Lisenin ilk günüü :DD

Arkadaşlar kuzenim seneye liseye başlıcak ve çok heyecanlı :D Ben lisenin ilk günü 5 arkadaşımla aynı sınıfta olduğum için zorluk çekmedim yani ona anlatabilceğim bişey yok. O evinin uzağında bir okula gideceği için hiçbir arkadaşıyla aynı okulda olmıcak. Tamamen yabancı olucak yani. Lisenizin ilk gününü, lise hayatınızı, aşk, arkadaşlık gibi sosyal şeylerden bahsedermisiniz ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Lisenin ilk günü çok heycanlıydım hayatımda yeni bir sayfa açtığıma ve bundan sonra herşeyin harika olacağına inandırmıştım kendimi.Tabiki öyle olmadı biraz neşeli biraz sıkıcı biraz korkutucu birazda eğlenceli geçti.Herkesinki gibi :) Şu an ki en iyi arkadaşlarımla,kardeşim dediğim insanlarla lisede tanışmıştım.İlk kez lisede aşık olmuştum.İlk kez lisede biriyle kavga ettim.Bunun gibi pek çok ilki orada yaşadım.Kuzenine tavsiyem sıcakkanlı olsun insanlarla konuşsun arkadaş olmaya çalışsın.Kendi gibi olmayan,kendi gibi düşünmeyen pek insan olucak çevresinde ama onlarlada empati kurmaya çalışsın.Düşman edinmemeye çalışsın.Öğretmenlerle iyi geçinmeye baksın.Ama çokta kasmasın kendini şunu yapacağım filan diye nihayetinde hayat akıyor ve ona göre sende yaşıyorsun.Önünde 4 yıl var.Her ne olursa olsun hayatındaki en baba tecrübeleri kazanacağı dolu dolu bir 4 yıl olucak ve mezun olurken hayat ve insanlar adına pek çok şey öğrenicek ve merak etmesin her ne yaşarsa yaşasın mezun olunca hep iyi anları hatırlayacak ve o günleri özleyecek :) Bol şans!

1|0
    0|1
    • Çok teşekkürler :D O da harika olucağına inandırdı kendini daha şimdiden ama bakalım umarım hayal kırıklığına uğramaz :D

• Doğaldır bende uyuyamıştım önceki gece ama ortama girince ilk 15 dkda zaten birleriyle konuşup anışmaya başlıyorsun ve heyecanın yerini o merak duygusu alır :) Daha çok insanla tanışmak istersin hemen kitaplar dağıtılsın ders çalışayım istersin.Banada özlettin eski günlerimi :)

• Ama ne güzel bir duygudur o :D Ben tadamadığım için bilemiyorum ama özeniyorum tabi :D Umarım herşey istediği gibi olur

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• aşkı meşki unut çoğu geçici oluyo. sosyal olarka ilk hafta çok önemli her şeyi o belirler :D hemen giidip birilerini toplasın etrafına

0|0
    0|0
  • ilk gün beğendiği erkekle cinsellik yaşasın ve herkese anlatsın lise boyunca hiç sıkılmazzz

0|0
    0|0
    • Kız okula or.spu olmaya gitmiyo yalnız :D

• aşk olsun o...su ben sadece arkadaşlık sevgili analamında demiştimm

Kızlar Ne Diyor 1

• bir şey olmaz ya tanışırlar, çoğu kişi tanımıyor birbirini herkes saf saf etrafa bakıyo,5 10 dk sonra muhabbet ilerler zaten

1|0
    0|0
    • Umarım :D Bende söyledim ama çok korkuyo daha şimdiden :Ddd

• Kendimden bahsetmiyorum ama senin öyle düşünmen benim için farketmez :DD Sadece kendi bilgilerim kuzenime yeterli olmadığı için ve ben lisede onun gibi yabancılık çekmediğim için burada sordum bu soruyu

• FLÖEM yaniiii

Yükleniyor...