Hayatınızda Yediğiniz En Büyük Kazık Nedir ?

Hayatımızda her şey yolunda gidebilir bazende gitmeyebilir işte bu gitmeyen zamanlarda en yakın dostlarımıza akrabalarımıza veya sevgilimize ihtiyaç duyarız. Fakat hayatın cilvesi midir bilinmez bu kötü zamanlarımızda birde dost kazığı yendiğinde tamamen ayağın kayar ve bazı olaylara yenik düşersin.

Yaşamınız boyunca hiç kazık yediniz mi ?

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• cok seneler once yazın bır cocuga platonik bir sekilde asık oldum 1 yıl boyunca kuzenıme agladım desem yalan olmaz 1 yıl sonrasında yine yazın o cocukla kuzenımı tanıstırdım kuzenımde o cocuga asık oldu 2 yıl sonra yıne yazın kuzenım ben ve en ıyı arkadasım.. o sene en ıyı arkadasımla tanısan o cocuk arkadasıma asık oldu ve cocuk zıl zurna sarhos arkadasımın adını sayıklayarak agladı karsımda yalvardı bana arkadasım ıcın.. dayanamadım daha fazla saklandım gırdım bır yere sınırlerım bosaldı saklandıgım yerden cıktım ve gozlerıme ınanamadım o cocuk kuzenımın kollarında aglıyordu kuzenımde onunla aglıyordu bu olayın ustunden yaklasık 1.5 2 yıl sonra kuzenım benden onunla bırlıkte olmak ıcın ızın ıstedı kendınce ceabım nasıl bılıyorsan oyle yap dedım uzun suren bır bırlıktelıklerı oldu yaklasık 4-5 yıldır o cocugun evi ile benim evım arasında sadece 2 sokak war.. hayatımda ıse hıcbırı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bir zamanlar kardeşim dediğim arkadaşım, şuanda eski sevgilimle evli.

Gerçi artık umurumda değil ben onlardan da önce sevdiğimle evlendim ama olsun. Kazık kazıktır :D

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca hiç kazık yemedim deneyenler olduda basarılı olamadılar.

kimin ne halt oldugunu anlarım önceden sonrada oyunumu oynar son dakika golünü atar hayatının içine edip giderim böylede vicdansızım.

umarım hayatım boyunca bana oyun oynayabilecek kadar zeki,oyuncu biri çıkmaz karsıma.

0|0
    0|0
  • Hayatta yenilen en büyük kazık verilen en küçük tavizle başlar.. olanaklari sinirli bir yasam suren hemen herkes, "doğmak" olarak niteyebilir bunu.=)

0|0
    0|0
  • Ona tecrübe kazanmak derler :)

0|0
    0|0
  • düşünüyorum kazık yemediğim kişiyi ya da olayı hatırlayabilirsem kazık yediklerimi anlatacağım :)

0|0
    0|0
  • Evlenmeden once esimin dugun parasini biriktirdim deyipte beni evlenmeye ikna edipte dugun sonrasi kaynanamin 13bin tl borcunuz var bana dugun parasi demesi resmen kaziklandim ondan o paranin iki misli cikar insallah. :(

0|0
    0|0
    • Esinden cikarsa sendende cikar evli degilmisiniz

• O parayi kayinvalideme yarisini odedik dahada yarisi duruyor. Parayi yuklu miktarla istedi bu yuzden diyorum iki misli ciksin diye. Ona borcu odiciz diye zor durumlarda kaldik.

• oğluyla biricik gelinini evlendiriyor ve hala para pul hesabı yapıyor üstüne üstlük sizi zor durumda bırakıyor. kaynana tanımına gayet de güzel uyuyor. bizde kaynana böyle, iyisi çıkmaz.

• Allah'a şükür hiç yemedim ..

0|0
    0|0
  • Sınavlarda kopya vermeyen arkadaşlarımdan yediğim kazıklar :(

0|0
    0|0
  • ben hiç kimseden kazık yemedim inşallahda yemem :DD

0|0
    0|0
  • kazık mı bılemem ama cok guvendgım ınsanın aslında hıc guvenılmeyen bırı oldugunu ögrendım

0|0
    0|0
  • Devletin Attığı Kazıklar Yetmezmi Hepimize?

0|0
    0|0
  • bu ülkenin başındakilerin bize yaptıkları bize atılan en büyük kazık değil miii ?

0|0
    0|0
  • hayır hiç yemedim

0|0
    0|0
  • bir tane erkek arkadaşım vardı onun bana aşık olduğunu zannediyordum fakat bir olay oldu ve birazcık paraya ihtiyaç duydum ekonomik olarak durumum kötü olduğu için erkek arkadaşımdan borç istedim fakat alamadım

0|0
    0|0
    • Onu kullanmak istediğini düşünmüş olabilir. Bu pekte kazık değil bence. Evli çiftler bile birbirine para verirken çekinebiliyor :D

• en zor zamanlarımda akrabamdan kazık yediğimi hatırlıyorum ş.sizintekiydi saten

0|0
    0|0
  • kazık yemedim fakat attım çok pişman oldum sonradan ama son pişmanlık fayda etmiyor malesef :((

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim adamın hep yanında oldum maddi manevi.. ama o ne yaptı.şuan en ihtiyacım oldugu anda yanımda değil.5 yıllık beraberlik.. gelde ölme ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya birkaç tane var. Azcık içkiden sonra gerçek yüzünü gösteren bir gey arkadaşım(Gey olduğunu o anda öğrendim) bunlardan biridir diyebilir miyim bilmiyorum. Ama en kötüsü hocadan tırstığı için yalan söyleyen ve beni hocayla kavga ettiren arkadaşımdı.

Ha birde neredeyse atacağım bir kazık vardı. Bana sürekli pas veren bir kız vardı. Ama durmadan yani. Koparana kadar asılma kıvamında. Sonra bunun bir tanıdığımın sevgilisi olduğunu öğrenmiştim tam "ya derdi nedir bu kızın. En iyisi bir kere gezeyim bununla düşüneyim o arada" dediğim sırada. Öğrendikten sonra hemen vazgeçmiştim düşüncemden kızı da uzaklaştırmıştım kendimden.

0|0
    0|0
  • Cok yakin dostum ortagi oldugum is yeri araciligi ile bana iyi bir borc takti uc senede zor odedim

0|0
    0|0
  • cooooooook Düşenin dostu olmaz derlerdi de inanmazdım kazık yedikten sonra jeton düştü

0|0
    0|0
  • Benden hoşlandığını sandığım kızın , kopya için bana yalakalık yapmasıymış

0|0
    0|0
  • Kazik yedim dedemin vefaatinda

0|0
    0|0
  • Kardeşim boy boy hangi birini söyleyelim seç beğen olmuş :)

0|0
    0|0
  • dost kazıgı!

0|0
    0|0
  • sigara ister misin deyip ver deyince ah alırsın diye anıran arkadaştan yemiştim

0|0
    0|0
  • arkadaş sevgili boşta kendi canından kanından akrabandan kazık yemek çok başka birşeyy

0|0
    0|0
  • evliliğe hazırlandığım eski sevgilimin,hiç sektirmeden birlikte vakit geçirdiğimiz bir pazar gününü türlü mazeretlerle iptal edip, benden önceki sevgilisiyle buluşması, ''sensiz nefes alamıyorum'' diyen son sevgilimin ben 3 ay işsiz kalınca ''evleneceğim adamın en azından bir evi olmalı'' diyerek çekip gitmesi kadar koymamıştı.

0|0
    0|0
  • Kardeşim dediğim adam aşık olduğum kızla sevgili şuanda ne diyim ne yapayım kii

0|0
    0|0
Yükleniyor...