Uefa ve fifa turuncu kart uygulaması getirecekmiş nedeni futbolu güncellemek iyi olurmu turuncu kart uygulması

turuncu kart yiyen futbolcu 10 dakika oyun dışı kalacak olmasın bu uygulama sizce nasıl olur?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Hiç duymadım böyle bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçma bir uygulama yapacaklarınıda pek zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • onu bırakta bu grosso nun yaptığı harekete hangi kart yakışır adamı hala tutklamamışlar şaşırıyorum

0|0
    0|0
  • Önceden de duydum, saçma. İddaa ediyorum 10 kişilik Real Madrid'e karşı gününde olan takımım en azından 1 golde olsa atar. 80 dakikada kalenin önüne otobüsü çekeriz. Nokta.

Saçmalığın dik alası...

0|0
    0|0
  • futbol bir salon oyunu değil ki pozisyonu geri al durdur izle gibi uygulamaların yapılması çok daha zor. Oyun iyice soğur o zaman.

0|0
    0|0
  • Güzel birşey bence zaten bin tane kuralı değişmiş futbolun kimse klasik futbolu bozar demesin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmasın !

0|0
    0|0
  • çok saçma olur oyundan soğur futbolcular zevk denen birşey kalmaz. melo sürekli oyun dışı kalır anasını satim o zaman zevkimi kalır maçın

0|0
    0|0
  • buz hokeyi mi bu ya futbol oynuyosun

0|0
    0|0
  • bence aşırı saçma. şu an sarı ve kırmızı kartın hangi hallerde verileceği belli. turunca kart gelince ne olcak nasıl olcak? yenilik getirelim diye uğraşırken saçmalamasınlar.

0|0
    0|0
  • Futbol ruhunu bitiren bir olay bu salon işi degil ki... Tamam çok itiraz ediyoruz ama futbol hatalarla güzeldir... Hele fenerlilere çok çok daha güzeldir hatalarla...

0|0
    0|0
  • gereksiz bir uygulama

0|0
    0|0
  • çok güzel uygulama yeminlen :D

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum.saçma bir uygulama

0|0
    0|0
  • Tam bir rezalet biz o cezayı çocukken mahalle maçında eksik oynamayalım diye uygulardık

0|0
    0|0
  • böle bı sıstem olmaz basketbol mu lan bu :)))

0|0
    0|1
  • Futbol erkek işi elin hamuru ile TURUNCU KART olayına girişmiş, sanane uefa veya fifa dan sanane :) :) :) git tenis, basketbol, yüzme ile uğraş :(

0|0
    0|1
    • bu ülke senin gibi gerizekalı tavırlara sahip insanlar yüzünden geride. umarım işin esprisindesindir.

• Yok esprisinde değil gerçeğinde mandafon kafa sana mı soracam neyin ne old döt herif

• artık diğer renklerde sırayla gelir.

0|0
    0|0
  • hayır olmaz. melo,pepe,emre gibi dandik elemanların işine yarar. agresif oyna zaten 3 kart var oh mis. trafik levhası gibi olmuş poktan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zaten türk hakemler 2 kartı bile kullanmayı bilmiyor turuncu kartta bela olacak başımıza

0|0
    0|0
Yükleniyor...