Incir kürünü kullanıp hamile kalan varmı?

bu ibrahim saraçoğlunun incir kürünü uygulayıp hamile kalan var mıbirde 21 gün uygulayıp 7 gün ara verilcekmiş bu 21 gün adetten sonramı baslanması gerekiyo yardımcı olurmusunuz..

Güncellemeler:
birde bişey sorucam her gün tekrarmı kaynatmak gerekiyor incirleri

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende bugün internette tesadüf eseri incir kürü falan diye duydum ama ne olduğunu nasıl olduğunu hiç bilmiyorum. Dur aslında bende bir araştırayım şunu.

Allah en kısa zamanda sana da bana da birer hayırlı evlat nasip etsin inşallah..

0|0
    0|0
    • amin inşallah en kısa zamanda her ay acaba hamilemiyim diyorum ama yine hayal kırıklığı tüm isteyenlere allahım nasip etsin arattrmasın.

• araştırdım canım sendeki durumun aynısı bende var adetlerim çok düzensizdi duphaston die hap verdi doktrum hem adetimi düzenliyo hem hami kalmama engel degilmiş benimde adet olmadan once sol kasığım agrıyodu bıde adetım 3 gün gecikince hamileyim dedim ama dün hastalanınca hayal kırıklığı yıne inşallah sen hamilesindir

• Bende de pek ümit yok ama inşallah. Bakalım şu incirkürünü bir araştırayım da bende denerim bu ay olmazsa. Bende eğer regl olmazsam bu hafta sonu bir doktora gidip muayene olayım diyorum. geçen sene baktırdığımda kist falan bişey yoktu ama tekrar baktırmakta fayda var..

Erkekler Ne Diyor 2

• sitesinden takip et

0|0
    0|0
  • çok şükür ihtiyaç duymadım:D

attığımı yapıştırırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle soğan kürünü yapmalısın.benim kuzenim soğan kürüyle hamile kaldı ve ikiz bebeği var

0|0
    0|0
    • onu denemiştim ama en fazla 2 gün dayanabildim içemedim

• hyıe kistim yok hiç bişey yok eşimin tüm testleri temiz ama allahım nasip etmedi hala

• olur acele etmeyin :/

Yükleniyor...