Şampiyon kim olur busene

hakem hatalarına rağmen fenerbahçe mi 3 kulvarda giden gs mi yoksa bu sene sahası olmayan bjk mi yorumlarınızı bekliyorum

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence hakem kollamalarına rağmen Fenerbahçe diyecektin sanırım ben Galatasaraylıyım ve biz şanssızlıklardan ciddi anlamda kurtulamıyoruz başımız belada ve nedense ligde 5 para etmeyen takımlar karşılarında bizi görünce asıl benliklerini buluyorlar tabi bizim de hatalarımız var ama hakemlerin de bize karşı öyle iyi tavırları halleri falan yok Rize'de bir penaltımız verilmedi ama diğerleri gibi ağlamıyoruz haliyle bu sene şampiyon GALATASARAY

0|0
    0|0
  • şampiyon fenerbahçede ben ikinciyi merak ediyorum :)

0|0
    0|1
  • bjk olsada bir sevinsek

0|1
    0|0
  • fenerbahce olacak bu sene

0|0
    0|1
  • her zaman diyorum gol atacak forvetimiz yok dünde umutun beceriksizliği bu söylediklerimi kanıtladı

0|0
    0|1
    • katılıyorum drogba olmasa gs maç kazanması imkansız burakla umutla gitmez iyi bir forvet lazım size hatta iki tane:)

• ünal aysal umarım görüyordur

• ünal aysal giderse fatih terim gelir ozaman belki iyi forvet alınır bu sene okdar boş transfer yaptıki 9 fubolcudan 2 tanesi oynuyor

• Galatasaray.

0|0
    0|1
    • hakem hatalarına rağmen fenerbahçe diyorum çünkü galatasaray fatih terim gittikten sonra özellikle deplasman maçlarında oynadığı futbol ortada zevkde vermiyor o yüzden FENERBAHÇE hem avantajlı hem iyi top oynuyor bu sene..

• hehehehe tamam :D

• öle ama canım şampiyon fener:)

• Fenerbahçe.

0|0
    0|1
  • fenerrrrrrrrrrr

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• beşiktaş olsa keşke

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın şampiyon olması zor ama kısıtlı kadrosuna rağmen çok güzel işler yaptılar fenerbahçe kendi sahasında oynadığı futbolu deplasmana taşırsa liderlik koltuğundan kolay kolay inmez çünkü galatasarayda deplasmanda berbat oynuyor

0|0
    0|1
  • eses:)

şampiyonluk tükenmiş nefeslere

sinana edizlere

hediyemiz olacak

0|0
    0|1
  • Her takım federasyondan bu kadar şikayetçiyken galiba bu senenin şampiyonu yıldırım demirören olacak

0|0
    0|1
Yükleniyor...