Böyleleri hakkında ne düşünürsünüz :(

ya ben dışardan çok içine kapanık çok kibar sessiz kendi halinde zavallı besleme bir tip gibi duruyorum. belki gerçekten öyle olabilirim ama dışardan keşke böyle gözükmüyor olsaydım. sizce ne yapmalıyım? siz böyle tipler hakkında ne düşünürsünüz :c

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Sessizlik iyidir yani bence konusanlarla seninle konusursun demi kimisi biraz gariban durur ama ole degildir biraz bakim yap kendine biraz kitap oku sinemaya git yeni arkadaslar edin zamanla gecer bu durum sanirim sende ozguven eksikligi var

0|0
    0|0
  • Kendisine böyle tarif eden bir hatun kişisinin yeri iddialı hatun kişilerinin yerinden çok daha yüksektir.

Asalet asil olmak değildir!

0|0
    0|0
  • Kendini tecritlenmiş bir vebalı gibi görme... Bu küçümsenecek veya kötü gösterecek bir durum değil... Bu senin hayata bakış tarzın yanlış veya kötü olarak değerlendirme... Gayet te şirin sempatik bulurum...

0|0
    0|0
  • Eğer saf kibar sesiz masum doğal bir yapın varsa güzellik abidelerine göre 1-0 öndesin bence. Tabi bu benim görüşüm erkekten erkeğe değişir zevkler. Küçük boylu minyön bir tipinde varsa şanslısın.

0|0
    0|0
  • dışarı açılmalısın bence..

0|0
    0|0
  • Bana da havalı bir halin var diyorlar.

0|0
    0|0
  • bence bu senin kurutun senin gibi kızlar bana daha karizmatik geliyor

0|0
    0|0
  • özgüvensiz kızlar candır.

0|0
    0|0
  • gayet olumlu düşünürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir şey düşünmem.

Kendi halinde insanları severim.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim bana neler derlerdi ohoo anlatsam sarılıp ağlarız kanka

0|0
    0|0
    • benim sınıftan sadece 4 arkadaşım vardı kız. Ve o hariç kimseye cevap bile vermezdim insanlar ne dıyor takmazdım ölü sessizsin işte nıye konusmuyorsun ' o ölü lapabı canımı okadar acıtıyorduki. ama cevap vermıyodum.

Yükleniyor...