Artık erkeklere hiç güvenmiyorum, sevemiyorum..

merhaba sorum bu yani bilmiyorum ama erkeklere güvenemiyorum ve kızları basite aldıklarını duşunuyorum herşey o kadar basitleşmişki hoşlandığını telofonda soylüyo arama dedigimce bencilce sürekli arıyo istemediğim halde israr edıyo sonuç arkadaştık şimdi iki düşman gibiyiz birbirimizden kacıyoruz

yeni teklifler var kafam karışık kalbim allak bullak neden boylesiniz ya? bıktım artık

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Meyve seçer gibi, adam seçemezsin maalesef,

"Armudun sapı, üzümün çöpü" diye ayıramazsın!

İnsanların mert'i de var, na-mert'i de,

Üzümden şarap da olur, sirke de

0|0
    0|0
  • Keşke diğer kızlarda sizin gibi pişman olanların ya da yüz üstü bırakılıp gidenlerin hayatlarını örnek alsa da erkeklere güvenmese. Bir arayış içinde olmasa kızlarımız. Ama ne diyor atalarımız; alan razı, satan razı. Maalesef bu döngü genişleyerek devam edecek.

0|0
    0|0
  • sen erkeğin merdine değilde kahbesine denk gelmişsin erkeler hep aynı değildir

0|0
    0|0
  • Hepiniz aynı hataya düşüyorsunuz,bir kaç tane zibidi tanıyıp,ondan sonra "bütün erkekler böyle" diyorsunuz,üzerime alınmadım.Senin çevrende bir kaç tane,ot kırıntısı,bir kaç tane tomruk,bir kaç tan bomboş çuval var diye,hepsi aynı olurmu?Sana en basit örneği,arkadaş çevremde yığınla insan tanırım,hiç birisi şu senin anlattığın gibi erkekler değil.Yapacağın tek şey var,böylelerinin sana musallat olmaması için,bak kardeşim eğer ki birisi sende olmayan bir şeyi senden istiyorsa ve bu kişi "arkadaşlık" ilişkisini,sen istemediğin halde,seni tavlamak için kullanıyor,senin yakın davranmandan umut bekliyorsa,o tip kişilere önce,tavrını belli et,kibarca yani.Baktın olmuyor,herkesle olması gereken mesafeyi iyi ayarla.Çünkü ben bayanların iyi niyetini kullanıpta,sülük gibi yapışan çok erkek tanıdım.Bu nedenle her zaman söylerim,ısrar eden,sülük gibi yapışan ve defalarca teklif eden erkekler, hiç bir şeye yaramaz diye.Ayrıca,arkadaşlığı olan insana teklifini kabul etmedi diye,düşmanca davranan bencil erkeklerden de bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lütfen danalarla,öküzlerle büyükbaş hayvanlarla uğraşmayınız.Onlar insan türünden değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...