Selamün aleyküm arkadaşlar bugün sizin icin nasil bir gündü

Selamün aleyküm arkadaşlar bugün sizin icin nasil bir gündü

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aleyküm selam öncelikle teşekkür ederim onca konu açan insan içinde selam verip gününüz nasıl geçti diye içten samimi iyi niyetle konu açtığın için sen ve senin gibi bay bayan üyelerin artması ve sitede daim olmasını dilerim rabbimizden ecmain amin.

12 saat çalışmaktayım hergün ayın 2 pazarıda çalışıyorum 9 makine 3 bant 1 boyahane birde buzdolabı 2 fabrikasından malzeme alımı ve verimi ve 2 posta başı 9 makine operatörü 3 bant posta başısı ile muhattabım forklift operatörüyüm ve tek günde kortes telefonum 200'ün üzerinde iş isteği için çalıyor ve kuyruğunu kovalayan köpek misali dönüyorum iş etrafında yorucuda olsa takmıyorum yoğun tempoya alışkınım.

Ama ilginç olan bugün yemekhane sırasında ama sıra yanında durup muhabbet eden bir bayanın yanından geçmek için sola doğru dönerek geçtim ama omzuna çarptım oda arkamdan oha ayı dedi :) döndüm baktım önündeki bayan arkadaşımın bacısı bana baktı beni tanıdığı için sustum sonra not yazdım Gözlüklü konuşan çalışan forklift kullanan ayı görmedim belgesel seyrederse esas ayıları görür aradaki farkı anlar önyargılı olmasın ayı dediği insan Allahtan kul hakkından korkan iyi niyetli dürüst anlayış ve hoşgörülü bir insan olabilir özür dilerim sizden yalnız sizde sıranızda olsaydınız bu olay yaşanmazdı hakkınızı helal edin kolay gelsin hayırlı günler yazıp arkadaşımın bacısına verdim oda bayana vermiş beni çağıttırde ö.dilerim gerginim fevri hareket ettim yazınızı okuyunca utandım özür dilerim lütfen olmamış gibi farzedin dedi bayan Allah razı olsun ondan...

Lütfen sizde gününüzün nasıl geçtiğini paylaşın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aleykum selam pazartesi oldugu için sıkıntılı oldu malum çalışırken vakit geçmiyo akşam olup işten gelince birden hayatım güzelleşti :)

1|1
    0|0
  • Vealeykümselam arkadaşım... Rabbime sonsuz şükürler olsun sağlık,sıhhat,selamet ve afiyetle bir günü daha eda ettik... Sabah ola hayrola inşaallah !

1|1
    0|0
  • a.s berbat bir gündü benim için çok anlamsız bir gündü o kadar sıkıcıydıki arkadaşların morali bozuktu hiçbirimiz iş yapmak istemedik hepimizde bir depresyon lokantaya gittik yemekleri hergün mükemmel cıkan lokantanın berbattı yemeden kalktık akşam olsada su nalet gün bitse diye bakıyom :D

1|0
    0|0
  • Aleyküm selam. Dünün aynısıydı.

1|1
    0|0
  • a.s güzel bir gündü sence?

1|1
    0|0
  • aleykum selam valla cok yorucu bir gundü bide anlayısız misafir vardı bugun sinirim bozuldu...

1|0
    0|0
  • aleyküm selam hacı viş viş

1|0
    0|1
  • yoğum ve yaratıcı bir gündü

1|0
    0|1
  • Aleykum selam bacım yorucuydu bir fön mak. alam dedim başıma gelmeyen kalmadı. Egzozdan ceza yazdı polis amcalar

0|1
    0|0
  • it gibi çalıştık her zmanki gibi

1|1
    0|0
  • aleykum selam yorucu :)

1|1
    0|0
  • yorucu ama huzurlu geçti

1|1
    0|0
  • berbattı pazartesi sendromu trafık dersen felaket iş yoğunluğu felaket pogca almak ıcın bıle sıra beklıyorsan sözün bıttıgı gun dü heral de

0|0
    0|0
  • Yağmur yağıyordu çıktım dışarı ıslandım sonra toprağın kokusunu çektim içime sonra sonra yalnızlığın tadını çıkardım işte..

1|0
    0|0
  • aleyküm selam kardaş sen nasılsın?

0|0
    0|0
  • bol yağmurlu ama güzeldi.peki ya senin?

0|0
    0|0
  • aleykumselam yorucu bir gundu benim icin

0|1
    0|0
  • As. Sıradan bir gun hep aynı :D

0|0
    0|0
  • ve a.s. insanların ihtiyacı varmış bu soruya. forum nefes aldı sayende

1|0
    0|0
  • Vaaaleykumesselam hacı şakirt.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünün aynısıydı.

1|0
    0|0
  • Yorucu ama yine de güzeldi Allah bugünleri aratmasın

1|0
    0|0
  • Çok yoruldum bugün.Hem eve hem bebeklerime alışveriş yaptım.Ayaklarım ağrıyor :/

1|0
    0|0
  • aleyküm selam .. çok uyuduğumdan acayip rüyalarla geçti halen kendime gelemedim

1|0
    0|0
  • Çok aşırı yorucuydu.

1|0
    0|0
  • Yorucu ..

Zor bi' gündü ama güzeldi .

1|0
    0|1
  • aktif.

0|0
    0|0