Çaykur maçında drogba oynamalımydı sizce umut yedek mi kalmalıydı?

drogbayı hangi mantıkla oynatmaz mancini umut galatasaray seviyesinde bir oyuncu mu yaktın bizi mancini

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• 88. dakikaya kadar 3 değişiklik hakkın duruyorsa kimi koysanda boş bu maç için. 61. dakikada öne geçtik.Bizimkiler 1-0 ın üstüne yatmaya çalışıyor. Teknik direktör farkı çok. Adamın mentalitesi 1-0 olsun bizim olsun. Zaten şöyle bir gerçek var. Eğer sen büyük takımsan, rakibin anadolu takımıysa, eğer adamların topla oynama oranı senden fazlaysa illaki gol yersin. Büyük takımsan topu ayağında tutmasını bileceksin. Büyük takım gibi oynatmıyor bu adam. Topu rakibe veriyor. Hadi bakalım koş peşinden. Savunma yap sürekli. Büyük takım olsa karşımızda bu şekilde gol yemeyebiliriz. Ama senden küçük takım atar. İlk fırsatta atar hemde. Affetmez. Saygılar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tarafsız olarak söylemeliyim ki, Drogba 2-3 maçta oynuyor sadece. Maç seçiyor, mutlu olduğunuda düşünmüyorum açıkçası. Herşeyi yaşamış olmasına rağmen küçük insan psikolojisine girmiş ve Burak Yılmaz'ın kendisinden fazla gol atma ihtimalini kıskanıyor. Galatasaray'a geldiği halde bile saygım sonsuzdu ancak biraz zaman geçtikten sonra bize servis edilen Drogba'nın bahsedildiği gibi delikanlı bir adam olmadığını gördüm.

Umut canını ortaya koyuyor sahada ve bende Galatasaray'a Drogbadan daha fazla katkı sağlayabilecek bir futbolcu. Herkese nasip olmaz. Haa Mancini istediği takımı yönetsin benim gözümde kocaman bir sıfırdır. Galatasaray'a reklam yönü dışında katkısı yoktur.

0|0
    0|0
  • Evet arkadaşlar 10 milyonluk yunanlar geliyor mancestera korkmadan kafa tutuyor.Üstelik ülkede ekonomik kriz tesis yetersizliği varken bile bizden üstünler. Gelelim dünkü futbolun rezilliğine. Fatih terim zamanında oturmuş bir kadro vardı. Daima koşan pres yapmayı seven maçı bırakmayan bir takım vardı. Mancini geldikten sonra o futbolu birtek iç sahada oynanan kopenhag maçında gördük. Israrla defans yaptırmayı düşünüyor takıma. Pozisyonsuz tatsız tuzsuz maçlar izlettiriyor. Galatasarayın iki senedir oynadığı futbolu bugün türkiyede sadece fenerbahçe oynuyor. Derbide bile golü atan selçuğu değil herkes defanstaki semihi konuştu. Bu takıma revize şart arkadaşlar. Mancini geldiği günden bu yana hiç pozitif bir futbol yok ortada.. Maç 1-1ken bile oyuncu değişikliği yapıp zaman geçiriyor adam. Aynı şeyi geçen haftada antalyada yaptı.

0|0
    0|0
  • Umutu oyna alması en büyük yanlış. Onun yerine eboue o kanada koysa darma duman ederdi burak'ı tekli forvet oynatsa zaten daha çok iş yapardık.

Burak'ın iyi futbolcu olduğundan değil ama bizim orta sahanın gol atabilmesi için.

0|0
    0|0
  • Tek forvet oynasaydık daha çok gol bulabilirdik sezon sonu forvet hattımızı değiştirmeliyiz

0|0
    0|0
  • ben seni tanıyorum demi :DD

0|0
    0|0
  • drogbanın yaptıklarını yapabilcek başka bir adam yok kadroda. mesela en azından necati veya ona benzer bir adam olsaydı drogbanın kadroya alınmamasına eyvallah derdim de şu an öyle bir lüksümüz yok bence :( burakla umut, drogbanın çeyreğinin çeyreği etmiyolar şu halleriyle.

0|0
    0|0
    • bence yanlış düşünüyosun burak umut ikilisi drogbadan daha iyi drogba olmadan da bir sürü gole imza attılar

• ileride top tutma konusunda burakla umut baya kötü ya. ayrıca drogbanın varlığı rakibe yetiyo. sırf onun başında 2-3 savunmacı oluyor.

• drogbasız olmazzz

0|0
    0|0
  • çok iyi bir teknik adamınız var haha :))

0|0
    0|0
  • Go home drogba

0|0
    0|0
  • galatasarayda oynayan her oyuncu oynamaya hazır olmalı. ancak böyle dünya takımı olunur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence dinlendirilmesi tamam Drogba her maçın temposunu kaldıramayabiliyor ama Rize de karşılarında Drogba gibi birini göremediklerinden dolayı stres yapmadan fazla rehavete kapıldılar en azından Rize'ye getirir yedek kulübesinde oturturdun adamlara biraz olsun stres yaratmış olurdun bence Drogba her zaman bir havadır ve gol olarak sayı olarak katkısı olmasa bile diğer arkadaşlarına iyi pozisyonlar hazırladığını düşünüyorum Mancini bir daha böyle bir hata yapmasın Umut tam bir Galatasaraylı ve Galatasaray oyuncusu bir maçta kötü oynadı diye adamı kimsenin kötülemesine hakkı yoktur

0|0
    0|0
  • drogba umut burak hepsi kötü

0|0
    0|0
  • olmalıydı bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...