3. Dünya Savaşı olacak mı? Olsa bile sizce tahminen hangi ülkeler arası olur?

Türkiye de içinde olsa sizce kaç kişi katılır?Bana soracak olursanız savaş çıksa bu topraklar için canımı seve seve feda ederim peki ya siz de katılır mıydınız yoksa ölmemek için kaçar mıydınız?

Güncellemeler:
lütfen soruma soru ile değilde düşüncelerinizi ön plana atarak ve dikkatli okuyarak cevap verirseniz sevinirim sorum saçma ise lütfen soru sorarak cevaplamayın?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• bana dokunmasınlarda napalarsa yapsınlar

0|0
    1|0
    • o beni ben onu öperiz olur pılımı pırtımı topluyorum gidiyorumm konundan başka konuya cadır kurcam ben =)

• gittiğin yerde mutlu ol :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne savaşı ya? hangi ülke geriye gitmeyi göze alabilir?

0|0
    0|0
    • savaşmak geri gitmek midir sana göre? neden o zman bir kaç savaş çıkıyor şuan ki günümüzde ?

• Dünyanın hiç bir yerinde savaşlar olmasın.Çünkü savaşların galibi olmaz.

Ürkütücü

0|0
    0|0
  • Bu ülkede "bana dokunmayan yılan bin yaşasın."'cılar olduğu sürece toprak moprak koruyamayız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• dünya gizli savaşta herkes uyuyor 3. dünya savaşı da olacak birgün içindekilerde belli Türkiye bu kafayla giderse kaçış yok ve küstah avrupa devletleri içinde bulunacak ingiltere sinsi tanıklık yapar israil en teknolojik aday olur rumlar ve ermeniler tabi ki bize karşı olunca fransada karşıda durur en acımasızı iran olur bu savaşın ama en çok kaybeden de o olacaktır görüyorummm görüyorummmm 2017 de bir pazar sabahı

0|0
    0|0
  • benim kendimle savaşım halen devam ediyor ona ne diyeceksin?

0|0
    0|0
  • Eee illa ki herkez seve seve canını verir özellikle ıran ısrail i vurmak istese malatyada ki radar sistemini herkez gibi bende yerle bir etmek isterim elimden gelen herşeyi yaparım

0|0
    0|0
  • biz kesin oluruz

0|0
    0|0
  • çin suriye rusya iran

türkiye amerika israil ingiltere

0|0
    0|0
  • savaş çıkacaktır ama nezaman kimbilr . alah alah diye savaşılmıcakdır buna emin olabilirsin oturup beklicen kafan füze düşmesini

0|0
    0|0
  • sen savaş çıksa cephe de çaışcağını sanıyorsan buyur git ama hiç kimse asker oynatmadan tuşlarla halledicek o savaşı

0|0
    0|0
    • yani tuşlara basılıp herşey olup bitecek okadar basitmi; yokk kardeş orada bir dur tabi ki topu tüfengi alıp gitmeyeceğiz o kadarını da bizde biliyoruz. Söylediklerine göre sadece tuşlarla bitmeyecek çünkü o tuşları da kullanan bir insan olacak

• o da doğru ama kahramanca ölmeyi unutun yani. hepimiz sinek ilacı sıkılmış sineğe dönücez

• Savaş olsa, nükleer savaş olacağı için birşeyler yapmaya gerek yok.Nasıl olsa herkes ölecek, savaşa katılanlar ülkeler içinde.

0|0
    0|0
  • 3. dünya savaşı çok yakın zaten türkiye ingiltere amerika israil

rusya iran suriye çin

0|0
    0|0
  • Kenya-Şili-Moğolistan-Slovakya-Y.Zelanda arasında olur gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Agabedonmu agamennonmuydu o olacak 3. dünya savaşı yerine .

0|0
    0|0
  • denizci korkma sen bizler ölürüz vatan için

0|0
    0|0
  • dünya savaşı çıksa nereye kaçacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...