Bu sitede veya sosyal hayatta laf yetiştirir misiniz?

Arkadaş olur yeni tanıştığınız veya en yakın olduğunuz kişiler. Sizin lafınızi alıp başkasına yetiştirdiği oldu mu?

Ya da söyle diyeyim laf yetiştirir misiniz? birinin özel hayatı veya onun söylediği anlattığı şeyleri başkasıyla paylaşır misiniz?

Bu kişilere karşı tutumunuz nedir? ne düşünüyorsunuz?

bugün başıma geldi dün birisinden bahseden ve onu taşa tutan arkadaşım bugün onu ovup duruyor o bir kenara sırf hakkında olumsuz konuşmamı bekleyip durmuştu. İnsanlar aşırı değişken.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Değişkenlikle alakası olduğunu sanmıyorum. Kişilik bozukluğundan kaynaklanıyor bunlar. Yeni tanıştığım insanlara özel hayatımı açmam ve de herhangi biri ile ilgili konuşmam. Kimdir necidir. Hiç bilinmez.

Birisi gelip bana en sevdiğim arkadaşım ve biri hakkında laf yetiştirirse ilk onu uyarıp yetiştirdiği laflarıda gider arkadaşıma anlatırım. Bu en sevmediğim şeydir. Sevdiğim birinin arkasından gelip bana konuşulması ben bu konuda ağzımı tutamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dilimin kemiği yok patavatsızım :(

0|0
    0|0
  • Bu değişkenlik değil karaktersizlik. Kimsenin hakkında konuşmam... Ama anneme herşeyi anlatma gibi bir huyum var :D

0|0
    0|0
  • Her zaman.

0|0
    0|0
  • Ağzım sağlam laf yapar. İnsanların degişken oldugu dogru. Ama onlar benim icin hiçbisey ifade etmedikleri için önemsemem.

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dedikodu gibi huylarım yok sadece komik bir şey olursa söylerim o zaman bile ismini nickini paylaşmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...