Kapat

Uefa ve fifa turuncu kart uygulaması getirecekmiş nedeni futbolu güncellemek iyi olurmu turuncu kart uygulması

turuncu kart yiyen futbolcu 10 dakika oyun dışı kalacak olmasın bu uygulama sizce nasıl olur?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Hiç duymadım böyle bir şey

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Saçma bir uygulama yapacaklarınıda pek zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • onu bırakta bu grosso nun yaptığı harekete hangi kart yakışır adamı hala tutklamamışlar şaşırıyorum

0|0
    0|0
  • Önceden de duydum, saçma. İddaa ediyorum 10 kişilik Real Madrid'e karşı gününde olan takımım en azından 1 golde olsa atar. 80 dakikada kalenin önüne otobüsü çekeriz. Nokta.

Saçmalığın dik alası...

0|0
    0|0
  • futbol bir salon oyunu değil ki pozisyonu geri al durdur izle gibi uygulamaların yapılması çok daha zor. Oyun iyice soğur o zaman.

0|0
    0|0
  • Güzel birşey bence zaten bin tane kuralı değişmiş futbolun kimse klasik futbolu bozar demesin.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmasın !

0|0
    0|0
  • çok saçma olur oyundan soğur futbolcular zevk denen birşey kalmaz. melo sürekli oyun dışı kalır anasını satim o zaman zevkimi kalır maçın

0|0
    0|0
  • buz hokeyi mi bu ya futbol oynuyosun

0|0
    0|0
  • bence aşırı saçma. şu an sarı ve kırmızı kartın hangi hallerde verileceği belli. turunca kart gelince ne olcak nasıl olcak? yenilik getirelim diye uğraşırken saçmalamasınlar.

0|0
    0|0
  • Futbol ruhunu bitiren bir olay bu salon işi degil ki... Tamam çok itiraz ediyoruz ama futbol hatalarla güzeldir... Hele fenerlilere çok çok daha güzeldir hatalarla...

0|0
    0|0
  • gereksiz bir uygulama

0|0
    0|0
  • çok güzel uygulama yeminlen :D

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum.saçma bir uygulama

0|0
    0|0
  • Tam bir rezalet biz o cezayı çocukken mahalle maçında eksik oynamayalım diye uygulardık

0|0
    0|0
  • böle bı sıstem olmaz basketbol mu lan bu :)))

0|0
    0|1
  • Futbol erkek işi elin hamuru ile TURUNCU KART olayına girişmiş, sanane uefa veya fifa dan sanane :) :) :) git tenis, basketbol, yüzme ile uğraş :(

0|0
    0|1
    • bu ülke senin gibi gerizekalı tavırlara sahip insanlar yüzünden geride. umarım işin esprisindesindir.

• Yok esprisinde değil gerçeğinde mandafon kafa sana mı soracam neyin ne old döt herif

• artık diğer renklerde sırayla gelir.

0|0
    0|0
  • hayır olmaz. melo,pepe,emre gibi dandik elemanların işine yarar. agresif oyna zaten 3 kart var oh mis. trafik levhası gibi olmuş poktan.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• zaten türk hakemler 2 kartı bile kullanmayı bilmiyor turuncu kartta bela olacak başımıza

0|0
    0|0
Yükleniyor...