Hayatınızda Yaptığınız En Çılgınca Ve Manyakça Şey Nedir ?

Yaşamınız boyunca yapmak istediğiniz veya ben şu manyakça ve çılgınca hareketi yaptım diyebileceğiniz bir hareketiniz veya yaşadığınız bir olay var mı ?

0|0
20|17

En İyi Kız Görüşü

• link

altı bunun gibi olan bir atım vardı merdivenlerin tepesinden kendımı onunla bırakmıstım kucukken (superdı)

en sonda gecen sene ocak ayında saclarımı 2 numaraya kazıtmıstım..

birkac sene once bodrumda gece yuzmustuk arada hatırlayamadıklarımı sonra yazarım

0|0
    0|0
    • yıllar once genis bir iskelede kalabalık bır grupla alkol battanıye dev yastıklar gitar filan muzık esliginde sabahlamıstık

Kızlar Ne Diyor 19

• Cok manyakligim olmustur ama aklima gelenler bungee jumping yapmistim. 310km hizla araba kullanmistim. Bir keresinde babam araba kullanmayi ogretmiyor diye arabasinin anahtarini gizlice alip kullanmistim ehliyetsiz bide ilk basta kizmisti baya sonra arabayi ciziksiz getirdigim icin gurur duymustu benle :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilimden ayrılınca apaçi müziğini açıp arkadasımla mahalle mahalle gezip oynamak ve camdan herkesn bana bakması :D

1|0
    0|0
  • Tekin olmayan bir mahalleden 3 kız arkadaş geçmiştik.Ama hani mahallede yolun sağında 3 adam solunda 2 kadın var ne kadını oldukları belli :D neyse bunlar karşılıklı konusuyorlar karsıdan karsıya..bildiğin aralarından geçtik tırsa tırsa arkamızdan adamlar gelir diye bir yürüyoruz ki sorma :D

Pek çılgınca değil hatta manyakça da değil ama verdiği korku yeter :D

0|0
    0|0
  • Evde çantamı hazırlayıp , otogara gidip ilk gördüğüm otobüse (ankara otobüsü) binmiştim. Yani evden kaçmak.

0|0
    0|0
  • üzerimi kar kaplayıp gelene geçene çelme takmıştım.

0|0
    0|0
  • lise 2 de geziyorum diye çıkıp sevgilimin yanına istanbula gitmiştim :D

0|0
    0|1
  • Yüksek bir yerden denize atlamak olabilir

0|0
    0|0
  • Taşıyabildiğim tüm eşyaları pencereden dışarıya fırlatmak.

0|0
    0|0
  • Hakaret etmeyin,Kilisede sevişmek.

Ve de yazın mont giyip kışın şortla sokağa çıktıgım var!

0|0
    0|2
    • Hakaret etme hakkımız yok hayat ve inanç tercihi cinsellik vb. sizin karar irade ve sorumluluğunuzda herkes kendinden mesul ve herkesin kabri ayrı hesabıda göreceği muamelede çılıgınlık olarak ilginç diyebilirim ama sağlığınıza dkkat edin.

• küçükken apartmanların zillerine basıp kaçardık :)

0|0
    0|0
  • İlk kez bir erkeğe ben yaklasıp hemde ilk bulusma aksamında öpmüştüm :D

0|0
    0|0
  • Bir erkek arkadaşım oldu

Daha fazla yazamayacağım

0|0
    0|0
  • siddetli bir yagmurun altinda seks yapmak

0|0
    0|3
  • Erkekler yurduna girip, erkek arkadaşımın dolabını kurcalamıştım :D

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir çabam olmadı

0|0
    0|0
  • hiç çılgınca ve manyakca birşey denemedim fakat denemek isterdim özelliklede beni terk eden erkek arkadaşımın üzerindee hayal dünyama giren bir daha çıkamaz valla :)

0|1
    0|0
  • üniversitedeki felsefe hocamıza bir şaka yapmıştık onu anlatayım

öncelikle hocamız çok anlayışlı biri ve oda bize çok fazla eşşek şakası yapıyor bizde rahat dururmuyuz tabi 1 nisanda sürdük hocanın altına yapıştırıcıyı fakat hoca yermi oturmadı fark etti bizi otuturucaktıda zor vazgeçirdik :DDDDdd

0|1
    0|0
  • erkek arkadaşımın saçma sapan bir hareketi üzerine tokatı patlatmıştım ağzının ortasına(hala beraberiz=))

0|1
    0|0
  • sevgilimle çok çılgınca şeyler yapmıştık hafızamı kurcalıyorumda en çılgınca yaptığım şey o olaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İlkokul 1.'ci sınıfta her soruya mutlak cevab için el kaldırırdım öğretmenim refika hanım söyle Ahmet dedi bende neden bacaklarınız çırpı gibi dedim tokatı yedim 2.cisi askerde urfa harran ovasında karpuz yüzünden tartışma çıktı bizde jandarma olarak gittik komutan inince müdahale edeceğiz dedi araç durdu yaklaşık 300 metre tüm gücümle koşup yaklaşık 10 kişinin arasına daldım birinin elinde el büyüklüğünde taş vardı diğer adamın başına vuracaktı birinde sopa vardı elini tuttum taşı vuramadı diğerini iktirdim sopayla vuramadı birine deli gibi baktım geri adım attı hakkaten içimde şeytan varmışçasına bakmışım 2-3 ay önce evde o bakışı yapıp cep telden resmimi çektim annem gördü korktu birdaha bakmadı fenalaştı biraz son olarakta pitbul köpek başka köpeği ıssırıyordu etrafında 2-3 sokak köpeğide saldırıyordu ıssırıyordu köpeği bende gece hayvanın çığlıklarına uyandım oklavayı alıp koştum ve bir bağardım hayvanlar ürktü sopayı sallamamla hepsi kaçtı pitbull diye ürkmedim Allah büyük birşeyde olmadı

0|0
    0|0
  • ılk duraktan otobuse bınıp son durakta ınıp sonra oradan baska bır otobuse bınıp yıne son durakta ınıp ... butun gunumu bu sekılde yolda ve ıstanbulu turlayarak gecırmek ıstıyorum :))))))

0|0
    0|0
  • Otostop çektiğim arabadaki bayanla yatmıştım. Sonrası kötü oldu ama her erkeğin hayal ettiği şeyi yaşamış oldum.

0|0
    0|0
  • fenerbahce galatasaray maçına galatasaray tribübübde bilet bulamadığım için fenerbahçe bölümünden karaborsa bilet alıp fenerlilerin arasında izlemiştim. maçı kaybettik ama takımın yanında olmak harikaydi :D

1|0
    0|0
  • gece evden kaçmış sabah kimse uyanmadan eve geri dönmüştüm.evden kaçış serüvenim ve neden evden kaçtığım tam bir komedi idi.çoook uzun bir mesele unutmazsam yarın yani gündüz yazarım.

0|0
    0|0
    • henüz motosikletim yoktu ama çok sıkı bir ark.grubuna dahildim o zaman gece buluşup mahmutbey çıkışı ihlas marmaraya kadar gaz çekecektik(yarış)annemden dışarı çıkmak için izin istemiştim ne yapacağımı anlamıştı izin vermemişt.bende benim tayfaya söylemiştim 9 motor gök gürültüsü gibi ama kimse uyanmasın diye yukarı mahalleden kaydıra kaydıra gelmişlerde evden sessizce çıkmış sabaha kadar gazlamış sabah da yatağa girmiştim.teferruatı çok güzel ya neyse.

• Ohaa hiç yok la,yeni farkettim. Hemen bişeyler yapmalıyım

0|0
    0|0
  • Yükseklik korkusu olan sevgilimi baya bildiğin uçurum kenarına götürdüm küçük de bir şaka yapalım dedik ilişkiyi bitirdi hatun :D

0|0
    0|0
  • 21 yaşında evlenmek

0|0
    0|0
  • tandem atlayışı yapacam inşallah havaların biraz daha düzlmesini bekliyorum

0|0
    0|0
  • ccukken yuzmeyı bılmedım halde 5 metreden atlamaktı:)

0|0
    0|0
  • Hakkaride askerken, helikopterden helikoptere atlarken havada şarjor değiştirmek :D

0|0
    0|0
  • Sert bir rüzgarlı günde 5 katlı binanın çatısına çıkıp 20 tane şınav çekmek olmuştu..

0|0
    0|0
  • hocama kafa atmak aS:DA:SD

0|0
    0|0
  • yüksek bir yerin kenarındaki demire asılı kalmak her düşündükçe yerin dibine giriyorum

0|0
    0|0
  • Masa da üç kız oturuyordu benim teklif edeceğim kızda vardı ben yanlarına oturdum tam kıza teklif edecektim baktım arkadaşı daha güzel ona ettim

0|0
    0|0
  • Ankara Kızılayda boxer ıle gezdım. Iddıayı kaybetmıstım ama olsun

0|0
    0|0
  • uçağa binip paraşütle atlamak veya big jumping yapmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...