Erkeğin dıkkatını cekme!

Yazdan beri durakta aynı saatte bırıni goruyordum . önceleri bakısıyorduk ama bı turlu eksın olmuyordu..benı resmen suzuyor bakıyordu ama ınsan bı merhaba der dimi yok yaniii bunda.

birgun maksat konusma tanısma amaclı konusma baslattım

ben: otobus gectimi gibi muhabbet actım

cocuk: yok ben yenı geldım duraga dedi

ben: hmm sanırım kactı

cocuk: sadece o otobusmu gecıyor gıdecegın yerden

ben: evet malsef...sanırım ogrencısınız

cocuk: hayır X yerde calısıyorum

ben: aa orası bana cok yakın bence işleri degıstırmelıyız

cocuk: gulumser

ben: sanırım Y de oturuorsun bı gun grmustum senı orda

cocuk: evet orda oturuorum. bıkerede ben senı durakta serviste otururken gormustum. neyse benım servisim gelcek gitmem lazm

ben: peki ozaman hoscakal diyip gulumsedim

bu konusmadan sonra cocuk benı ne zaman görse kacıyor, yanıma gelmiyorrr :((( bende aksıne suzuorum cocugu ..baya bakıyorum ona. bıkere tam otobuse bınıcekken (hangı otobuse bındıgımı bılıyor) o arkasına baktı benı gormek ıcındı sanırım ve gordu benı bende ona baktım . ondan cooookk hoslanıyorum cocuktan ama neden benden kacıyor anlamıyorum.

acaba sevgilisimi var? yarın durakta gene gorursem konussam olurmu cunku nerdeyse 2 aydan beri konusmuoruz artk :((

gorup gulumselemiyim ne yapsam ya akıl verin beyler :(((( kacan erkegı kovalamamak mı lazm :(((

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• güzelsen utandığı için kaçar, çirkinsen beğenmediği için kaçar. sen hangisi olduğuna daha çok inanıyorsun?

1|0
    0|0
    • pek cırkın sayılmam :D ama sanırım onun tarzı diilim :(((

• kovalamak varsa bu işin içinde bırak o kovalasın seni.

• haklsn sanırm teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• aklıma gelen ihtimalller

1. seni beğenmedi

2. ilişki istemiyo

3. sevgilisi var

4. konuşman giyimin hareketin vs bişeyi beğenmemiştir

5. o bir salak kızla konuşmayı bilmiyor ya da acemi.

1|0
    0|0
  • Valla çocuğu taktir ettim gerçekten...

1|0
    1|0
    • niee ben naptım ona ki

• Seninle alakalı değil değişen türkiyeyle alakalı ..bu durumdan anladığım günden güne abaza erkek sayısının azaldığı ve kızların popolarını kaldıran erkek sayısının da hızla düşeceği eskiden olsa erkeklerimiz nefes alsın yeter mantığındaydı ama şimdi durum hızla değişiyor...

• Sevgilisi olabilir.. Sende hamleyi yapmışsın zaten yapacak bişey kalmamış..

0|0
    0|0
  • Seni beğenmemiş olabilir kalbi doludur ya da kafası rahat olsun isyiordur

1|0
    0|1
  • otobüste geç arkasına fordlamaya başla bakalım napacak.

0|0
    1|0
  • çocuk: delimidir nedir? ben en iyisi kaçıyım

sen: yine yakalarım

1|0
    0|0
    • alt tarafı tanısmak ıstemıstm bu delilikmi :))) yok arrtk bende konusmayı kestim cunku kacıyor benden yandakı durakta beklıyor. benım oldugum duraga gelse gulumsucem belkide ayıp olmasn dıye ama o kacıyor .. niye niye niye :((

• kaçıyorsa kovalama hoşlanmak zorunda değil hoşlanmamıştır sen öyle görmek istemişsin

• yok kovalamıyorum artk zaten.. malsef hoslansamda ayagına gıtmem gurur yaptm :((

• kovala tabi yüzük izi varsa parmağında dur stop meydey meydey

0|0
    0|0
  • Beğenmemiş olabilir sizi...ya da sana ilgisi olabilir belli etmemek için yanaşmaz.. Çekingen bir kişiliği olabilir...

0|0
    0|0
    • muhabbeti ben baslatmıstım. devamını o getırsın ıstedım. ılgımı cekıyorsun ımajı vermeye calıstm ben konusarak ama o ilerletmiyor. :((

• Çekingen bir kişiliği var büyük olasılıkla. Ya da Beğenmemiş de olabilir. Siz hangisi olduguna yoğunlaşın ona göre davranış gösterirSiniz

• ilk akla gelen ihtimal sevgilisi olma ihtimali.. ama bence başka bişe var, güvensizlik olabilir

0|0
    0|0
  • kovalama boşver. kaldırma biyerlerini. ufaktan bir günaydın yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olabilir de olmayabilir de. Belki de beğenmedi seni =)

0|0
    0|0
  • Git konuş açıkça

0|0
    0|0
  • Keşke beni de kovalayan çekici bir kız olsaydı. :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gördüğün zaman günaysın deyip gülümsemekle yetin. bırak o ilerletsin muhabbeti. ilerletmezse de boşver. kendi kaybeder. :)

1|0
    0|0
    • hoslanıorum ondan :(( zaten muhabbeti ben baslatmıstm onun ilerletmesini ıstedm ama malseff bı gram ılerleme yok.. demekki kadere bırakmakta fayda var :((

• çok hevesli görünürsen kprkar çocuk. ters teper. sen sabahları gördüğünde günaydın de gülümse. başka hiçbirşey yapma. sonra o da başlar bence konuşmaya. yani umarım başlar. :))

• 2 ihtimal var. ya sevglsi var ya da aşırı utangaç

0|0
    0|0
    • iyi de ben zaten gıttım konusmayı baslattım.. ben bı dal uzattım o dalıı tutmuyor :((

Yükleniyor...