Böyle öküz gibi bakmaların sebebi nedir sizce?

ben ona onu sevdiğimi söylediğimde çocuk sevmediğini söyledi bu 4 ayda ben değiştim tabi çok saç stili değiştirmişliğim vardır.neyse işte 4 ay boyunca heryerde karşıma çıkıyor bide bugün dikkat ettim çok o kadar uyuzluk inat ve bana kötü davranmasına hiç takmamasına rağmen mal gibi bakıyo ya gözümün içine içine bakıyor bildiğin ben ona bakıyorum hemen başımı çeviriyorum onun bana baktığını görünce sonra bizim sınıfın kapısının yanında duruyor amacı ne hayır yani madem sevmiyodu niye benim karşıma çıkıp duruyor bıktım artık ya çıkmasa ben onu şimdiye unutmuştum.Gözümün içine içine ne bakıyor ayrıca ben baktığım için mi bakıyor yoksa hiç sanmıyorum ben ona hep tavrımı koyuyorum zaten onu görünce hemen gıcık bir şekilde başımı çeviriyorum ama o anlamadı galiba seviyosa da 4 ay geçti artık çok geç değil mi ya geleceğide yok gibi zaten seviyosada.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• manitasızlıktan bakıyordur :D

1|1
    0|0
  • onu sevdiğinizi biliyor ve bence birazda egosunu tatmin etmek için yapıyor olabilir

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasınız?

1|0
    0|0
    • Yanlış anladın heralde. Senle ilişkiye girmek istiyordur. Bir umut bakıyordur. Lise değil mi?

• lisede öyle bir yer değil ya tamamen aykırı bir düşünce bu okuldaki kimsenin aklında öyle bir düşünce yoktur emin ol öyle diyeyim yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...