Galatasaray ve mancini

Bu yaz büyük ihtimalle mancini gidiyor. Siz ne düşünüyorsunuz gitmeli mi ? Giderse yerine kim gelmeli. ?

• Gitsin
    56% (5)62% (5)59% (10)Oy Ver
  • Kalsın
    44% (4)38% (3)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah bian evvel gider.onu hiç sevmezdim hoca olarak göremiyorum.önceki çalıştırdığı takımlardada hiçbeğenmem...hoca dediğin kenarda güven verici durur.karizması olur...imparator gibi benzersiz karizma bir adamın yerini doldurcak biri hiç değil elemancini...aysal efendi ve yancısı olduğu sürece hangi hoca gelirse gelsin farketmez.amaaa

faruk süren-ali dürüst-abdurrahim albayrak olursa yönetimde yine imparator terim gelirse offf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yeter artık yeter!

mancinide gitsin,fenerasyonda gitsin,tüpçüde gitsin,recepte gitsin...

0|3
    0|0
  • gitsin bence

0|1
    0|0
  • İnşallah gitmez :)

0|0
    1|1
  • Kim uyduruyor bunları bilmiyorum ama Mancini böyle bir şeyin olmadığını söylüyor hayal görüyorsunuz sanırım onun gitmesi için Mourinho'nun gelmesi gerek ki Chelsea postalar mı bilemeyiz

0|0
    0|0
  • gitsin bencede

1|0
    0|0
  • valla çok bilmiyorum teknik direktörleri. neden bu yaz gidiyok i

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesin olan nedir adamin 3 yillik sozlemesj var istedigi takimi tam kurdu seneye izleyecegiz nereye gidiyor.birkac hafta basarisiz.sonuc alinca hemen gonderdiniz adami.

Turk takimlarinin sorunu bu bir teknik direktor birkac mac kaybedersr hemen gonderme haberleri cikiyo

0|0
    0|1
  • mancını kalsın ve kalmalıda... avrupanın tartısmasız en ıyı 5 hocasından bırı...

bırde sozlesme sartları cok agır onu unutmamak gerek,taraflardan hangısı bozarsa senelık 7 mılyon euro tazmınatı var ve 2 sene sozlesmesı var 14 mılyon euro... 14 lira değil ,14 milyon euro...

0|0
    0|0
  • topçular maç seçiyor. bu halde mourinho gelse daha iyisini yapamaz.yanlış anlama manciyi beğenmiyorum hatta city deyken falan bu takımın hocası olmamalı diyordum ama bence galatasarayda fena işler yapmıyor özellikle defansif anlamda. çok büyük takımları mesela chelseyi oynayarak yenemezsiniz juventusu falan. iyi defans yapıp gol yememeyi düşünmelisiniz. hatırlayın chelseanin şampiyonlar ligi aldığı zamanı ya da portoyu hatırlayın adamlar kendi kalelerinin önünde oynuyorlardı.

0|1
    0|0
  • biri gider biri gelir mümkünse lucescu gelsin

0|1
    0|0
  • Gitmesin kalsin

0|0
    0|0
  • Ulan adam geldi geleli bir kere sahiplenmediniz.Mancini'nin de bir yere gittiği yok.Selçuk sahaya top oynamak yerine saçıyla başıyla oynamaya çıkar suç Mancini'nin olur.Umut 11'i hak ediyor deriz şans bulur boş kaleye atamaz suç Mancini'nin olur.Yine aynı şekilde Sneijder atamaz suç Mancini'nin olur.Umut ya da Sneijder Rize maçında kaçırdıklarını atmış olsaydı kimse Mancini'ye yüklenmeyecekti.Futbolcuları kötülemiyorum ama maç seçerek oynuyorlar.Mancini ne yapsın el insaf.Tabiki hataları vardır sonuçta kimse dört dörtlük değildir.Şimdi Mancini'nin arkasında durmayanlar,o ADAM birgün başarı getirse sevinmesinler.

0|0
    0|0
  • Mourinho gelecekse gitsin ama Mourinho da kısa süre içerisinde gelmeyeceğine göre kalmalı

0|0
    0|0
    • o adam bırgun galatasaraya gelecek ve muthıs uyum gosterecek... sampıyonlar lıgı sampıyonu olacagız,bu lafımı unutma sevgılı baros...

• bence gıtmeli yerıne yerlı olmalı drogba snıjder burak gıtmeli

0|1
    0|0
  • jose mourinho

0|1
    0|0
  • senin profil resminin mevzusu ne keke anlat bakalım

1|0
    0|1
Yükleniyor...