğrenesi gelmemiş üşenmiş

Güncellemeler:
Arkadaşlar kusura bakmayın o uzman ben oluyorum yani g*tümden salladım,böyle bir şey yok ama olabilir de

0|0
20|21

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim öğretmişti ama böyle değil omuzlarına alıp götürdü sonra attı boğulma tehlikesi geçirdim sonra saçlarımdan tutup çıkarttı ne malmış şimdi farkettim afsgdfd :D

7|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Yüzme bilmiyorum. Çok da önemli değil benim için.

0|0
    0|0
  • Valla imkanlar el vermediği için öğrenememişiz zamanında hala bilmiyoruz ileride bu zevkten mahrum kalmam umarım :)

0|0
    0|0
  • Yüzme egitmeni olduğumdan yılda kaç yüz kişiye ögretiyorum.. :)

Önüne gelende ögretmeye çalışmasın ögrenemeyip bize geliyorlar o zmanda beyini sıfırlamakta zorlanıyoruz lütfen karışmayın işimize..

0|0
    0|0
  • sudan çok korkuyorum ya. sözde nişanlım geçen yaz ögretecekti daha öğretecek inş :)

0|0
    0|0
  • evet öğrettim gerçi biraz da iş için sayılabilir. Gökçeadada staj görevlendirmesi sırasında mesai bitiminde öğrencilerle yüzmeye gittiğimizde bilmeyen öğrencilere öğretmişliğim var...

0|0
    0|0
  • Kendime öğrettim :) Ancak hala garip hareketler yapıp boğulmaktan korkuyorum :(

0|0
    0|0
  • kimseye öğretmedim, kimseden de öğrenmedim

kendi çapımda çok iyi kurbağalama yüzerim ama ^^

0|0
    0|0
    • ahaha :D güncelleme süper bundan daha samimi bir güncelleme hayatım boynca görmedim :D

• Daha kendim öğrenemedim kime öğretecem

0|0
    0|0
  • Anneme öğretmeye çalıştım ama kendisiyle dalga geçtiğimi sanıyor hep sudan çıkıyor :/ :D

0|0
    0|0
  • Evet kucuk kardesime ogrettim :)

0|0
    0|0
  • Küçük kuzenime ogrettim

0|0
    0|0
  • babam çok öğretmeye çalıştı da olmadı işte :) ters tepti korkuyorum şimdi :)

0|0
    0|0
  • hala yüzme öğrenemedim dicektim ki ^^ o fotodan sonra öğretmesin kimse bana alhsfklahf

0|1
    0|0
  • Bu yaz 2 kuzene ogrettim :)

0|0
    0|0
  • annemin arkadaşının küçük çocuguna öğrettim

0|0
    0|0
  • hayır

Önce ben iyice bir öğreneyim de..

0|0
    0|0
  • O kadar yüzme derslerine gittim sonra kendi kendime öğrendim bizim yüzme hocası havuza girmiyodu ya adam eli cebinde tarif ediyodu :))

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum ki birine öğretiyim

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• doğru söylemişler. bir insana ancak cesaret ve biraz da taktik verebiliriz. büyük olan kısım onların cesaretlerini yenip içgüdülerine göre yüzeyde kalma çabalarına kalmış birşey. yardımım dokunmuştu bir kaç kişiye.

0|0
    0|0
  • yüzme öğretecem diye karadenizde o dalgada beni atan arkadaşa ne demeli o gün bu gündür simitle yüzüyorum yine aynısı olacak diye tırsıyom :D

1|1
    0|0
    • bizdeki mantık belli.. atacan suya kendisi öğrenecek :)))

• havuzda atarsın ne biliyim ayagının bastıgı yere atarsında abartısız 4-5 metre ya kayadan attı iki kişi kaldırdı geri beni kollukla atladım yine tık yok :D

• Stil yüzmeyi ve soğuğa dayanmayı öğrettiğim bir kızla ilişki yaşamıştım tatilde tatil bitene kadar geçici olarak. İyidir ya yüzme öğretmek. :D

0|0
    0|0
  • çoğu arkadaşıma ben öğretmişimdir ancak birisi ilginçtir suda pati çekiyordu resmen hareket var ilerleme yok :D

0|0
    0|0
  • Öğrettim,vay itneler yalan söylemişler :(

0|0
    0|0
  • yüzme olayında anlatarak cesaretlendirme yapıyoruz bence yüzme olayı o kişiye kalmış çok farklı bir yer çok farklı bir his bir nevi içgüdü gibi geliyor bana:)

0|0
    0|0
  • ben kendim bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Orada yüzme öğretmek haricinde her şeyi yapıyorlar hem yüzme dediğin derinde tekmeyi basıp kendi iç güdülerinin açığa çıkmasıyla öğrenilir

0|0
    0|0
  • Bu şekilde öğretmedim auhsaushausha :D

0|0
    0|0
  • Arkadasa ogretmiştim.

0|0
    0|0
  • birine yüzme öğretmek çok zor çok.. öğrenecek kişinin cesur olması gerekiyor yoksa imkansız gibi bir şey

0|0
    0|0
  • bi ögreniyim dedim boguluyodum vaz geçtim en büyük korkum bogulmak her türlü ölüyüm ama bogulmıyım o yüzden riske girmicem :D

0|0
    0|0
  • Yüzme bilmiyorum yaa ögrenmeyede utanıyorum yaşım olmuş 18..

0|0
    0|0
  • kardeşime ve kuzenime öğrettim. Şimdi benden iyi yüzüyorlar :))

0|0
    0|0
  • Kuzenlerimin hepsine ogrettim..

0|0
    0|0
  • ahahahhshahahaha adamım benim :D

0|0
    0|0
  • arkadaşıma öğretmiştim.

0|0
    0|0
  • öğretmedim umarım öğretirim.

0|0
    0|0
  • tatilde yüzme bilmeyen kızlar ilgi alanım, tespit ettiğim an öğretmek için yakınlaşma olur aramızda kısmet tabi ki :D

0|0
    0|0
  • ronaldo yüzme dersi veriyorum ayagına başka bir şeylerin peşinde gibi sanki :)

0|1
    0|0
  • hee karıncalara öğrettim.. yazıkya :( hiçbiride orenemedi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...