KIZLAR BİR SORUM OLACAKTI AMA :)

Bayan arkadaşlar diyelimki bir kafe de yanınızda bir arkadaşınızla oturuyorsunuz karşınızdaki masada oturan erkekten hoşlandınız oda sizi bakışlarıyla süzüyor gözlerini üzerinizden alamıyor falan erkek size bir türlü yaklaşamıyor konuşmak için. bu gibi bir durumda erkekle konuşmak için yaklaşırmısınız en azından yanınıza gelecek cesareti toplaması için birşeyler yaparmısınız bakışlarınızla gel diyebilirmisiniz veya gelmesi için herhangi bir girişimde bulunurmusunuz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• flortoz bır durumdur.otesını beklemekte yapmakta hatadır.hatta bısey beklenırse en buyuk hatadır : ) kahve arası ıkı taraf ıcınde eglencelıktır bennnnnnnnnnnnnnce...

0|0
    0|0
    • E TABİ YANİ ÖNCE ÇAY ÇAY OLMADAN OLMAZ AMA ÇAYDAN SONRA TEKRAR GÖRÜŞÜLÜR BENCE.BEN BAZEN KARŞILAŞIYORUM ALIP GÖTÜRESİM KAÇIRASIM FALAN GELİYO(KULLANDIĞIM TERİM YANLIŞ ANLAŞILMASIN SAPIK DEĞİLİM SADECE NE KADAR HOŞLANDIĞIMI İFADE ETMEK İÇİN KULLANDIM) :)

• ben kendime inat derdim sen benden daha inatmışsın söylediklerini kabul ettirdin :)

• : )))))))))

(cıddı guldum )

Kızlar Ne Diyor 3

• Hic tanimadigim birisi sonucta belki sevgilisi vardir capkinlik yapmak icin bakiyodur.

Bisey yapmam oyle bisey hissedersem o tarafa bile bakmam.Neyin ne oldugunu bilmeden hareket etmem.

0|0
    0|0
    • sağlam basıcan bu hayatta diyosun yaniii

• bu ufak tanışmışlık olması için yinede bir selam vermek lazım değilmi ama :D

• Ufak tanismak dediysem arkadasimin yaninda bir kere gordugum insan hakkinda bilgi toplayabilicem o kisinin belki sevgilisi var ve cok capkin olabilir kafamda soru isareti olmazsa konusurum.

• öyle birşey olursa gider masasına hayırdır derım cevap vermesse çeker giderim öyle birşey yapmam ama misal işte :D

0|0
    0|0
    • BİR ADIM YAKLAŞSANIZ BİZİMDE İŞİMİZ KOLAYLAŞSA NE GÜZEL OLUR DİMİ AMA :)

• Hayır :dDdD

0|0
    0|0
    • BİR ADIM YAKLAŞSANIZ BİZİMDE İŞİMİZ KOLAYLAŞSA NE GÜZEL OLUR DİMİ AMA :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar kendini ağırdan satar dostum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...