Sizce ne yapmaya hissediyor, nasıl davranayım?

Okulumda hoşlandığım biri var,önceleri yanımdan geçerken hep telefonuna falan bakıyordu, ben ona dik dik bakmama rağmen hiç yüzüme bakmıyordu bilerek hep başka yerlere bakıyordu.Ben de dedim yok hoşlanmıyor bu unutayım gitsin.Fakat son günlerde bana baktığını yakalıyorum, geçenlerde başka bir arkadaşıma gülüyordum tam o sırada bana bakıp güldüğünü farkettim.Önceden dışarıya çıkmayan adam şimdi sürekli bizim katta dolanır, bahçede gezer oldu. Fakat ne olumlu ne olumsuz bir tepki de göstermiyor, kaçıyor sanki benden göz göze gelmekten kaçıyor gibi. Ne yapmalıyım sizce ne hissediyor bana karşı?

Güncellemeler:
cevap verecek yok mu? :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana bakıp gülüyorsa eğer sana karşı bir hoşlanma olabilir bırak o gelsin hatta sen güldüğünde suratını çevir inan o gelecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• oda bence utanıyormuş açıll ya niye korkuyorsun seviyorsan sen açılacaksın hep erkekten gelmesini beklemeyeceksin

0|0
    0|0
  • çekingen utangaç bir tip büyük ihtimal, çok hoşlanıyorsan ilk adımı sen at yoksa durum platonige dönüsürr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni gözlemliyor :) biraz çekinik birisi olbilir hoşlanıyor ama çekiniyor sen bekle :)

0|0
    0|0
    • peki sence nasıl davranmam gerek? sürekli bakınca kendini bişey mi zannediyor ne yapıyor hiç takmıyor, ne zaman vazgeçsem bir gülüşünü görüyorum bitiyorum.. nasıl davransam ilgimi belli ederim?

• mesele göz göze geldiniz ya bak birazz sonra çek farketmeden gözgöze gelmişsiniz umrunda değilmiş gibi yap ;)

• seviyorsa gelir senle konusur cesaretını toplayıp salla gitsin sen yine oldugun gibi davran

0|0
    0|0
Yükleniyor...