Özellikle erkekler....Bence bu kızların en büyük sorunu

Çıkmak istediğiniz birinin ne özelliğe sahip olmasını istersiniz.mesela çok güzel değilde idare eder biri konuşmasıyla falan sizi etkileyebilirmi? (kilo falan önemlimi). bide bir kızın sizden hoşlandığını nası anlarsınız?bi kız size sevdiğini söylediğinde onu zavallı olarak falan mı görürsünüz?lütfen ciddi ceva verin :) şimdiden teşekkür

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle bir sakin olman lazım arka arkaya seri sorular ve konuşmalar erkeği yorar... Kilo önemlimi dış görünüş önemli mi bakış açısı konuşmalar düşünceler davranışlar önemli mi erkeğin ne aradığına ve nasıl birisi olduğuna ve ne beklediğine bağlı...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kişi konuşmasıyla beni etkiler birkere doğrucu olduğuna kanaat etmeliyim ilk intiba önemlidir çünkü insanın ilk gözüne hitap eder doğruya doğru sonra ise bakarsın kalbine vs kilo kısmı önemli değil çok kızlar var kilolo olan ama güzel eğer kız bana bakıyorsa karşımda saçlarını hep bana bakarak oynuyorsa benile aynı ortamda bulunurken arkadaşlarıyla gülüşüyor ve bana bakıyorsa anlamış olurum...

0|0
    0|0
  • çeneleri.

0|0
    0|0
  • bi kız size sevdiğini söylediğinde onu zavallı olarak falan mı görürsünüz ?

Söyleselerde bir sevgili yapsak. Kilo önemli tabikide.

0|0
    0|0
  • Konusmasiyla etkiler tabiki ama kilo onemli boya gore kilo orantiliysa sorun yok eger iliski ilerlediyse seni seviyorum diyen ilk o olsa bile bende derim akdi halde zaten kırılır

0|0
    0|0
    • bazen çok kafa karıştırıyosunuz :)

• Yok aslinda erkekler basittir stand upta var yabanci birininde biraz kufurlu diye adini yazmiyorum

• ilgi duyacağım bir kız ne kadar az erkekle muhattap oluyorsa onun için + tır..

bir kız beni sevdiğini söylerse bu cok hoş olur ama seviyorsam tabiki sevmiyorsam bütün arkadaşlarıma söyler hava atarım =)

zavallı falan görmeyiz

0|0
    0|0
  • çok kilo dışında gerisi önemli değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler dedin ama yinede cevap vermek istiyorum..kız konuşmasını bilsin konuşmasıyla emin ol etkileyebilir ve bakışlarr :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...