Kapat

Squat yapanlar bakabilirmi

bu harekete bugün başladım programı değiştirerek ama bacak bölgesi olduğu gibi arıyor ve hareket etmekte zorlanıyorum squatta ilk günüm bu sizede oldumu.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bacak egzersizi tam bir "Ölümdür ! Ben 7 yıllık sporcuyum ve haftanın 2 günü bacak calışırım hemde sadece squat değil.Lounge , Pistol Squat , Jump Squat, ve bunları en az 80-120 kilo arası yaparım ve hala acır.Bacak kasları cok büyük kaslardır "Quadsteffs" vücudunun neredeyse %60 ı dır bu yüzden diğer kaslara göre kasılmalar daha fazla olur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kaç gün içinde gececrktir

0|1
    0|0
  • Normaldir o geçer

0|1
    0|0
  • Normaldir, alışınca geçer zaten ama yavaş yavaş arttır bir anda yüklenme

0|0
    0|0
  • Evet her yapanda olur zaten

0|0
    0|0
  • çok normal ağrılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok süperrrr bence sguata fazla yüklenme dambıllarla çök kalk yap veya ellerinde dambull bacaklarını açarak yürü 10 adım at tekrar geri gel adımlarda bacaklarını iyice aç

0|1
    0|0
  • Ağrı oluşmuyorsa zaten sorun var demektir o yüzden squat yaptığın zaman mümkünse yürüyemeyecek duruma gel hatta eve uçakla git :D

0|1
    0|0
  • 10 gün genelde hissddersin sonradan kaslar alıştımı sorun olmaz

0|1
    0|0
  • 1-2 gün agrır gecer.

0|1
    0|0
    • ilk defa böyle ağrıyor ayağa kalktımda çok kötü vuruyor ağrı yarın alşamda cardio yapıcam.

• bacak calısmadıgın ıcın normal. alısırsın 1-2 kere calısınca. 2 gün sonra tekrar bacak calıs. agrının üstüne git.

• bacak çalışıyorum arka ve önde squatı ilk kez yaptım için oldu anladım teşekkür ederim.

• daha hamsın pişeceksın merak etme gecer zamanla o ağrı.

0|1
    0|0
    • 2008 den beri fitness çalışmamıştım 1 ay oldu başlıyalı ocak 13 de eylulun 1 inden ocak 13 e kadar yüzdem bu harekete tüm ağırlımı vererek yaptım için oldu heralde .

• aman bırakmada emeklerın bosuna gıtmesun.

• sporu çok sevmeye başladım bırakmam inşallah sende bırakma teşekkür ederim :)

• link atda görelim

0|1
    0|0
  • normal 2 3 gün bekle. sonra devam edersin

0|1
    0|0
  • bendede.

0|0
    0|0
Yükleniyor...