Evli Rus kızları millet için süsleniyor; peki evli Türk kızları neden sadece kocası için süsleniyor?

Evli Rus kızları çok cömert oluyor sadece kocası için süslenmiyor millet için süsleniyor peki evli Türk kızları neden sadece kocası için süsleniyor neden cimrilik yapıyor siz neden süper mini etekle dışarı çıkmıyorsunuz?

• Evli rus kızları herkes için süsleniyor....
    12% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Evli rus kızları çok cömert oluyor....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evli rus kızları süper mini etekle çarşı pazara çıkıyor...
    12% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Evli türk kızları çok cimri oluyor...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evli türk kızları sadece kocası için süsleniyor....
    76% (6)100% (2)80% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• Diymii ben armi kocamız için süslenceğimize gidip millete şov yapalım! ddsff

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Zaten olması gereken bu. İnsan sadece kocasına süslenir. Başkasına değil.

7|2
    3|1
  • Türk kızlarında namus olduğu için sadece kocasına süsleniyor.Sen git rusyada yaşa Türkiye'de fantazi arama!

7|2
    1|2
    • Türk kızlarında namus mu varmış :P Genellemek yanlış olur bazılarında desen daha uygun olurdu :)

• Ben turk kizi dedim.Gercek turkse onda namus da olur seref de.Ucuz kizlarin ne mal oldugu belli degil

• senin hanımın ne yapsın istersin?

5|1
    0|0
    • bu sorunun cevabını bekliyorum ama sanırım hiçbir zaman cevap vermiyecek buna

• bi yerde okumuştum cici bici hanım hanımcık bir kız istiyormuş .burdaysa ruslara takmış çok saçam tek amacı popüler olmak tanınmak.

• Seçeneklerden hiç birine cevap veremedim açıkcası.

Fakat Türk Kadınları her zaman baskı ve tabulardan dolayı hiç bir ortam da ''Ruslar'' kadar rahat olamaz. Tabi ki giymek isteyen hatta giyenler mevcut ülkemiz de fakat genel olarak toplum baskısı ve Türk erkeklerinin tabuları demek daha mantıklı olur.

0|0
    0|0
  • eşim açısın saçılsın millet gözleriyle yesin sorun yok diyorsun yani? Yok ya benim eşim beni kıskanmalı <3

1|1
    0|0
  • ne mal bir soru bu yavrum sen zaten olayı algılayamamışsın. Kadınlar kocası için falan süslenmez veya erkekler için yani en azından %20 erkekler için. %80 diğer kadınlar için süsleniriz biz. Bizden daha dikkat çeken daha bakımlı ve güzel giyinen kadınlara tahammülümüz olmaz. Ayrıca bu fotoğraftaki sensen eğer senin için zaten hiç kimse süslenmez

1|0
    0|0
  • bu soruyla "adamlığınıda" göstermiş oluyorsun türkler namusu için yaşarlar kardeş o senin bayıldığın hatunlar kocası varkende başkalarıyla birlikte oluyorlar ama bizim kadınlarımız kendini erkeğine adar sadece olması gereknde bu kocan seni beğeniyorsa diğer erkeklerin ne düşündğü umrunda olmaz burası TÜRKİYE...

2|0
    0|1
  • Soruyu da modaya açmış ya ahaha :D

4|1
    0|0
  • Peki turk erkekler evlendikten sonra neden bir ayiya donusuor

3|0
    0|1
  • Bence sen rol yapıyosun ya bu kadarı da gerçekten fazla :D :D takmış Türk kızlarına manyak mı ne :D:D:D

2|0
    0|0
  • Hay senin rus kızına ...

1|1
    0|1
  • allah seni anana babana ceza olarak yollamış gerizekalı baban anan yerine halıya yapaymış daha iyi olurmuş

1|0
    0|0
  • Kaç tahtan eksik la senin?

1|0
    0|1
  • Evli türk kızları çok cimri oluyor...

0|1
    0|0
  • Olması gereken bu

0|0
    0|0
  • Evli türk kızları sadece kocası için süsleniyor...

0|0
    0|0
  • Senin sorunun ne arıza mısın nesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kadın erkeğinin hazinesidir , sen servetini herkesle paylaşcak kadar cömertsen bilemem ,pek iyilik sever... arkadaşım ..

4|0
    0|0
  • gkızlar kendisi için giyinir. erkekler tarafından beğenilmemek problemi pek sık yaşamazlar. Bu arada Rusları da namussuz ettiniz helal yani. Tamemen kültür meselesi bunlar.. Emin Rus erkekler de Türk kızlarına baygın baygın bakıyorlardır. Farklı insanlar her zaman dikkat çeker. Ayrıca nadide gördüğün şeyler her zaman daha çok ilgini çeker. ayrıca Türkiyeye gelen tatil için gelen ruslar tabi ki mini etek giyecek yani.. çok görmek istiyorsan yerleşim adresini değiştir.

0|0
    0|0
  • bizim kızlarımız o burma bıyıklarını sadece helaline sürtüp ateş çıkartır taam mı :D

4|2
    4|0
  • Çünki türk kadınları asildir senin hayalindeki rus kadınları gibi aşşalık değildir

3|0
    0|0
  • sen karının başkaları için süslenmesine izin veriyor musun peki önce bu sorunun cevabını vermen lazım

başkalarına süslenme sadece süslenme olarak algılanmamalı bur da başkalarına başka şeylerde yapıyor süslenmenin dışında rus kızları ve sen bunu türk kızlarından istiyorsan çok büyük küfürü hak ediyorsun ama neyse

1|0
    0|1
  • Bilmiyorumda bizim kızlardan yatan yatıyor yakışıklıyı gördüğüm bu benim.Şimdi kendilerini üste çıkarırlar biz namusluyuz diye*zar diktirmek bunlarda anal bunlarda her türlü pisliği yapıp bakire kalanlar bunlarda yok erkek arkadaşımla çiftleştik kızlığım bozuldumu ondan sonra en namuslu biziz bi*ya

0|0
    2|0
  • usta sen şu rus kızları bir rahat bırakasana artık kaçtır hep rus kızlardan soruyorsun

1|0
    0|1
  • Evli rus kızları herkes için süsleniyor...

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...