Şu çok çirkinim yardım edin soruları??

Vay efendim çok çirkinim, vay efendim suratımı yandan beğenmiyorum, kaşlarım birleşik, boyum çok uzun, boyum çok kısa, vay efendim şöyle, vay efendim böyle... Bu ne arkadaş artık patlıcam en sonunda birine psikolojisini daha da bozucam arkadaş. Ne bu isyan ne bu sitem ya? Lan bir kere de şükredin be şu ettiğiniz isyanlar kadar şükür de ediyo musunuz acaba çok merak ediyorum. İki gün sonra geberip gidiceksiniz şu dünya da güzel şeyler bırakın iyi şeylerle hatırlanın bari ya. Kendini çok beğenmeyebilirsiniz ama siz öldükten sonra sizi "ya şu kız çok çirkindi, şu çocuk da çok tipsizdi ya" diye hatırlamıcak. Güzel işler yapın, güzel şeylerle hatırlanın emin olun şu yaptığınız şeylerin acıtasyondan bir farkı yok kimsenin umrunda değilsiniz o yüzden kendiniz için en iyi olanı yapmaya bakın artık. Hepimizin kusurları var sanki tek sorun sizde mi? Bırakın şu gereksiz isyanlarınızı millet eli, ayağı olmadığı için ağlıyo. Kimisinin suratı yanıyo çirkin de olsa bir suratım olsaydı keşke diye düşünüyo siz hala saçma sapan triplerdesiniz. Burnun çok mu çirkin? Git adam akıllı çalış mesleğini eline al estetik yaptır o zaman. Kaşların mı birleşik? Git çalış güzelce paranı biriktir lazer tedavi uygulattır. Herşeyin bir oluru var merak etmeyin oturduğu yerden isyan etmeyi hepimiz biliyoruz ciddiyim sıktınız artık. Kimin başına ne gelceği belli değil 2 gün sonra hepimiz ölüp gidiyoruz bari güzel yaşayın şu yıllarınızı yazık etmeyin kendinize. Soru amaçlı değil düşünce amaçlı paylaştım onuda belirteyim.

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Vay efendim çok çirkinim, vay efendim suratımı yandan beğenmiyorum, kaşlarım birleşik, boyum çok uzun, boyum çok kısa, vay efendim şöyle, vay efendim böyle... Bu ne arkadaş artık patlıcam en sonunda birine psikolojisini daha da bozucam arkadaş. Ne bu isyan ne bu sitem ya? Lan bir kere de şükredin be şu ettiğiniz isyanlar kadar şükür de ediyo musunuz acaba çok merak ediyorum. İki gün sonra geberip gidiceksiniz şu dünya da güzel şeyler bırakın iyi şeylerle hatırlanın bari ya. Kendini çok beğenmeyebilirsiniz ama siz öldükten sonra sizi "ya şu kız çok çirkindi, şu çocuk da çok tipsizdi ya" diye hatırlamıcak. Güzel işler yapın, güzel şeylerle hatırlanın emin olun şu yaptığınız şeylerin acıtasyondan bir farkı yok kimsenin umrunda değilsiniz o yüzden kendiniz için en iyi olanı yapmaya bakın artık. Hepimizin kusurları var sanki tek sorun sizde mi? Bırakın şu gereksiz isyanlarınızı millet eli, ayağı olmadığı için ağlıyo. Kimisinin suratı yanıyo çirkin de olsa bir suratım olsaydı keşke diye düşünüyo siz hala saçma sapan triplerdesiniz. Burnun çok mu çirkin? Git adam akıllı çalış mesleğini eline al estetik yaptır o zaman. Kaşların mı birleşik? Git çalış güzelce paranı biriktir lazer tedavi uygulattır. Herşeyin bir oluru var merak etmeyin oturduğu yerden isyan etmeyi hepimiz biliyoruz ciddiyim sıktınız artık. Kimin başına ne gelceği belli değil 2 gün sonra hepimiz ölüp gidiyoruz bari güzel yaşayın şu yıllarınızı yazık etmeyin kendinize. Soru amaçlı değil düşünce amaçlı paylaştım onuda belirteyim.cok dogru bunların hepsı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu ne şiddet bu ne Celal :)) sakin olun bu kadar kızmayın :)) evet net bir şekilde haklısınız ama insanlar böyle işte, en büyük sıkıntıları kendilerin de zannediyorlar, kendileriyle barışık değiller, ellerindekilerin kıymetini kaybedince anliyorlar. Güzellik gelip geçici bildiginiz gibi önemli olan kalıcı değerler, okumak bilgili olmak adam gibi bir kişilik ve karakter sahibi olmak bunlar ve yaptığınız güzel şeyler kalıcı olur. Ama insanlar bilgisiz cahil zayıf ve kendilerini ne güvenleri yok böyle basit şeyler le ilgi çekip prim yapmaya çalışıyorlar. Değiştirme şansınız çok az böyle kabul edip idare etmek lazım, yapacak başka bir şey yok bence.

1|0
    0|0
  • Benim hiç kız arkadaşım olmadı bugüne kadar. Okuldaki, mahalledeki kızları hiç etkileyemedim. İnternetten de kızları etkilemeyi başaramadım. Çok zeki olmama rağmen kız arkadaşım nasıl olur diye düşünmekten ders çalışamayıp kötü bir bölüm kazandım, daha sonra aynı sorun devam edince bölümü de bitiremedim okulu uzattım. Aşırı masturbasyon yaptığımdan dolayı sağlık problemleri yaşadım. Biri bana bir kızda ısrarcı ol dedi, kızın evinin civarında sabahladım, ailesi şikayetçi oldu hakkımda suç duyurusunda bulundular. Hayatım geleceğim gitti, sağlığım gitti, şimdi de belki özgürlüğüm gidecek. Bana bir kız arkadaş edinmem konusunda yardımcı olamaz mısın? Bi kız arkadaşınla tanıştırıp aramızı yapamaz mısın?

Güzel yaşayın, çalışın para kazanıp sorunları giderin demişsin de bak şimdi kardeşim. Benim sorunum bu, ben sorunum hallolmadan yapamıyorum hiçbirşey olmuyor işte. Mesela bir adam açlıktan ölmek üzere sen ona diyorsun ki bak şöyle şöyle yap sonra iş bulursun 1 ay sonra paranı alır yemek yersin. Ablacım bu bakış açısıyla adamı öldürürsün. 1 ay daha açlığa dayanamaz, o açlıkla çalışacak gücü bulamaz. Oysa ki biri yardım etse adamın bir karnını doyursa bir ay boyunca da destek olsa adam hayatını düzene sokana kadar adam yeniden yaşama tutunur. Ne yazık ki bana kimse yardım etmiyor. Herkes başkası yardım etsin, senin sorunun bunu sen hallet diyor. Ama herşey kişinin kendisinin halledebileceği kadar basit değil. İnsanlar yardımlaşmaya mecburdur! Beni bir kız arkadaşınla tanıştırıp, aramızı yapamaz mısınız?

1|2
    1|1
  • düşüncelerinde kendince haklı olbilirsin de yazdıkların benim için hiç birşey ifade etmiyor sadece dolu gibi görünen bir boşluk

2|2
    1|2
    • Yapcak bişey var mı?

• ben hayata isyan ettiğim yok ben burada yazanları anlayan biri olarak konuşuyorum onlarda sürekli isyan etmiyor heralde sadece buraya sıkıntılarını yazıyorlar başka şekilde paylaşma imkanı yok ben sadece insanları oldukları pozisyondan eleştiri yapıp akıl verenleri eleştiriyorum sen bırak bu ayakları birgün sende düşersin kendini beğenmezsin başkalarının güzelliğine yaşamına imrenirsin

• Olmuyo mu sanki? İnsan tabikide kendinde olmayana ya da kendinden daha iyi olanlara imrenir. Mesela hiç birşeyin adil olduğunu düşünmüyorum genelde hep kendimden daha iyi imkanları olan insanlara imrenirim bu canımı sıkar sonuçta birçok insan şu yaşadıklarını hakederek yaşamıyo bence bunları bende biliyorum ama insan bir yerden kaybediyosa bir yerden de kazanabilir bence. Yani eksileri olduğu kadar başka birşeye yönelip başka bir konuda kendini artılayabilir anlatmak istediğim bu.

• haklısınız ne yazık ki artık böyle dünyanın durumu Allah herkesi güzel yaratmıştır kimse kimseyle öyle hitaplarda bulunamazlar

1|0
    0|1
  • Herkes farklı bir yerden bişeyler yakalamaya çalışıyor işte naparsın sanal alem şükredeni bulmak zor ;)

1|0
    0|1
  • Çok Dizi İzlemekten Oluyor Buy,tun Bunlar

=)

1|0
    0|1
  • ne yazıkki bitmiyorlar...

1|1
    0|2
    • İncisözlükteki nickin ne panpa?

• ya hep üşeniyorum inan bir gün şu ekşi sözlük inci sözlük filan üye olacam gerçekten.güzel makaralar dönüyomuş.eğer üye olursam da bu nikle üye olacam haberin olsun kardeşim.

• ağzına sağlık allah sağlık sıhat vermiş daha ne olsun

1|0
    0|2
  • Çok haklısın 5*

1|0
    0|2
  • arkandayım :d

0|0
    1|0
  • Ve bir atarlı pempeli daha :)

1|0
    0|2
  • Baya bir döktürmüşsün okumaya üşendim ama başlığa bakıldığı zaman öyle diyen kızlar emin ol kendilerini öyle gördükleri için değil etraftan iltifat alma gibi bir egoları olduğu için söylüyorlar.

-Ben çirkinim burnum hiç güzel değil

-Olurmu sen çok güzelsin burnunda harika falan fişman işte

0|0
    0|0
  • aynen ya sana sonuna kadar katılıyorum bu nedir yaw düzgün soruda soramıyorlar arkadaşım :D

1|0
    0|0
  • link link Her zaman elımdekının kıymetını bıldım. Sanırım bızım ınsanımızın sorunu bu.Elındekı ıle yetınmeyıp daha fazlasını ıstıyor. Ama elındekı de gıdınce ıs ısten gecmıs oluyor

Not:Lınkler +18tır. Cocuklar ya da yası kucukler ızlemesın

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok acı ya ben bunları daha önce izlemiştim zaten Allah yardımcıları olsun Allah düşmanımın başına bile vermesin böyle bir durumu çok kötü gerçekten.

• Evet. O yuzden her ınsana dıyorum guzelsen de cırkınsen de senı begenenı bulduktan sonra sorun kalmaz ortada. Guzellık de gıder cırkınlık de. Onemlı olan gerıye kalanla sen nasıl bırısın

• 5 yıldız çok güzel yazmışssın tebrikler

he bu arada bende çirkinim ama şikayetim yok mutluyum :d

1|0
    0|0
    • Öyle olması gerek bencede :D herkesin bir kusuru var zaten ama pozitif olmak lazım. Bu şekilde de yaşanmaz ya.

• aynen ama şimdiki gençlik de bir aşk sevgili tutulması var almış başını gidiyor sevgilisi olmayan sevişmeyenler sanki insan değil modundalaar yazık tabii

• SADASDa

hayır o değil nasıl bir yardımda bulunabileceğiz onuda anlamış değilim.Bence sorun çirkinliklerin de değil zekalarında.

0|1
    0|2
  • merhaba,arkadaşım,aynen katılıyorum,seni çok güzel yazmışsın,teprikler,sevğiler,sayğılarımla,arkadaş.,

0|0
    0|0
  • Hatun resmen patlamış :D

0|0
    2|1
  • Keske resimdeki sen olsaydın bayan wicked

0|0
    0|0
  • Haklisin her kelimesinde ama bekara kari bosamak kolay

0|0
    0|1
  • soru olmadını itiraf etmene bayıldım ^^

0|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorsun abla sen (:

0|0
    1|2
    • Neresini anlayamadın? Ben bir kafa yaşamıyorum sen neyin kafasını yaşıyosun asıl ne düşünerek yazdın bunu?

• keyfine bak

• Sende öyle

• Hatun patlamış abi sonunda; )

Kesinlikle katılıyorum.

Hele ki sukretme kismina.

O kadar şükür etmemiz gereken şey varken

Gidip eften püften noksanlara takılıyoruz.

Ama bu arada benim de senin gibi birine ihtiyacım var

Benim şikayetim de bu

Ühü ühü ühü; ))

Not; profil fotosu esas alınmıştır son cümlelerde:))

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bunları yazdında sen ve diğer kızlar tipe bakıyor karşı cinste,erkeklerde yapıyor bunu.ve sürekli bu lafı kullananlar sürekli beğenilmeyen insanlar.sen kesin güzelsindir kendini beğeniyosundur ve peşinden koşan o kadar erkek vardır,çirkin değilsen o insanların psikolojisi anlayamazsın

0|0
    0|1
    • Ya bırak Allah aşkına ya yeri geliyo aynı şeyleri bende hissediyorum o psikolojiyi bende biliyorum ama gidip de hayata küsmüyorum. Çevremde çok yakışıklı ya da güzel olup da yalnız olan insanlar da var bunun tiple falan alakası yok yani. İnsanlar kendilerini geliştirebilir.

• Üniversiteye git hayatını kurtar kardeşim senin için emin ol en iyisi olcak :) üniversite demek sosyallik demek emin ol en güzel yılların orda geçecek :) hakkında hayırlısı olsun.

• Çalışmadım hiç ama 2 yıllık da olsa gidecem

Kızlar Ne Diyor 11

• Katılıyorum düşüncelerine.

Gerçekten keşke bu kadar isyan edileceğine, şükür edilse belki her şey daha güzel olacaktır.

En azından burnu, yüzü, boyu aynı kalsa bile kafaya takmayacaktır ve kendisine özgüven gelecektir, umursamayacaktır.

Bunları bizlere yaptıran hep vesveseler ve nefsimiz. Nefs, hep güzel görünmeyi istediğinden dolayı bizleri isyana sürüklüyor. Ama Allah'ın iznile bizler nefsimizin oyununa gelmeyeceğiz inşaallah.

1|0
    0|0
  • helal olsun arkadasim su dunyada ne kadar cok guzelliklerimiz var ama goremiyoruz insan kendi guzelligini goremezse karsidakide goremez cok cok haklisin

0|1
    0|0
  • Ama çok çirkinim yaa yardım etmiceniz mi :(

1|1
    0|3
  • Çok haklısın, kusurlarımızı bırakıp şükretmeyi bilsek belki Allah o kusurlarımızı örtmekte bize yardım edecek.. İnsanoğlu nankör işte, göremiyor sahip olduğu güzellikleri. Örneğin ben; bacaklarım incelsin diye aylardır uğraşıyorum ama geçenlerde bacağıma kaynar su döküldü ve bir kısmı yandı, iyileşiyor ve iz kalmayacak sanırım. Bu bana vücudumuzu sadece güzellik olarak algılamamızın doğru olmadığını, uzuvlarımın da çok değerli olduğunu hatırlattı. En ufak bir acısı insanı ne hale getiriyor.. Her şey güzellik değil yani. Bu arada prof sporcusun sanırım, ekleyebilir miyim seni birkaç sorum olacaktı ben de sporla uğraşıyorum da.

0|0
    0|0
    • Aynen bende o düşüncedeyim yorumun için teşekkür ederim ekleyebilirsin bekliyorum :)

• ben teşekkür ederim güzel, anlamlı ve insanları uyandıran bu yazıyı bizimle paylaştığın için.. ekledim. :)

• Dimi yaa ? Şükür etmeyi bilmiyoruz milletçe..

1|1
    0|1
  • helal kız sana 5*

1|1
    0|2
  • Haklısın. Bi bitmediler.

1|1
    1|2
    • isal.. sana mesaj atacam atamıyorum ya mesaj bölümünü aç ya da istek gönderirmisin

• hatun haklı millet dağılın..

1|0
    0|2
  • soru olmadığı için kaldırılacak zaten

0|0
    0|1
  • Anlatım şekline güldüm de doğru. Benim de boyum kısa ne yapayım öleyimmi :D

5*

0|0
    0|0
    • Anlatım şeklime neden güldün? :D sen boyun kısayken de güzelsin :D

• shakira ,Madonna,brietney spears kısa boylu ama çok seksyler...yani kafana takma

• Olmak zorunda değilim. Böyle şeyleri pek takmam. Yani doğru iki gün sonra geberip gitcez daha ne güzelliği ne boyu :D

• Yürü be seni kim tutar. Hak veriyorum. Soruna 5 yıldızı verdim gitti

1|0
    0|1
Yükleniyor...