Yüzme mi spor salonu mu

selam arkadaşlar sizce zayıflamak ve vucut şekillendirmek için haftada 3 gun fitness mi yoksa 4 gün yüzme mi :) tesekkürler

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmek iyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• koşarsın ayak tabanındaki sinir uçları zarar görür, ağırlık kaldırırsın kolda bacakta kasların sünür uçların zarar görür. Futbol oynarsın sakatlanırsın beyin hücrelerin ölür ama vücuda hiçbir zararı olmayan tek spor yüzme ^_^

1|0
    0|0
  • yüzmek iyidir

1|0
    0|0
  • yüzme elbette.boyu da uzatır.ayrıca leş gibi terlemezsin terlesen bile sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • yüzmeye git

1|0
    0|0
  • yüzmek CANdır <3 -,-

1|0
    0|0
  • 4gün yüzme 3 günde fitness yaparsan 7 günde bir küçük çaplı forma girersin:D

1|0
    0|0
  • çok az spor salonunda gerçekten yetkin insan çlaışıyo... besyocular allahlık zaten. bence yüzmeye git

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yüzmek.. Ama hafta 4 gün çok gelebilir ;)

0|0
    0|0
    • + kurs olacakmış :) ben zaten biliyorum fakat spor amaçlı ve daha iyi ögrenmek için degerlendirecegim

• Sevişmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Salona gidiyorum .

Ölüyorum resmen dilim dışarda geliyorum eve:D

araba kullancak gücüm kalmıyor dönerken =/

1|0
    0|0
    • ben de her yıl mutlaka bir kaç ay aynı şeyi yaşıyorum ama şu an elime yüzme kursuna gidecek fırsat geçti :) bugun haber almasaydım aşkama fitness a yazılacaktım :)

• fırsatı değerledir yüzmeye haftada 1 gün ayırıyorum=/

eğlenirsin hem:)

• evet teşekkürler :)

• Kesinlikle yüzme. Beslenmene de dikkat edersen yüzme vücudunu şekillendirmede çok yardımcı olacak sana. Ki yüzme eğlenceli en önemli artısı da bu.

1|0
    0|0
    • evet çünkü fitness de aşırı zorlanıyorum ve bel agrısı yaşıyorum yüzme çok zevkli hem öğrenmek hem spor açamçlı gitmek istiyorum :) teşekkürler

• 4 gün şansın varsa yüzme derim kesinlikle 1günde yürüdünmü çok faydasını görürüsün inş...

1|0
    0|0
  • Yüzme.

1|0
    0|0
  • Yüzme. Daha eğlencelidir.

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...