Tekvando ile zayıflamak mümkün mü?

tekvando ile zayıflamak mümkün mü?bide 21 yaşındayım öğrenmek için çok mu geç kaldım

• Hayır zayıflanmaz
    22% (2)33% (3)28% (5)Oy Ver
  • Evet zayıflanır
    33% (3)33% (3)33% (6)Oy Ver
  • Tek başına zayflatmaz yediklerine dkkat etmelisin
    45% (4)34% (3)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle müsabaka sporu olarak nitelendirilen Tae Kwando, karate, kung-fu vb sporlara eğer bu yolda madalyaya gitmek istiyorsan 6-7 yaşında başlamak daha mantıklıdır fakat bu 20 yaşında bu sporu yapamayacağın anlamına gelmez . Kendimden örnek vereyim 36 yaşındayım 30 yaşında wing tzun ( bir çeşit kung-fu) a başladım geçen seneye kadarda düzenli olarak yapıyordum .

Martial arst tabir edilen bu vurdulumkırdılı sporlarda vucut kondisyonunun arttırılması için bir çok egzersiz yapılır bunlarda kilo vermende yardımcı olur . Ama düzenli beslenmek şartıyla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Taekwondo ile zayıflayamazsın cünkü mücadele sporu olduğu için aşırı enerji harcayacaksın ve kaybettiğini vücuduna geri kazandırman gerekicek.Ayrıca taekwondo için esnek olman lazım esneklik olmadan verimli bir şekilde idman yapamazsın.Ama bir Spor Salonuna yazılabilirsin orda fitness , cardio ile cok iyi bir şekilde zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Evet zayıflanır

0|0
    0|0
  • zayıflamak için yapılmaz ama teakvandocular zayıftır branş gereği

0|0
    0|0
  • dayak yiye yiye zayıfla daha etkili o:D

0|0
    0|0
  • tenis oyna

0|0
    0|0
  • Sürekli zıpladıgın için mantıklı kilo verebilrsn...

0|0
    0|0
  • hayır zayıflanmaz

0|0
    0|0
  • geç kalınan birşey yok her zaman öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hobi olarak yapacaksan geç kalmış sayılmazsın bir miktar kalori harcayacaksın tabi diyette yaparsan kolay zayıflarsın

0|0
    0|0
  • taekwondo ile zayıflanmaz

0|0
    0|0
  • C: Tek başına zayflatmaz yediklerine dkkat etmelisin

0|0
    0|0
  • zayıflanamaz

0|0
    0|0
  • mümkün değil