Çöpçatan Sitelerinden Çıkmayan Erkekler Hakkında Fiikirleriniz????

Benim çevremde böyle biri var.Böyleleri hakkında fikirlerinizi alayım.Böyle erkek varsa aranızda amacını sorayım?Girip devamlı naparsınız orda?Çıtanız çok mu yüksek hergün arıyorsunuz girip girip o sitelere?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle chat siteleri falan bana pek cazip gelmiyor.Ama arkadaşlık siteleri,uygun kullanılmış olsa başta Afrikalılar olmak üzere,oralara dolandırıcılar ve sahtekarlar dadanmasa,aslında bunda yadırganacak bir durum yok,sadece ciddi insanlar olsa.Ama maalesef,kötüler teknolojiyi iyilerden daha çok kullanıyor ve kötü amaçla kullanıyor.Yoksa bir insanın,başka bir ülkeden karşı cinsten birisiyle arkadaş olup,onunla iletişim kurmasında hiç bir sorun yok.Ha birde seks manyakları var,bunlarda bir çoğu evli,adam diyor belki yanına getirirse bir kaç gün yatmayı düşünüyor.Zaten en çok ta seks manyakları yüzünden,dolandırıcılar arkadaşlık sitelerini işgal ediyor.Öyle ki gerçekten ciddi ve samimi bir insan bulmak,çok zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende aynı şeyi kızlara sorayım senin vesilenle... Mezhebiniz çok mu geniş bir türlü kaldırmıyorsunuz profilinizi?

Güzel kardeşim böyle bakılır mı olaya... Aynı kefeye konur mu herkes... Bir muz düşün kimi sevdiği için alır kimi vitamini için kimi de ? şimdi sen herkesi ? içine koydun...

0|0
    0|0
  • ben ekmegimin peşindegim gerisi hikaye bide deli gibi sevecegim bir insan olursa baskada bişi istemem...

0|0
    0|0
  • Dayım o sitelerden 2. karıyı aldı, bilmiyorum yani.

0|0
    0|0
    • gerçekten mi?2. kez evleniyor mu ordan biriyle

• orda da hesabım vardı ama niyeti ciddi birini bulamadım.

• sanaldan zor reelde görüşmeden niyeti anlaşılmaz erkeğin

• Bir boka gerek değiller.

0|0
    0|0
  • doğal yollardan ümidini kesmişte artık o yollara başvuran biri gelir aklıma

0|0
    0|0
  • Sevgilim var ve chat sayfalarında gezdiğimide biliyor çünkü chat demek hatunların peşinden koşmak değildir sohbet etmek için girer insan ergen değilse tabi :D

0|0
    0|0
  • Kısaca abazalar

0|0
    0|0
  • çıta yerlerde

0|0
    0|0
    • çıta o kadar düşük olursa neden o erkek aradığını bulamamışcasına hergün sabaha kadar girer chat yapar

• o stelerde herkezfake para tuzağı.Ayrıyetten adam bulamıyodur aşka sevgiye açtır nerde arayacağını bilmiyodur nolmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...