Vicdan azabı çekiyor gibiyim ne yapmam lazım?

Merhaba ks üyeleri yıllar sonra lisede ki en yakın arkadaşıma rastladım sosyal ağda görüştük yüz yüze sonra eşiyle tanıştırdı fakat ben tesadüfen bugün gittiğim bir kuruluşta arkadaşımın eşini bir bayanla gördüm uygunsuz vaziyette beni farketti ortamda uzaklaştı ben o mu acaba diye düşünürken arabasını gördüm bindiler ve gittiler ...Arkadaşımla konuştum eşiyle mutlu olduğunu söyledi laf arasında bende diyemedim ama kendimi iyi hissetmedim o anda resmen aldatılıyordu saf saf konuştu benimle:(Sizce ne yapmam lazım aslında karışmakta istemiyorum yarın öbür gün olay başka yerlere gidebilir diye yoksa aldatıldığını kendisnin mi görmesi gerekiyor?.((

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• İki ucu keskin bıçak. Ben de bilemedim şimdi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zor bir durum, arkadaşına söylersen işler daha kötüye gider ve bunun sorumlusu sen olursun,

bence bir şekilde arkadaşının eşinin kulağına kar suyu kaçır, belki kendine gelir, gelmezse de er veya geç bir gün arkadaşın öğrenir.

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma.

Bu gibi durumda kalkıp doğru bile olsa inkar eder başına iş alırsın.

Ayrıca olur da ayrılma kararı alırlar ise yuva yıkan konumuna düşer suç sana kalır.

Herkes seni gösterir , işte yasemin görmüş falan filan gibi durumlar oluşur.

Boşver, madem mutlular adam karısına karşı erkeklik ve kocalık vazifelerini sanırım yerine getiriyor.

0|0
    0|0
  • arkadsının enselemesini sağlayabilirsin ama delil göstermessen sen suclu olursun kadın kocasına inanır sana inanmaz

0|0
    0|0
  • karışma bence. yuvaları yıkılabilir o zaman için içini yer acaba söylemesemiydim diye.

0|0
    0|0
  • Bence söyleme ve günahini boynuna alma.zira insanin acigini ötrmek acmaktan daha faydalidir.

0|0
    0|0
  • Söyle lan canımı sıkma sana söylemelerini mi tercih edersin diğerini mi

0|0
    0|0
  • Bence direk söyleme

Kabak sana patlar..

Ama bir şekilde de duymasini ve görmesini sağla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence arkadasinin bir sekilde gormesini sagla sadece anlatirsan olay senin basina kalabilir

0|1
    0|0
    • Evet haklısın adam gaziosmanpaşa civarında çalışıyor sanırım bayanda orada bir şekilde görmesini sağlamam gerekiyor benim arkadasmda ogretmen ıstese bir dkda boşar onu

• Çok riskli bir durum.

1|0
    0|0
  • Söyleme bacım bırak o uyansın..

1|0
    0|0
Yükleniyor...