Arkadaşının sevgilisinden hoşlanmış olan var mı?

Arkadaşının sevgilisinden hoşlanmış olan var mı?

Tek miyim yoksa ben :D

0|0
81|82

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda bir anormalite yok bence.

Sonucta isteyerek asik olmuyoruz veyahut birilerinden hoslanmiyoruz. Duygularimiz kontrolsuz

Ben tam tersi olarak kendimi, ona asik olmus olduguma inandirmaya calistim lakin basaramadim mesela.

Kontrol edemedigimiz duygularimiz icin ahlak disi gibi tanimlar kullanmak da yanlistir.

Birilerinin arkadas olabilmesi icin de belli basli ortak ozellikler ve zevklere sahip olmasi gereklidir.

İste buyuzdendir ki arkadasinin sevgilisinden hoslaniyorsun

5|1
    14|19

Erkekler Ne Diyor 81

• Hiç bir zaman olmadı... Arkadaşımın baktığına dahi bakmam..

3|2
    0|0
  • NE SEVGILIMI TANITMAK İSTERIM NEDE SEVGILISINI TANIMAK İSTERIM...

3|7
    0|1
  • Arkadaşımın sevgilisinden hoşlandığım olmadı, en azından bu dürtüler gerçekleştiği an kendimi o yönden geri çekmeyi başarabiliyordum.

cut.

2|0
    0|0
  • biz böylelerine agzı gevşek yüregi yavşak deriz adam yerinede koymayız her fırsattada böcek gibi ezeriz ama sizi bilemem

2|6
    0|0
  • bende arkadaşımın sevgilisinden çok hoşlandım ondan gözlerimi ayıramıyorum fazlada bakamıyorum gözlerimi kaçırmak zorunda kalıyorum. onun bakışlarıda aynı şekilde ya da bana öyle geliyor. kalbimin ritimleri hızlı hızlı atıyor ve kalbimi delip geçercesine bakışları var oda benden hoşlanıyormu acaba bilmiyorum.bir seferinde ondan hoşlandığıma dair mesaj gönderdim.fakat beni arayarak bunun nedemek olduğunu ve eşinden çok hoşlandığını onu çok sevdiğini ve sabaha kadar sinirinden uyuyamadığını söyledi konunun kapanmasını istedi bende o göndermiş olduğum mesajın ona yanlışlıkla gittiğini aslında başka bir bayana göndermek istemiştim sana yanlışlıkla geldi diye yalan söyledim ve bunu inkar ettim o dönemlerde biraz soğuk davrandı ama şimdi yine ailecek oturuyoruz bakışları yine çok sıcak aynı duygular yine içimde kıpırdıyor ve ben artık cesaret edemiyorum aynı şeyleri tekrar denemeyi işi kendi haline bırakıverdim içimdeki bu kor yanmaya devam ediyor bu benimle kabire kadar gidecek artık diyorum.

0|1
    1|1
    • Bazı kadınlar çevresindeki erkekleri tahrik etmekten AMA SADECE TAHRİK ETMEKTEN inanılmaz keyif alırlar. Aynı şey benim de başıma geldi.Tam 18 sene arkadaşımın eşi bakışları ile hal ve hareketleri ile beni tahrik etti.

• olabilir ve emin ol tek sen değilsin, duygularını frenlemeye çalış ve belli etme çocuğa, sana nasipse ilerde döner dolaşır seni bulur o :) gerçi nasip işi evlilik için kullanılır ama olsun, biraz daha büyü tabi önce

1|0
    0|1
    • duygular çok kontrolsüz ya

• arkadaşının yanında sevgilisi varken görüşmemeye çalış, aynı ortamda bulunmamaya çalış o çocukla ve unutmayı dene

• Herkeste olur bu duygu ve Güzel/ Yakışıklı, sempatik, samimi.., vs.. vs.. ise gayet de normal. Yanlış olan: O çiftin aradını bozup kendine almak gibi boş ve anlamsız bir davranışta bulunmak :-)

0|1
    0|0
  • Hos bulunmustur ama hoslanmak olmaz

3|1
    0|0
  • bizim kitabımızda yazmaz <3

2|1
    0|0
  • Hoşlanmış olabilirsin bu çok normal ama bunu ilerletip arkadaşının kalbini kırarsan en büyük acıyı sen çekersin haberin olsun demedi deme !

1|0
    0|0
  • daha o kadar piçç olamadık

3|1
    0|0
  • işte sırf bunun için genelde kız arkadaşlarımı, arkadaşlarımdan uzak tutarım. başıma gelmişliği var çünkü ikiside bana uzak allaha yakın olsunlar. bana gelinirsede ben bakmam arkadaşımın sevgililerine bakmam bakamam bakcak kadarda tanımam.

1|0
    0|1
  • Yok artık daha memeler

1|4
    0|0
  • Birader bana göre ya arkadaşına karşı bu kişilik bozukluğu hareketi yaptın.Yada kendi karakterinde sıkıntı var.

0|0
    0|0
  • delikanlılıkmı lan

2|3
    0|0
  • Oda birşeymi güzel kardeşim.

Bende ergen olduğum dönemde bırak arkadaşımın sevgilisi..

Arkadaşımın arkadaşının sevgilisinin ablasından bile hoşlanmıştım :)

2|0
    1|0
  • Arkadaşlarımın sevgililerine hiç o kadar dikkatli bakamadım.

Ama olabilir yani insanlık hali,

Çok mu yakışıklı şerefsiz ? :D

0|0
    0|0
  • Duygularını kontrol edemeyen ,şemsiye muhabbetıne hazırlar kendını. Dunyada her seyın makul yasanması gerektıgı gıbı ask ve sevgı de makul olculer ıcınde olmalı.Bu kardesımızın arkadasının sevgılısıne bır bakısta asık oldugunu hıc sanmıyorum.Bılerek ve ısteyerek (ınkar etse bıle) uzerıne uzerıne gıdıp ona ılgı gosterdıgıne emınım. Nasılkı komsumuzun karısına ya da kocasına o gozle bakıp ondan bır seyler medet ummak yanlıssa,bu kadar o kadar yanlıs.

1|0
    0|0
  • güzel kızmış derim ama arkadaşımın sevgilisi, dünyadaki tek kız o mu kaldı ya :) şimdiye kadar olmadı olmazda inşallah,

1|1
    0|1
  • hayatda kimseye güven olmaz onun için kimseyle kimseyi tanıştırmam

3|0
    0|0
  • yok hoşlanmadımöyle şey olmaz .

1|2
    0|0
  • İnsanlık hali diye diye kendinizi ve nefsinizi genişletiyorsunuz. İnsanlik bu değil ki hali de bu olsun. Bunun adi namustur. Benim arkadasimin kiz arkadasi diyin sevgilisi diyin ne derseniz diyin o benim arkadasiminsa eğer bitmiştir ki babam heo der ki; arkadaş demek arkanda bir taş demek ya sırtını dayarsin ya altinda kalırsın. dikkat etmek lazimmis demekki haklıymış. Bence bir an önce bu durumdan kurtulmaya calis sen yazik edersin.

1|0
    0|1
  • nasıl bir yokluk içindesiniz de arkadaşınızın kine yan gözle bakıyorsunuz mk

1|2
    0|0
  • Arkadasımın kız arkadasına bakamam lan ben yakısmaz erkek adama .

2|1
    0|0
  • kesinlikle çok yanlış bişey şerefsizliktir

sende vazgeç yaptıgın çok ayıp çok

2|2
    0|0
  • İnsanların en iyi arkadaşı köpektir derler...

0|2
    0|1
  • okadar mide bulandırıcı biri değilim şükür.

1|2
    0|0
  • bi cok kez basima gelmistir kendimi asla suclu hissetmedim ask,sevgi,hoslanti bu yani secebilseydim bende elbette onu secmezdim

0|0
    1|0
  • ben olsam kendime yediremem bunu, hoşlanamazsın adam değilsin demiyorum neticede kendimiz kontrol etmiyoruz ama yanlış bir davranış başta arkadaşın gelir

0|0
    0|0
  • kızlarda çok oluyor sonuçta hep başka kadınların sahip olduğu şeyler iyidir. sadece erkek için demiyorum, pazarda mal alırlar diğer kadının elindekine bakıp aaa o çok iyiymiş derler bu doğanızda var :)

0|2
    2|1
    • Doğamızda filan yok.Ben niye yapmıyorum aynı şeyi.Genelleme yapma

• mutlaka olmuştur ama kimisi bastırablr bu duyguları senin gibi kimisi ise içten içe sever. ve ististnalar kaideyi bozmaz kadının doğasında böyle bir davranış şekli vardır.

• Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 81

• Öyle bir şey delikanlılığa sığar mı oğlum!

Tabi bunlar erkeklerin arasında :) Kızlarda durum farklı oluyor :)

Lisedeyken herkes birbirinin eski sevgilisiyle çıkardı :D Ama aramızda ciddi bir şey yaşanmazdı sonuçta, bu bizim için bir oyundan farksızdı.

Ama şimdi aynı düşünceleri taşımıyorum elbette.Kaşar derler.

0|0
    0|0
  • Ben degil, ama benden hoslandigini, hissettiren bir cocuk olmustu, ben hic orali olmamama ragmen, beni ovmeye, bana huylarimdan ouru iltiaft etmeye devam ediyordu,:) O donemdeki yan apartmanda oturan yakin kiz arkadasimin sevgilisiydi. Benimse o donemde bir erkek arkadasim yoktu, cunku oldukca cekingen bir yapidaydim.:)

0|0
    0|1
  • Hoslanmayi bırak fazla muhabbetten bile kacinirim

3|3
    0|0
  • Tabiki olabilecek şeyler bunlar insan duyguları kontrollü değildir çok doğal bir şey bunu yaşamakta bunu konuşmakta, karaktersizlikle de alakası yok söyleyenler bir daha düşünsün bir daha bir daha ve bir daha...

0|0
    0|1
    • He düşün babam düşün sevgilinle yatsınlar kalksınlar sen düşün. Ne alaka ?

• o kadar düşmedim

0|0
    0|1
  • arkadaşımın sevgilisiyle işim olmaz

0|1
    0|1
  • Arkadaşım benim sevdiğim çocuğu sevmişti ama böyle bişey olmamalı sonuçta arkadaşın seviyor hoşlanabilirsin ama benim arkadaşim resmen yavşıyodu ama sevdiğim çocukta beni seviyormuş tabi sonra kızı fena dövdüm benden korktuğu için okula gelmiyor yani hoşlanırsın ama arkadaşını aldatıcak mısın yani.

0|1
    0|0
  • Hoşlanan çok kişi vardır. Duygulara kelepçe vurulamaz. Kontrol edemezsin. Bir anda bir şeyler hissedersin. Önemli olan çok yakın olmamak hatta uzaklaşıp düşünmemek. Böylece yanlış sonuçlardan kaçınırsın. Asıl bunu yapmayınca kötü duruma düşüyorsun

1|0
    0|1
  • Arkadaşlarımın sevgilisine direk enişte gözüyle baktığım için hiç öyle bişey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • kafamı kesseler bakmam

2|1
    0|0
  • Fazla yakın arkadaşım olmadı zaten.Sanırım bugüne kadar 7 tane oldu toplam. Hiçbirisinin sevgilisine o gözle bakmadım bakmam zaten. O arkadaşımın sevdiği çocuk benim için kara listede :D Ama buna rağmen en yakın arkadaşlarımdan biri beni sevgilisinden kıskanmıştı. Özür falan diledi bende özür diledim yanlış anlamasına sebep olacak bir davranışta bulunmuşumdur diye. Affetmedim yine de görüşmüyoruz artık. Hoş değil.

0|0
    0|1
  • öyle bir adilik yapmam.çok ayıp bişey.

0|4
    0|3
  • kalbine söz geçirebilmeli insan...

0|0
    0|1
  • çok şükür o durumlara düşmedim hep beğenmediğim adamlarla çıktılar :D

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar evet. Ama ne söyledim ne de belli ettim..

0|0
    0|1
  • Hiç bir zaman öyle bişey olmadı . Arkadaşlarımın sevgilisine her zaman kardeş gözüyle baktım .Rabbim öyle bişeyi nasip etmesin . Ben sizii bilmem ama kendime böyle bir şeyi yakıştıramam . O kadar kalleş olmayacan arkadaşım ; arkadaşın sonuçta sana güvenen bir insana böyle bir ihaneti yapmak yakışmaz ..

0|0
    0|0
  • lise son sınıfken hoşlanmıştım bir arkadaşımın sevgilisinden. ama kimseye söylememiştim. zaten o kadar yakın bir arkadaşımda değildi

1|0
    0|1
  • olmadı hiç.

0|0
    0|1
  • ergenlikte 1 kere olmuştu ama simdi mesela arkadaşım sevgiliys, ile buluşsa benn mesafemi koruyorum samimi olmuyorum ve sevgili tanısmalarına falan gitmiyorum genelde

0|0
    0|1
  • Bu duygular kontrol altına alınabilir kim ne derse desin. Kişi içinde kendine saygılıysa dürüstse en fazla o kişiyi beğenmeden öteye gitmez. Ama duygularını çıplak bırakan bir insan tabi ki hoşlanı ve üstüne o kişiyle çıkmak ister. Dediğim gibi kontrol altına alınabilecek duygular vardır. Bu bizim İd- süperego oranımızla ilgili bir durum.

0|0
    0|1
  • Olmustu banada lisedeydik o zamanlar:D

0|0
    0|0
  • Birisi vardı. Bana aşıktı gitti en yakın arkadaşıma çıkma teklifi etmişti. G*t gibi kalmıştım ortada..

0|1
    0|0
  • Nasıl bir yokluktasın sen bacım :)

0|0
    0|0
  • O ne saçma bişey ya.Başka insan mı kalmadı

1|0
    0|1
  • O kadar düşmedik çok şükür.Duygular kontrolsüz değildir

0|1
    0|1
  • Hep benim sevgililerimden hoşlandılar ya la :(

0|1
    0|1
  • hoşlanabilirsin ama tavlamaya calısanlar oluyo felan o kötü bişey işte:D

0|0
    0|0
  • hoşlanmak mı? o mutlu olsun diye neler yaptım ben

0|0
    0|1
  • Benim eski sevgilimin arkadaşı da benden hoşlanmıştı hatta bir sene peşimden koştu. Bence de oluyor bu genelde.

0|0
    0|0
  • yakışıklı veya tatlı çocukmş derm ama sonra arkadaşımın sevgilisi der susarım :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    51
Yükleniyor...