Rizespor - Galatasaray maçında Buragın yuzune atılan çakı insanlıga sıgıyor mu ?

«» Rizespor - Galatasaray maçında Buragın yuzune atılan çakı insanlıga sıgıyor mu ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Müdür ben açıkcası böyle şeyleri kınıyorum kınancak utanılacak bir durum açıkcası. Futbol konusunda bizim ülkemiz çok bagımsız sürekli ayrışma var. Ben istiyorum ki birlik beraberlik olsun futbolda tek yürek olalım ama yok. Diger ülkelerde böyle bir durum yok ayni biz gibiler ama adamların birlik beraberlik olmasını gerektiren bir durum yok real madrid mesela dünyanin en büyük takımı bayern munich m.city onlarda birlik beraberlik yok niye ? Çünkü adamların futbol seviyesi has safhada kim kimi desteklesin önemli değil sonuçta futbol düzeylerini dünya tanıyor. Ama türkiyenin henüz o yolda birşey kattediği yok bizim bu gibi durumlarda beraberligimizi bozmamızım lazım türkiyedeki futbol iyi bir yere gelsin sonra destekleme kimi tutarsan tut ama gelsin . Gönül isterki böyle şeyler sahalardan olmasın ama gel gör ki hala kendi ülkesinin oyuncusuna çakı atıyorlar ben utanıyorum onlar utanmıyor umarım eskisi gibi birlik beraberliğimizi kazanırız ben eski milli maclarımızı avrupadaki gs fb bjk maclarımızdaki tek yürek olmamızı özledm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• biz milletçe eğitilemiyoruz

futbolcusu ayrı sahtekar

izleyeni ayrı!

0|1
    0|0
  • Bizim ülkemizde futbolda yapılan doğru ne var ki seyircisi ayrı başkanları ayrı futbolcuları ayrı bak bu yaptıkları doğru diyeceğimiz bişey kaldı mı ki futbolumuzla ilgili?

0|1
    0|0
  • sığmıyor :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...