Kalbim iyileşir mi? Benim çok canımı yaktı. ya da çivi çiviyi gerçekten söker mi?

Biteli yaklaşık 1 ay oldu. Fazlasıyla üzdü beni. İçim çok acıyor. Eski ben değilim artık. Bu acıyı ömrüm boyunca yaşar mıyım? Hayatıma birini alsam bile onun gibi olmaz sanki. Ondan daha çok sever miyim birini?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Seversin seversin merak etme bu acıyı ömrün boyunca yaşayacağın da yok... Eski sen değilsin elbette daha güçlü bir sen var karşında acılar insanları olgunlaştırır ve hayata olan bakış açılarına yeni bir boyut katar... Tabii biraz sancılı bir dönemdir ancak sana çok şey katacaktır emin ol...

1|0
    0|0
    • çok zarar verdi bana tümden hayatımı etkiledi öyle ya da böyle hayatıma bakacağım ben elimden geleni yaptım onun için hatta biri var hayatıma almayı düşünüyorum ama öyle garip ki sanki ona ihanet edecekmişim gibi hissediyorum ama ne olursa olsun denemek istiyorum bu kez

• teşekkür ederim

• ben teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 3

• hiçkimse vazgecilmez degıldır

hayat devam ettıkçe mutlaka daha ıyılerı daha hayırlıları karsına cıkacaktır

1|0
    0|0
  • Sana şöyle diyim. Eskiye bakmiyacaksin. Eski eskide kalir. Önemli olan ileridr ne yaşayacağın hayat eskilerimizd değil 1 saniye ileriye akıyor. Geleceği önemse. Sektör et eskiyi. Bir sure sonra eskileri gulerek hatrlayacagiz :-). Ani işte :-)

1|0
    0|0
  • ben 11 yıldır yaşıyorum o acıyı kise olmadı ondan başka hayatımda ama şimdi arayış içerisindeyim seni çok iyi anlıyorum unutamazsın ama acıların hafifler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...