Bu tip olaylar çok başıma geliyor.

Bugün metroda yanında 6-7 yaşlarında kızı olan bir kadın karşıma oturdu ya da zaten orada oturuyordu ben sonradan fark ettim. Neyse kafamı bir kaldırdım kadın bana bakıyor. Önemsemedim, o da rahatsız olduğumu düşünüp kafasını çevirdi. Sağa sola bakındım sonra kafamı tekrar kaldırdım ve hala bakıyordu. Ben de bakmaya başladım. Sonra yanımdaki kız fark etti kadının bakışlarını, döndü suratıma baktı. Utandım çevirdim kafamı ve kaldırdım kadın resmen izliyor beni. Bu durum ben inene kadar 3-4 dakika boyunca sürdü. Acaba tanıdık biri mi diye baktım o da değil kadını ilk defa görüyorum. Anlam veremedim. Sizce amacı neydi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle bakmıyordur belkide. Bazen banada oluyor metroda müzik dinlerken veya bos bir sekilde oturup düsünürken gözüm baskalarına sabit kalmıs olabiliyor.

Her davranıstan ve bakıstan hemen bir sey oldugu anlamını cıkarmayın.

0|1
    0|0
    • dalma değildi. olayı tarif ettim zaten. kafasını çevirip tekrar baktı.

• he yaw he

bütün kadınlar seni kesiyor oldu mu? hepsi sana bakıyor cünkü sen çok yakısıklısın oldu mu simdi?

• davranışların da fevri mi?

Kızlar Ne Diyor 2

• enterasan ama metroda genelde mıllet sıkıntıdan birbirini inceler amacı oldugunu düşünmüyorum benı yarım saat kesen amca vardı

0|1
    0|0
    • ya metro dediysem sadece tren. manzara falan vardı yani. bir de dalıp gitme değildi kadın resmen beni kendisine baktırmaya çalıştı. senin dediğin gibi tipler de var. memleket ayı dolu.

• belki o cocuk onun degıldır ve senden hoşlanmıştır dıcem ama yok artık ya

• demekki çok yakışıklısın ki yanında çocuğu varken bile bakmış.

0|1
    0|0
    • yakışıklı değilim yani çok yakışıklı olsam derim ki tamam bundan oluyo ama yakışıklı olmadığımdan sordum ya işte

Erkekler Ne Diyor 1

• Ver odunu usta ajklgkladhkla :D:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...