Hayatınızın aşkını tam buldum derken

o siz iterkedip eski sevgilisine dönse ve eski sevgilisi onu aldattığı için zamanında ayrıldıklarını öğrenseniz yani sizin onu hakettiğinizin yarısı kadar bile haketmeyen birine kaptırırsanız ne hissederdiniz ve ne yapardınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Cok uzulursun tabii, ama bu kiz senin gordugunu goruyor ve buna ragmen bu sekilde bir davranis sergiliyor, bu ne demek sence? bence o hala diger kisiyi unutamamis, ya da seviyor,..sen onu aldatatmaanda cok seviyor olsanda, o diger sahsi sana tercih ettiyse, durum bundan ibaret, uzgunum, bazen gercekler acidir, insanin canini acitirlar, ve cok sevince biz bunlari bir turlu gormeyiz, gormek istemeyiz belkide. sevdiginiz kizi hak etmedigini dusundugunuz eski sevgilisi, belkide onu hak ediyor! neden mi? Kiz arkadasinizda, onu seven, arkasindan uzulen ve aldatmamis, sevgilisini(sizi) birakip ona, eski sevgilisine kosa kosa gidiyor, hemde daha once onu aldatan birisine. demek ki tencere kapak deyisini bilirsiniz degil mi? :):) uzulmemenizi tavsiye ederim,

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bişey yapmam hak etmiyosa degmez yine bırakıp gider bazen vaz geçmeyi bilmeli insan zor olsada

0|1
    0|0
  • aldatıldıgı ıcın terketmesı kdr normal bırsey ykkı

0|0
    0|0
  • hiç birşey ^^ gittiği gün biter

0|0
    0|0
    • ama aradan yaklaşık 1 yıl geçti hala onu özlüyorum onu seviyorum onu geri kazanmak için ruhumu bile satarım

Erkekler Ne Diyor 2

• genelde kızlar altaki notlardaki tiplerden hoşalnıyor dostum.

0|1
    0|0
  • Aldatıldığı halde tekrar dönüyosa sorunludur o kız :))

0|0
    0|0
    • gittiği çocukla sözde ciddi düşünüyor ama çocuk bir yerde asgari maaşla çalışıyor ve kazandığı paranın çoğunu içki ve sigaraya harcıyor :S bense bir mühendisim ve sigara ya da içkiye bir bağımlılığım yok

Yükleniyor...