Şu bilginiz ve tecrubenizle bir işe girseniz ya da çalışırken şu olayı yaşasanız naparsınız

ben elektronik teknikeriyim yurd dışından yeni geldim 4 yıllık endüstriyel alanda tecrübem var günüm boş geçmesin diye işe girdim ilk gün ateş gibiydim bugünde ikinci gündü 1 haftadır hastayım ama yinede hızlıyım bu gün sabah gripin tesiri altında kaldım ve iki kez lavobaya gittim 15 dk bile geçmedi yüzüm ıslak biçimde dışarı çıktım çalıştığım alanda iş veren ustabaşıyla konuşuyor bana sinirli sinirli saati göstererk dalkavukluk yapıyor hastayayım diyorum lavoboya gittim diyorum ters ters hastaysan eve git diyor iyiyim şimdi tolere etsen iyi olur dedim tamam işinin başına dön diyip el hareketi yaptı orda alttan aldım ve devam ettim bir değerlendirdim başka bişeye sinirliymiş benden çıkardı resmen kimsenin kahrını artık çekemeye dayanamıyorum kendime saygımdan akşama iştençıktım yarın paramı alacağım yaptığım işte basit bir iş aceleside yok yüksekte ve kemersiz çalıştırdı beni ve 2 günlük sigortamı yapmamış hemen başlatırım dedi şimdi sonra diyo profosyenelliğe aykırı ilk defa böyle basit bir yerde çalıştım etik olmayı patron olma lüksüyle çiğneyenler aptallardan biriymiş şu parayla adam olanlardan şimdi insan haklarını iş güvenliği haklarını ssk haklarını çiğnemiş oldu bulundu soru siz ne yapardınız 2. sizce ben hemen yarın yeni biş bulabilirmiyim adanadayım

Güncellemeler:
işçisinin hakkını yiyen kalbini kıran kim varsa Allah onu ıslah etsin kul hakkıyla kim huzuru bulur

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• iş bulma şansın varsa aramaya başla hemen.

ellerinden gelse parasız çalıştıracaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yurtdışından gelmişsin bence geri dön orda kal.burası sana uymaz.bildiğin tüm değerleri çöpe at.geriye kalan halinle burada çalışırsın

0|0
    0|0
    • gitmem vatanımdan bir kez gittim güneşi unuttum bura cennet

• ah be kardeşim.beni hiç anlamamışsınki sen...tamamen seninyanındayım dikkatli okursan

• :D bu gün çok iyiyim ufacık bir hata yapamam işçi sızlamaz asıl işveren trilyon yıllar sızlar yani asıl sızlanması gereken bu şekildeki işveren veya insanlar işçi hakkını verse yeter yanımda olduğunu biliyorum sende haklısın bitsin bu zulüm asıl zulüm gelmeden :D

• o ustabaşlarına biraz sert cıkarsan kedi gibi meeaw derler : ) ama alttan alırsan haw haw yaparlar : )

0|0
    0|0
    • yarın sabahta şıçtıklarını yüzlerine sıvayacağım oraya müfettiş yağdıraağım :D

• öyle yap dostum orada şef sensin ;) senin muhattabın usta başı

• yurtdışı imkanlarını burada arıyorsan hemen geri çıkış yap..

0|0
    0|0
    • niye ki onu yok gibi düşüneceksin bence oldumuda pıt gideceksin affetmeyeceksin şirket sağlamda olursa sırtın yere gelmez paranı da biriktirebilirsin ben birazda evlenebileceğim bir kadın için türkiyedeyim şöyle helal süt emmiş onun için gidersemde 6 aydan fazla kalmam

Yükleniyor...